lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medycyny estetycznej jak i przeciwstarzeniowej.
W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, a zarazem przenoszenia wszelkich nowości w tej dziedzinie, systematycznie bierze udział w wielu seminariach i konferencjach medycyny estetycznej.
W codziennej praktyce lekarskiej, zajmuje się problemami estetycznymi zarówno skóry twarzy jak i całego ciała, również skóry owłosionej głowy.
Aktualnie dr Agata Pakla-Misiur pracuje w Szpitalu Specjalistycznym oraz Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age w Rzeszowie. Specjalizuje się z dermatologii i wenerologii Z powyższych kierunków jest w trakcie studiów doktoranckich.

Gorąco polecam Panią Agatę! Bardzo sympatyczna i cierpliwa osoba. Powiększałam sobie usta i bardzo panikowałam przed zabiegiem, a ona wszystko wspaniale wytłumaczyła i profesjonalnie się mną zajęła. Piękny salon, miła obsługa plus rewelacyjne efekty!!!! Szczerze polecam.

Przed sylwestrem byłam w gabinecie Anti-Age na pielęgnacji twarzy i dekoltu kwasami pirogronowymi. Pomimo efektu opuchnięcia, który trwał kilka godzin, wygląd skóry naprawdę uległ zdecydowanej poprawie. Polecam dziewczynom z poszarzałą cerą :) Wrócę tam napewno!

Witam wszystkie panie, ostatnio bylam na mezoterapii i jestem bardzo zadowolona ,zawsze miałam dużo siniaczkow a tym razem prawie wcale polecam atutem jest dobra cena

Witam wszystkie panie,

Robiłam ostatnio mezo i usta bardzo fajny efekt jestem zadowolona choć nie było tanio ;) napewno wrócę za około 8 miesięcy polecam

Trafiłam do pani dr z polecenia ,jestem zadowolona zrobiła mi fajne usta:) wczesniej robiłam w innym miejscu wiec mam juz swoją opinię.PLECAM !!!

Najlepsza dermatolog w Rzeszowie:) Dziękuje ***

Najlepsza dermatolog w Rzeszowie:) Dziękuje ***

Pełen profesjonalizm, świetny lekarz. Jestem zachwycona Panią Agatą, pomogła mi z problemami skórnymi, a do tego korzystam z usług w gabinecie Anti-age. Oby takich specjalistów było więcej. Polecam.

Ostatnio byłam na mezoterapii i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona !! Po pierwsze miła obsługa piękne w samym gabinecie a co do pani dr to nie mam zastrzeżeń pierwszy raz nie zrobiono mi siniakow polecam z czystym sercem .

Wizyta u Pani doktor dostarczyła mi sporo informacji, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie pytania, zostałam przebadana, otrzymałam lekarstwa. Mija 5 tydzień i widać bardzo dużą poprawę. Pani dermatolog jest również sympatyczną osobą, a przede wszystkim nie zaniedbuje pacjentów. pozdrawiam Karolina

pozdrawiam Karolina

Miałam okazje byc na wizycie u tej pani doktor moje wrazenie jest pozytywne ,za wczesnie by powiedziec o efekcie bo mam dopiero zalecone leczenie i kontrole za miesiac ale jestem mile xzaskoczona wizyta dluga odpowiedziala na moje pytania i wszystko wytlumaczyla a co do zabiegow to moge o nich zapomniec na najblize pol roku .polecam mimo ze jest mloda to ma wiedze i podejscie.