lekarz Adam Sturski

krótko mówiąc:nie polecam, nie jest tak kompetentny za jakiego się uważa

krótko mówiąc:nie polecam, nie jest tak kompetentny za jakiego się uważa

Znakomity lekarz stomatolog. Sprawny manualnie, pieczolowicie wykonujacy niezbedne procedury, wybierajacy najmniej dokuczliwe i obciazajace dla pacjenta opcje postepowanie leczniczego. Polecam.

Dobrze, że jest taki ranking, bo z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Doktora.

Zdecydowanie polecam Doktora:) Jestem lekarka i bałam się okropnie,no cóż...prawda jest taka,ze nie jest łatwo być pacjentem będąc lekarzem.Mimo mojego wielkiego przerażenia i lęku przed ekstrakcja 7 potrafił mnie uspokoić,wytłumaczyć, ...tak,tak rzeczowo i kompetentnie...a przede wszystkim po ludzku :)Nic mnie nie bolało,po zabiegu tez bez powikłań.Jest młodym i dobrym lekarzem.

Leczę sie u dr Sturskiego od ponad dwoch lat. Lekarz przeprowadzał u mnie zarowno powazne zabiegi - implanty, jak i podstawowe lecznie. Fakt wizyty nie są tanie ale uważam ze są warte swojej ceny. B wysoka jakość, profesjonalizm, indywidualne podejscie do pacjenta. Zdecydowanie polecam

Pana dr Sturskiego znamy już kilka lat. Leczymy się u niego całą rodziną. Kilka lat temu plombował mi tzw. ubytki klinowe przy dziąsłach powstałe na skutek paradonozy. Muszę przyznać,że plomby trzymają się świetnie i są praktycznie niezauważalne.Rok temu taką samą rzecz robił mi inny stomatolog i już dziś to wszystko jest do poprawki. To chyba najlepiej świadczy o jakości usług dr Sturskiego.Bardzo polecam tego lekarza każdemu, również tym którzy boją się leczenia stomatologicznego.Wizyta u doktora jest sympatyczna, a poczucie, że jest się w rękach osoby kompetentnej niweluje wszelki stres :)

Zdecydowanie odradzam, leczył synka 8 wizyt na łączną kwotę ok 4000 zł, zbyt pewny siebie , pyskaty! NIe potrafiący oszacowac długości leczenia. Bardzo drogie usługi nie adekwatne do jakości !

Lekarz ten wzbudza zaufanie - niestety, jest osobą raczej sympatyczną, co może być mylne i zgubne, gdyż moim zdaniem nie idzie to w parze z kompetencjami. Usunął mi zęba w taki sposób że choć mija pół roku do dziś borykam się z poważnymi konsekwencjami tego niefortunnego zabiegu. Poprzez to musiałam ponieść dość spore koszty dodatkowego leczenia, które nie daje gwarancji, że kiedykolwiek wyzdrowieję. Dodam że lekarz nigdy nie przyznał się aby wina choć w małym stopniu leżała po jego stronie! Nie będę się rozpisywać bo jest to dla mnie zbyt bolesne. Jedyne czego chciał to pozbyć się mnie i zapomnieć o sprawie. Absolutnie odradzam lekarza!

Świetny stomatolog od pierwszej wizyty przekonalem sie co do jego profesjonalizmu (a bylo to wyrywanie) jestem jego stalym pacjentem i raczej tak zostanie

Śmiało mogę napisać, że miałam przyjemność gościć na fotelu u pana doktora dwa razy. Zdecydowanie polecam. Profesjonalny, w pełni kompetentny, pewny siebie. Informuje o wszytskim, przed w trakcie i po zabiegu. Przy tym jest spokojny, z poczuciem humoru, co sprawia, że strach przed chirurgiem zmniejsza się.