lekarz Adam Sturski

3,9

bardzo dobry lekarz,zna się na swojej pracy,dostosowuje sposób leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.Polecam tego stomatologa.Moja kuzynka też jest bardzo zadowolona z leczenia.

Znakomity lekarz stomatolog. Sprawny manualnie, pieczolowicie wykonujacy niezbedne procedury, wybierajacy najmniej dokuczliwe i obciazajace dla pacjenta opcje postepowanie leczniczego. Polecam.

Lekarz ten wzbudza zaufanie - niestety, jest osobą raczej sympatyczną, co może być mylne i zgubne, gdyż moim zdaniem nie idzie to w parze z kompetencjami. Usunął mi zęba w taki sposób że choć mija pół roku do dziś borykam się z poważnymi konsekwencjami tego niefortunnego zabiegu. Poprzez to musiałam ponieść dość spore koszty dodatkowego leczenia, które nie daje gwarancji, że kiedykolwiek wyzdrowieję. Dodam że lekarz nigdy nie przyznał się aby wina choć w małym stopniu leżała po jego stronie! Nie będę się rozpisywać bo jest to dla mnie zbyt bolesne. Jedyne czego chciał to pozbyć się mnie i zapomnieć o sprawie. Absolutnie odradzam lekarza!

rewelacyjny lekarz!!!! polecam. uwazam, ze najlepszy chirurg w zakresie wyrywania zębów. prawdziwy stomatolog z zamiłowania;)

Dobrze, że jest taki ranking, bo z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Doktora.

Doskonały chirurg. Jego pewność siebie idzie w prze z wysokim profesjonalizmem i dokładnością.

lekarz od trudnych przypadków, nie bojący się podjąć ryzyka. polecam

lekarz od trudnych przypadków, nie bojący się podjąć ryzyka. polecam

Polecam, bardzo profesjonalny, wystawiam opinię na ocenę 6. Pacjent

Polecam, bardzo profesjonalny, wystawiam opinię na ocenę 6.
Pacjent

profesjonalsta a do tego bardzo życzliwy i rzeczowy

profesjonalsta a do tego bardzo życzliwy i rzeczowy

Bardzo kompetentny stomatolog z ogromna wiedzą fachową. Bardzo polecam.

Bardzo kompetentny stomatolog z ogromna wiedzą fachową. Bardzo polecam.