lekarz Adam Sturski

Doskonały chirurg. Jego pewność siebie idzie w prze z wysokim profesjonalizmem i dokładnością.

Polecam, bardzo profesjonalny, wystawiam opinię na ocenę 6. Pacjent

Polecam, bardzo profesjonalny, wystawiam opinię na ocenę 6.
Pacjent

właściwa osoba na właściwym miejscu:)polecAM

właściwa osoba na właściwym miejscu:)polecAM

Bardzo kompetentny stomatolog z ogromna wiedzą fachową. Bardzo polecam.

Bardzo kompetentny stomatolog z ogromna wiedzą fachową. Bardzo polecam.

rewelacyjny lekarz!!!! polecam. uwazam, ze najlepszy chirurg w zakresie wyrywania zębów. prawdziwy stomatolog z zamiłowania;)

profesjonalsta a do tego bardzo życzliwy i rzeczowy

profesjonalsta a do tego bardzo życzliwy i rzeczowy

bardzo dobry lekarz,zna się na swojej pracy,dostosowuje sposób leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.Polecam tego stomatologa.Moja kuzynka też jest bardzo zadowolona z leczenia.

Lekarz ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Doskonale poradził sobie w przypadku dziecka bardzo bojącego się leczenia i stwarzającego innym lekarzom problemy. Podczas gdy proponowano już konieczność zabiegu w narkozie, doktor Sturski poradził sobie w sposób tradycyjny. Zadziałała jego cierpliwość, zdecydowanie i sprawność manualna.

Witam.... wydawało mi się że trafiłem idealnie, pan doktor wzbudził moje zaufanie, sprawiał wrażenie profesjonalisty. Natomiast sam zabieg daleki był od profesjonalizmu, przynajmniej w odczuciu moim, jako klienta. Jestem bardzo niezadowolony! Nie polecam!

mam okropne wspomnienia po tej wizycie, potraktował mnie lekceważąco i nieuprzejmie, nie mówiąc już o tym że proste (jak się potem dowiedziałem nie był to jakiś trudny przypadek) usunięcie ósemki sprawiło mu masę problemu