lek. med. Agata Pakla - Misiurlek. med. Agata Pakla - Misiur - zdjęcie profilowe

lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medyc...

Byłam z koleżanką na jakims leczeniu skóry prądem :) Ponoc nie bolalo ale po kilku zabiegach moja kolezanka naprawde miala coraz ładnejsza buzie, bez zmian skornych.

Gorąco polecam mezoterapię bezigłową w gabinecie Anti-Age. Miła atmosfera i extra ceny. Pani doktor jest przesympatyczna.

W moim wieku już coraz więcej niedoskonałosci na ciele, wiec ni z gruszki ni z pietruszki udałam się na konsultacje. Okazało się, ze nie jest ze mną, aż tak źle. Pomocna dłoń pani doktor wskazała miejsca które są do drobnych poprawek z którymi w lutym się rozprawimy. Nie mogę się doczekać efektów.

Jeśli przedłuzanie rzęs, to tylko tutaj! Chyba się od tego uzależnie :) W kilka godzin masz piekne rzesy, których nie musisz codziennie malowac a wygladaja wspaniale! Duzy plus za obsługe na najwyzszym poziomie.

Ja miałam problem z dosyć dużą zmarszczką mimiczną na czole. To nawet taka duża bruzda była. Tyle się teraz o botoksie mówi, że nawet chciałam się skusić. Znajoma poleciła mi Panią Agatę więc umówiłam się na wizytę. Zamiast botoksu, którego tak się obawiałam pani doktor zaproponowała kwas hialuronowy, mniej inwazyjny. Jestem po jednym zabiegu, czoło było troszkę opuchnięte ale po kilku godzinach opuchlizna zeszła a bruzda jakby mniejsza się zrobiła. Wracam za niedługi czas na kolejny zabieg.

Jako prezent urodzinowy wymysliłam sobie depilację laserową pach, miałam dosyc tego ciągłego golenia. Dostałam voucher do anti-age i jestem po dwóch sesjach. Włoski jakby jeszcze odrastają ale już duzo słabsze i jest ich niewiele. Nie mogę się doczekac kiedy na dobre pani doktor się ich pozbędzie. Sam zabieg niezbyt przyjemny, ale pani doktor niezle potrafi cie zagadac i skupic twoja uwage na czyms przyjemniejszym. Teraz zastanawiam się nad depilacja nóg!

Moja mama robiła sobie w Anti-Age usta już dwa razy i naprawdę fajnie wygląda. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu upiększeń natury, ale efekty naprawdę fajne więc czemu nie próbować. Ja uzyskałam drogocenne porady od pani doktor w zakresie pielegnacji cery i dwa razy byłam na walce prądem z trądzikiem. Miła atmosfera i rewelacyjne efekty zabiegów. Salon godny polecenia.

Moja mama robiła sobie w Anti-Age usta już dwa razy i naprawdę fajnie
wygląda. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu upiększeń natury,
ale efekty naprawdę fajne więc czemu nie próbować.
Ja uzyskałam drogocenne porady od pani doktor w zakresie pielegnacji cery
i dwa razy byłam na walce prądem z trądzikiem. Miła atmosfera i
rewelacyjne efekty zabiegów. Salon godny polecenia.

Nie rozumiem skąd te wpisy o jakimś złym traktowaniu personelu. Byłam tam już kilka razy i nigdy nie zauważyłam jakiegoś obcesowego zachowania. Dziwna to sprawa… W każdym razie ja chodzę na zabiegi likwidujace przebarwienia – brzydkie pozostałości po trądziku :( Chyba dermamelan się nazywaja :) Pozdrawiam

Mikrodermabrazja w kilku salonach w Rz-wie, z różnymi efektami :( Z czystym sercem polecam anti-age z uwagi głównie na konkurencyjne ceny! Mnóstwo cudownych zabiegów na całe ciało, masaże i ten jazz…..

Gorąco polecam Centrum Anti-Age. Klimatyczne wnętrze, cudowna obsługa. W salonie można zadbać o pielęgnację całego ciała! Ja robiłam kwasy na twarz, na razie dwa razy, ale z pewnością znów powtórzę za kilka miesięcy, bo efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Duży plus za ceny!