lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medyc...

Ja miałam problem z dosyć dużą zmarszczką mimiczną na czole. To nawet taka duża bruzda była. Tyle się teraz o botoksie mówi, że nawet chciałam się skusić. Znajoma poleciła mi Panią Agatę więc umówiłam się na wizytę. Zamiast botoksu, którego tak się obawiałam pani doktor zaproponowała kwas hialuronowy, mniej inwazyjny. Jestem po jednym zabiegu, czoło było troszkę opuchnięte ale po kilku godzinach opuchlizna zeszła a bruzda jakby mniejsza się zrobiła. Wracam za niedługi czas na kolejny zabieg.

Jako prezent urodzinowy wymysliłam sobie depilację laserową pach, miałam dosyc tego ciągłego golenia. Dostałam voucher do anti-age i jestem po dwóch sesjach. Włoski jakby jeszcze odrastają ale już duzo słabsze i jest ich niewiele. Nie mogę się doczekac kiedy na dobre pani doktor się ich pozbędzie. Sam zabieg niezbyt przyjemny, ale pani doktor niezle potrafi cie zagadac i skupic twoja uwage na czyms przyjemniejszym. Teraz zastanawiam się nad depilacja nóg!

Trafiłam do niej przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. W salonie, w którym Pani dr przyjmuje jest przesympatyczna atmosfera i rewelacyjne wykonanie przez nią zabiegów. Polecam z czystym sumieniem Paniom, które chcą o siebie zadbać u profesjonalisty, bo ona z całym szacunkiem nim JEST.

Moja mama robiła sobie w Anti-Age usta już dwa razy i naprawdę fajnie wygląda. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu upiększeń natury, ale efekty naprawdę fajne więc czemu nie próbować. Ja uzyskałam drogocenne porady od pani doktor w zakresie pielegnacji cery i dwa razy byłam na walce prądem z trądzikiem. Miła atmosfera i rewelacyjne efekty zabiegów. Salon godny polecenia.

Moja mama robiła sobie w Anti-Age usta już dwa razy i naprawdę fajnie
wygląda. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu upiększeń natury,
ale efekty naprawdę fajne więc czemu nie próbować.
Ja uzyskałam drogocenne porady od pani doktor w zakresie pielegnacji cery
i dwa razy byłam na walce prądem z trądzikiem. Miła atmosfera i
rewelacyjne efekty zabiegów. Salon godny polecenia.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce z problemami skórnymi, które córka genetycznie odziedziczyla po mnie. Lekarka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, nie przepisuje drogich leków, a tanie i bardzo skuteczne. Ciesze się że do niej trafiłyśmy.

Pani doktor to miła i sympatyczna osoba, ale najważniejsze że celnie stawia diagnozy i zawsze dobiera właściwe lekarstwa. Wyleczyła mnie z problemów skórnych mam nadzieję, że juz raz na zawsze. Oby takich lekarzy więcej. Pozdrawiam

Pani doktor jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Dokładnie i spokojnie przeanalizowała moje problemy i bardzo mi pomogła. Przepisuje lekarstwa nie "z górnej półki" a takie, które rzeczywiście pomagają. Cieszę się, że na nią trafiłam.

W moim wieku już coraz więcej niedoskonałosci na ciele, wiec ni z gruszki ni z pietruszki udałam się na konsultacje. Okazało się, ze nie jest ze mną, aż tak źle. Pomocna dłoń pani doktor wskazała miejsca które są do drobnych poprawek z którymi w lutym się rozprawimy. Nie mogę się doczekać efektów.

Super kobieta, świetnie zna się na swojej profesji. Widać, ze chyba stale się kształci bo zna wszelkie nowości i terndy w medycynie estetycznej. Chodzenie do niej na zabiegi to czysta przyjemność.

Jakiś czas temu szukałam dobrego lekarza medycyny estetycznej, znajoma poleciła mi Panią Agatę i nie zawiodłam się. Rewelacyjne wykonanie przez nią wypełnienia zmarszczek. Jestem bardzo szczęśliwa, że poprawiła moją urodę.