lekarz Adam Sturski

Do Pana doktora jechałem właściwie z drugiego końca Polski, ale nie żałuję. W moim miejscu zamieszkania 3 dentystów w tym chirurgów szczękowych nie chciało tknąć moich ósemek, twierdząc ,że ich wyrwanie będzie możliwe jedynie w znieczuleniu ogólnym(ponieważ są bardzo źle ułożone, i ból będzie nie do zniesienia) plus 7 dni szpitala po zabiegu. Pan Adam podjął się ich wyrwania w gabinecie w miejscowym znieczuleniu. Ku mojemu zdziwieniu mimo moich obaw zero bólu podczas rwania na jaki byłem nastawiany przez innych lekarzy,zabieg trwał dosłownie moment, następnego dnia jedna tabletka przeciwbólowa załatwiła również sprawę bólu w kolejnych dniach ich przyjmowanie nie było konieczne. Kolejnego dnia mogłem iść do pracy, i normalnie funkcjonować. Życzę wszystkim, aby trafiali do takiego specjalisty.

Leczymy sie u doktora od 3 lat i mozna powiedziec, ze jezt naszym lekarzem rodzinnym. Jestem szczegolnie wdzieczna za zadbanie o zdrowie zabkow u mojej 9 -letniej corki. Mialysmy bardzo duzy problem, aby przelamac u Julki strach przed dentysta. Odwiedzilysmy wiele, wiele, wiele stomatologow i dopiero Pan Adam Sturski zbudowal odpowiednie zaufanie i autorytet u mojej corki, co pozwolilo cudownie zakonczyc koszmar leczenia jej zabkow. Polecam.

Świetny świetny świetny! Plomowanie dużego ubytku bez najmniejszego bólu i problemu - polecam dla każdego: dużego i małęgo człowieka!

Przestroga! Byłem pacjentem tego Doktora i jestem rozczarowany i zbulwersowany. Posiada talenty aktorskie,jest dobrym mówcą i to pozwala mu pozyskać sympatie pacjentów.To nie pokrywa sie jednak z jego umiejetnościami i wszechstronnością.Bierze sie za wszystko,czy potrafi, czy nie, by jak najwiecej zdobyć pieniedzy.Może chirurg i niezły ale nic poza tym. Odradzam Wszystkim inne wizyty. Bardziej nadaje sie na handlowca, wszystko potrafi wcisnąć pacjentowi, byleby wyciągnąć jak najwiecej kasy, nawet za to czego nie zrobił. Im pacjent wyglada na zamożniejszego tym wiecej płaci. Życiorys całej jego rodziny można poznać na jednej wizycie. ...

Przestroga!

Byłem pacjentem tego Doktora i jestem rozczarowany i zbulwersowany.
Życiorys całej jego rodziny można poznać na jednej wizycie.
NIE JEST TAKI,DOBRY JAK SAM SIE CHWALI. ZNAM LEPSZYCH
I PRZYNAJMNIEJ UCZCIWYCH.

Lekarz jest znakomity, miałam usuwane dwie ósemki za jednym razem. Sam zabieg trwał bardzo krótko, uzyskałam szczegółowe informacje na temat zabiegu i sposobu postępowania po zabiegu, co do uniknięcia efektu tzw. suchego zębodołu. Pan doktor jest niezwykle sympatyczny i komunikatywny, buduje świetną atmosferę w trakcie wizyty. W zasadzie następnego dnia nie potrzebowałam zwolnienia lekarskiego, czułam się normalnie. P samym zabiegu po ustąpieniu znieczulenia odczuwałam ból jedynie przez godzinę, ale uśmierzyłam go tabletką przeciwbólową. Całą noc przespałam. W zasadzie spodziewałam się najgorszego, ale zupełnie niepotrzebnie.Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia i w moim odczuciu zasługuje na najwyższe noty.

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę. Do tej pory wyleczyliśmy kilka zębów, usunęliśmy dwa mleczaki, podcięliśmy wędzidełko. Pierwszy ząb usunęliśmy rok temu i od tamtej pory moja córka nie chce słyszeć o pójściu do innego stomatologa. Dlaczego? 1. Pan doktor tłumaczy dziecku co robi i czy będzie bolało, a jak będzie to mówi jak bardzo poprzez "porównania" 2. po zabiegu usuwania zęba donośnie oznajmia że dziecku trzeba kupić duże lody ;) 3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane 4. informuje rodzica o tym co zrobi ...

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę.
3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane
4. informuje rodzica o tym co zrobi i co zrobił

Żeby podkreślić podejście Pana doktora do dzieci, to chciałbym nadmienić że córka kilka razy wcześniej potrafiła dosłownie zejść z fotela podczas zabiegu.

Za pierwszym razem po prostu zaryzykowałem i oddałem w ręce specjalisty córkę i nie żałuję - teraz już przed zabiegiem spokojnie mogę wyjść z gabinetu i poczekać na szczęśliwy finał.

Proponuję innym robić to samo.

Leczę się u Pana Adama od wielu lat. Trafiłem do niego po tym jak wypadła mi n-ta plomba wstawiona przez innego stomatologa. Jestem naprawdę bardzo i to bardzo zadowolony. To jest PROFESJONALISTA od A do Z. Wszystko wytłumaczy w sposób zrozumiały, dba o komfort pacjenta, a że jest pewny siebie to dla mnie zaleta. Oczywiście pewność siebie Pana doktora ma racjonalne granice i jeżeli nie jest o czymś przekonany w 100%, to wpierw to dokładnie zdiagnozuje i mnie o tym poinformuje. Moim zdaniem taki właśnie powinien być dobry lekarz. Od czasu kiedy leczy mnie dr Sturski udało się "wyprowadzić moje zęby na prostą" i jak do tej pory żadna plomba wstawiona przez Pana Adama mi nie wypadła. Ponadto nie znam innego dentysty, który z taką pedantyczność sprawdzałby przyleganie i spasowanie plomby, po jej założeniu.

