lekarz Adam Sturski

3,9

Może i jest profesjonalistą, ale koszty leczenia przekraczają standardowe ceny. Brak rozsądku w cenach usług. Leczyłem się u wielu stomatologów, również chirurgów - nikt nie był tak zachłanny na kasę. Nie polecam!!!!

Bardzo mily i ciepliwy lekarz. Zdecydowanie polecam tym, ktorzy boja sie dentystow. Dr Adam potrafi odwrocic uwage pacjenta od bolu a przy tym jest bardzo delikatny

Pan doktor tylko naciagnal mnie na koszty zęba którego i tak trzeba było wyrwać. Naciagacz w dodatku przemadrzaly.Do pracownic brzydko się odzywa i ciągle je poucza.

Pana dr Sturskiego znamy już kilka lat. Leczymy się u niego całą rodziną. Kilka lat temu plombował mi tzw. ubytki klinowe przy dziąsłach powstałe na skutek paradonozy. Muszę przyznać,że plomby trzymają się świetnie i są praktycznie niezauważalne.Rok temu taką samą rzecz robił mi inny stomatolog i już dziś to wszystko jest do poprawki. To chyba najlepiej świadczy o jakości usług dr Sturskiego.Bardzo polecam tego lekarza każdemu, również tym którzy boją się leczenia stomatologicznego.Wizyta u doktora jest sympatyczna, a poczucie, że jest się w rękach osoby kompetentnej niweluje wszelki stres :)

Liczyliśmy syna u Pana Sturskiego trudno mówić lekarz raczej naciągacz finansowy, wysokość opłat za leczenie przerosła moje oczekiwania , więc postanowiliśmy pójść do przełożonej Pana Sturskiego i musiał zwrócić część kosztów za leczenie. Do tego zauważyłam ze po każdej wystawionej złej opini o Panu Sturskim pojawia sie natychmiast dobra, chyba Pan Doktor dzwoni po znajomych i prosi o napisanie czegoś dobrego, tak jak dzwonił do mnie i prosił aby usunąć negatywny komentarz o nim koszmar nie polecam!

Leczymy sie u doktora od 3 lat i mozna powiedziec, ze jezt naszym lekarzem rodzinnym. Jestem szczegolnie wdzieczna za zadbanie o zdrowie zabkow u mojej 9 -letniej corki. Mialysmy bardzo duzy problem, aby przelamac u Julki strach przed dentysta. Odwiedzilysmy wiele, wiele, wiele stomatologow i dopiero Pan Adam Sturski zbudowal odpowiednie zaufanie i autorytet u mojej corki, co pozwolilo cudownie zakonczyc koszmar leczenia jej zabkow. Polecam.

Przestroga! Byłem pacjentem tego Doktora i jestem rozczarowany i zbulwersowany. Posiada talenty aktorskie,jest dobrym mówcą i to pozwala mu pozyskać sympatie pacjentów.To nie pokrywa sie jednak z jego umiejetnościami i wszechstronnością.Bierze sie za wszystko,czy potrafi, czy nie, by jak najwiecej zdobyć pieniedzy.Może chirurg i niezły ale nic poza tym. Odradzam Wszystkim inne wizyty. Bardziej nadaje sie na handlowca, wszystko potrafi wcisnąć pacjentowi, byleby wyciągnąć jak najwiecej kasy, nawet za to czego nie zrobił. Im pacjent wyglada na zamożniejszego tym wiecej płaci. Życiorys całej jego rodziny można poznać na jednej wizycie. ...

Przestroga!

Byłem pacjentem tego Doktora i jestem rozczarowany i zbulwersowany.
Życiorys całej jego rodziny można poznać na jednej wizycie.
NIE JEST TAKI,DOBRY JAK SAM SIE CHWALI. ZNAM LEPSZYCH
I PRZYNAJMNIEJ UCZCIWYCH.

Ze zwykłego ubytku w mlecznym zębie zrobił leczenie czterech kanałów, jednocześnie rozwiercił drugi ząb i znowu chciał leczyć cztery kanały. Po czterech wizytach zmieniliśmy lekarza, żałuję, że nie wcześniej, bo syn się bez sensu wymęczył na fotelu dentystycznym. Uważam, że to naciągacz.

Lekarz ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Doskonale poradził sobie w przypadku dziecka bardzo bojącego się leczenia i stwarzającego innym lekarzom problemy. Podczas gdy proponowano już konieczność zabiegu w narkozie, doktor Sturski poradził sobie w sposób tradycyjny. Zadziałała jego cierpliwość, zdecydowanie i sprawność manualna.

Profesjonalny lekarz, którego mogę polecić każdemu! Doktor Sturski wyrywał mi ósemki, potem leczył inny ząb (również trudny zabieg). Tłumaczył wszystko kompleksowo, a w przypadku ósemek poinformował mnie o możliwych konsekwencjach. Jestem z tych co lubią wiedzieć "co będziemy robić", a on spełnił moje oczekiwania. Poświęca mi zawsze dużo czasu, nie patrzy na zegar w trakcie zabiegu. Czuję, jakby to był tylko "mój lekarz".