lekarz Adam Sturski

3,9

lekarz ten niestety wzbudza zaufanie, niestety, gdyz uwazam, ze nie jest jeszcze dostatecznie doswiadczony, aby podejmowac sie trudnych zabiegow, a niestety podejmuje sie; podjal sie wyrwania zeba w stanie w ktorym jest to zdecydowanie niewskazane (menstruacja) oraz podczas bardzo upalnego dnia - skutki byly oplakane; dodatkowo zamiast zrobic naciecie i zszyc to wyrywal na sile zagiety zab; skutek opuchlizna, krwiak wenetrzny, koniecznosc wykonywania dodatkowych bardzo przykrych zabiegow; mam doswiadczenie z wyrywaniem zebow u innych lekarzy i nigdy skutki nie byly tak przykre; w dodatku do konca nie przyznal sie do bledu; mile traktowanie i tlumaczenie to nie wszystko, ja od tlumaczenia wolalbym wiedze i doswiadczenie; lepiej jak lekarz mniej mowi i mizdrzy sie a robi swoje; NIE POLECAM;

Zdecydowanie polecam Doktora:) Jestem lekarka i bałam się okropnie,no cóż...prawda jest taka,ze nie jest łatwo być pacjentem będąc lekarzem.Mimo mojego wielkiego przerażenia i lęku przed ekstrakcja 7 potrafił mnie uspokoić,wytłumaczyć, ...tak,tak rzeczowo i kompetentnie...a przede wszystkim po ludzku :)Nic mnie nie bolało,po zabiegu tez bez powikłań.Jest młodym i dobrym lekarzem.

Bardzo przyjacielski, kompetentny, wesoły. Dba o pacjenta, nie zbywa go. Potrafi zrobić rzeczy, przy których inni stomatolodzy się poddali (np. leczenia kanałowe). Gorąco polecam, a korzystałem już z usług kilkunastu osób.

Leczę sie u dr Sturskiego od ponad dwoch lat. Lekarz przeprowadzał u mnie zarowno powazne zabiegi - implanty, jak i podstawowe lecznie. Fakt wizyty nie są tanie ale uważam ze są warte swojej ceny. B wysoka jakość, profesjonalizm, indywidualne podejscie do pacjenta. Zdecydowanie polecam

Doktor tak usuwał mi ząb, że 2 tygodnie byłam spuchnięta, a ona mnie unikał, udając, że nie ma go na dyżurze. Arogancki i bez umiejętności chirurgicznych. Nie wspomnę o plombie, która wypadła dwa dni po założeniu i dziecko mi się nią zakrztusiło... Odradzam! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!

Odradzam! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!

Świetny świetny świetny! Plomowanie dużego ubytku bez najmniejszego bólu i problemu - polecam dla każdego: dużego i małęgo człowieka!

Świetny lekarz,zdecydowanie polecam!Szczególnie jeśli chodzi o wyrywanie zębów.Dr.usuwał mi ósemkę,trwało to może 15 min(ze znieczuleniem!!!!!!)

Leczę się u doktora.od kilku lat.Muszę przyznać że po pierwszej wizycie byłam zszokowana:)dokładnoscia i precyzyjnoscią oraz trafnością diagnozy.(a dotarłam do Niego po niechlujności innego fachowca).Także polecam.Dobry specjalista. p.s.nie opłaca się niedbanie o zęby.to fakt.:) wdzięczna pacjentka.A.J.

p.s.nie opłaca się niedbanie o zęby.to fakt.:)

wdzięczna pacjentka.A.J.

ten lekarz na pewno robil mnie wrazenie: bardzo mily, duzo cierpliwosc, tlumaczyl wszystko co robil. Po prostu, pacjent ma wrazenie ze jest najwaznieszy dla lekarza, czyli profesjonalizm. Polecam i tez polecam dla cudzoziemcow bo ten lekarz chetnie rozmawial po angielsku, co dla mnie byl bardzo wazny.

Śmiało mogę napisać, że miałam przyjemność gościć na fotelu u pana doktora dwa razy. Zdecydowanie polecam. Profesjonalny, w pełni kompetentny, pewny siebie. Informuje o wszytskim, przed w trakcie i po zabiegu. Przy tym jest spokojny, z poczuciem humoru, co sprawia, że strach przed chirurgiem zmniejsza się.