Co do małych dzieci. Ponieważ korzystam z usług Pana doktora od wielu lat, przyprowadzam również do niego na wizyty moje małe dziecko. Doktor ma autorytarny sposób bycia i dzięki temu na posłusznego malucha na fotelu, który po pewnym czasie zyskuje jego zaufanie. Nasz Michaś nie boi się wizyt u Pana Adama, a ja mam do niego pełne zaufanie. W związku z tym obawiam się, że Mama wpisująca negatywny komentarz Panu Adamowi była zbyt przewrażliwiona i niesłusznie oceniła Pana doktora, którego ja osobiście naprawdę polecam.

Jestem absolutnie rozczarowana,przerażona i WSTRZĄŚNIĘTA!!!!!!!!!! podejściem tego Pana do dzieci. Absolutnie nie powinien zajmować się leczeniem dzieci!!!!! Byłam na wizycie z moim 2,5 letnim synkiem- była to jego pierwsza wizyta, o czym poinformowałam Pana doktora. Jednak Pan ten nie wykazał nawet odrobiny zrozumienia, krzyczał i zastraszał moje dziecko. Synek był przerażony, a on nawet nie pozwolił mu się do mnie przytulić. Krzyczał na niego "patrz na mnie jak do Ciebie mówię, rozumiesz, masz na mnie patrzeć i być cicho" itp. Pan doktor do mnie odnosił się bardzo arogancko, lekceważąco i wręcz bezczelnie. Zakazał mi odzywać się i tłumaczyć cokolwiek mojemu przerażonemu dziecku!!!!!! Oczywiście mój synek po pewnym czasie sie uspokoił, ale tylko dlatego,ze był przestraszony!!!!A Pan doktor wtedy dumnie oświadczył,że ma podejście do dzieci, choć tylko teoretyczne.MASAKRA zdecydowanie odradzam, jeżeli chcecie Państwo zaoszczędzić dziecku ogromnego stresu i traumy!!!!!!Jeszcze się z czyĶś takim nie spotkałam!!!!!!!

Świetny lekarz,zdecydowanie polecam!Szczególnie jeśli chodzi o wyrywanie zębów.Dr.usuwał mi ósemkę,trwało to może 15 min(ze znieczuleniem!!!!!!)

Witam wszystkich, mając na uwadze fakt, że kilka dni temu sama szukałam jednoznacznej opinii zdecydowałam się napisać bardziej szczegółowo. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie wizyty u doktora i słyszał różne opinie na Jego temat to zapewniam, że słuszne są jedynie te pozytywne, te negatywne to chyba wyłącznie wytwór zazdrosnych kolegów z branży. Szłam do gabinetu doktora z przysłowiową duszą na ramieniu ponieważ przeżyłam półtora roku temu koszmar przy wyrywaniu pierwszej ósemki i przez kolejne trzy miesiące po tym zdarzeniu. Niestety stan zapalny wymógł na mnie konieczność udania się do ...

Witam wszystkich,
mając na uwadze fakt, że kilka dni temu sama szukałam jednoznacznej opinii zdecydowałam się napisać bardziej szczegółowo. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie wizyty u doktora i słyszał różne opinie na Jego temat to zapewniam, że słuszne są jedynie te pozytywne, te negatywne to chyba wyłącznie wytwór zazdrosnych kolegów z branży. Szłam do gabinetu doktora z przysłowiową duszą na ramieniu ponieważ przeżyłam półtora roku temu koszmar przy wyrywaniu pierwszej ósemki i przez kolejne trzy miesiące po tym zdarzeniu. Niestety stan zapalny wymógł na mnie konieczność udania się do chirurga. Trafiłam do Pana doktora przypadkiem. I to był mój najlepszy przypadek od dawna :-) Pan doktor najpierw sprawdził z czym ma do czynienia, następnie było prześwietlenie, a później dostałam pełną, profesjonalną, a zarazem powiedzianą w przyswajalnym języku wykładnię mojego przypadku. Później podczas całego zabiegu doktor nieustannie tłumaczył co i dlaczego w danym momencie robi. To bardzo pomagało i uspokajało. Byłabym nieuczciwa gdybym napisała, że zabieg był w całości bezbolesny, troszeczkę momentami pobolewało jak to przy ósemce wrośniętej w kość na 2 cm, która nie wyrosła z dziąsła. Jednak po zabiegu miałam jeszcze wystarczająco dużo siły i odwagi aby usunąć górną ósemkę. To już trwało dosłownie minutę. Zanim się zorientowałam było po wszystkim. Następnie doktor przekazał mi pełną informacje co powinnam robić, a czego nie aby dolegliwości odczuwane po zabiegu były jak najmniejsze. Ponadto otrzymałam zapewnienie, że w każdej chwili mogę przyjść gdyby cokolwiek się działo niepokojącego. Odnosząc się do zamieszczonych komentarzy, pewność i zdecydowanie pana doktora dodaje wyłącznie odwagi pacjentowi i jest to niewątpliwie atut. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam i polecam,
Renata