lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medyc...

Jakiś czas temu szukałam dobrego lekarza medycyny estetycznej, znajoma poleciła mi Panią Agatę i nie zawiodłam się. Rewelacyjne wykonanie przez nią wypełnienia zmarszczek. Jestem bardzo szczęśliwa, że poprawiła moją urodę.

Trafiłam do niej przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. W salonie, w którym Pani dr przyjmuje jest przesympatyczna atmosfera i rewelacyjne wykonanie przez nią zabiegów. Polecam z czystym sumieniem Paniom, które chcą o siebie zadbać u profesjonalisty, bo ona z całym szacunkiem nim JEST.

Niezwykle punktualna pani dr, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie na nią czekać, a wiadomo jak teraz iść do lekarza....... Cierpliwa,stawia trafne diagnozy, mnie pomogła :)

Bardzo miła atmosfera podczas wizyty pozwoliły mi opowiedzieć o moich przypadłościach. Trafnie dobrane laki pomogły mi juz tydzień od stosowania. Duży plus za to, ze Pani dr jest w stanie przyjechać do gabinetu na wizytę w "nagłym" przypadku.

Mimo młodego wieku Pani dr jest bardzo doświadczoną i kompetentną osobą. Zlikwidowała mi bardzo dużą bliznę na nodze. co prawda jest jeszcze ślad, ale naprawdę znikomy. Gorąco polecam.

Najlepsza dermatolog w Rzeszowie, bardzo kompetentna i uważnie słucha pacjenta. Nie wywyższa się, jest miła i sympatyczna.

U Pani dr leczę się już od dwóch lat. Jest bardzo rzeczowa i konkretna. Bardzo mi pomogła z moimi problemami z cerą.

Przesympatyczna Pani dr, aż chce się jej słuchać. Już na pierwszej wizycie zastosowała leki, które bardzo pomogły.

Cieszę sie, ze trafiłam na Panią doktor Agatę!!! Jest bardzo sympatyczna i rzeczowa.Bardzo szybko diagnozuje i podejmuje trafne leczenie. Bardzo mi pomogła choc kuracja była długa i uciażliwa :( Polecam goraco.

Polecam goraco.

Ciepła, serdeczna i uważnie słuchająca Pani doktor. Bardzo mi pomogła z problematyczną cerą twarzy i do tego niewielkimi zasobami finansowymi. Żeby takich lekarzy było więcej!!!!

Żeby takich lekarzy było więcej!!!!