lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medycyny estetycznej jak i przeciwstarzeniowej.
W celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, a zarazem przenoszenia wszelkich nowości w tej dziedzinie, systematycznie bierze udział w wielu seminariach i konferencjach medycyny estetycznej.
W codziennej praktyce lekarskiej, zajmuje się problemami estetycznymi zarówno skóry twarzy jak i całego ciała, również skóry owłosionej głowy.
Aktualnie dr Agata Pakla-Misiur pracuje w Szpitalu Specjalistycznym oraz Centrum Medycyny Estetycznej Anti-Age w Rzeszowie. Specjalizuje się z dermatologii i wenerologii Z powyższych kierunków jest w trakcie studiów doktoranckich.

100 % satysfakcji i bezpieczeństwa. Na pewno tu wrócę nie raz! Pani doktor pomogła mi przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Mezoterapia igłowa tylko w Anti – Age. Pani, która wykonywała mi zabieg była bardzo rzeczowa i konkretna, plus naprawdę jestem zadowolona z efektów – zmniejszyły mi się zmarszczki mimiczne!!! Polecam z czystym sumieniem

Polecam z czystym sumieniem

Pani doktor jest mega cierpliwa, spokojna i co najważniejsze – stawia trafne diagnozy!!! Gorąco polecam, bardzo mi pomogła!!!!!!!!

Gorąco polecam, bardzo mi pomogła!!!!!!!!

Pani doktor bardzo pomogła mi z moim problemem. Szczerze polecam innym paniom z problemami skórnymi.

Byłam poprosić o pomoc w bardzo wstydliwej sprawie- rewelacyjne podejście do pacjenta. Pani doktor jest wspaniała i bardzo, bardzo pomocna!

Pani doktor jest wspaniała i bardzo, bardzo pomocna!

Również gorąco polecam ten Gabinet. Wspaniała obsługa, ceny akceptowalne i jestem bardzo zadowolona z efektów mezoterapii. Szczerze polecam

Piękny gabinet, przemiłe znające się na swojej pracy panie. W fajnych cenach można poprawic swoja urodę. Robiłam sobie usta, zero bólu efekt piorunujacy! Gorąco polecam p. Agatę.

Szczerze polecam centrum anti-age. Sympatyczna i konkretna pani dr. Pomogła mi w tym w czym miała pomóc i za to jej dziękuje.

Pani Agata super lekarz!!!!!! Bardzo mi pomogła z problemami skórnymi. Polecam każdemu kto ma takie problemy jak ja.

Córcia zafundowała mi karnecik do kliniki. Na razie byłam tylko na mezoterapii likwidującej zmarszczki na czole. Po jednym zabiegu efekt minimalny, za miesiąc znów idę do przesympatycznej pani doktor.