lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medyc...

Szczerze moge kazdemu polecić. Poza fachowym podejsciem i profesjonalnym wykonaniem zabiegow, można na chwile się odprężyc, bo Pani Doktor jest przesympatyczną osoba z ktora mozna zawsze milo porozmawiac i zasiegnac porady nie tylko na temat kondycji skóry. Szczerze polecam. Czytajac powyzsze komentarze nie moge sie oprzec wrazeniu, ze albo to wpisy konkurencji albo pewnie niezadowolonej z pracy Pani Joli...

Miałam przyjemność odwiedzić salon i skorzystać z usług pani doktor. Jestem bardzo zadowolona, miła i sympatyczna atmosfera, a zabiegi wykonane według mnie profesjonalnie. Nie widzę żadnych zastrzeżeń. Polecam. Magda W.

Magda W.

widze ze komus jest bardzo szkoda ze swietnie prosperuja i do pani dr czeka sie bardzo długo na wizyte,,,jest cudownym człowiekiem i taka opinia wystawiona przez anonim nic nie zmieni....kto sie przekonal to bedzie wiernym pacjentem!!! Małgorzata Dobrowolska

Małgorzata Dobrowolska

Najlepsza Pani doktor pod słońcem :) Mam pięknie powiększone usta dzięki Pani Doktor :) Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor, która ma profesjonalne podejście.

Niesamowita Pani doktor, ciepła i uprzejma , polecam jak najbardziej!!!!!!!

Niesamowita Pani doktor, ciepła i uprzejma , polecam jak najbardziej!!!!!!!

Wspaniała Pani Doktor dzieki niej pozbylam sie przebarwien na zawsze!!polecam

Wspaniała Pani Doktor dzieki niej pozbylam sie przebarwien na zawsze!!polecam