lekarz Agnieszka Gerber sekula

Laryngolog

Trafiłem na SOR ze złamanym nosem do tej Pani lekarz i jak najbardziej jestem zadowolony. Bardzo uprzejma Pani, która świetnie wykonuje swoją pracę.

Miałem konsultację najpierw a potem zabieg na przegrodę nosową. Z zewnątrz estetyka nosa poprawiona, ale w środku masakra, krzywa przegroda, jak zygzak, a problem jaki był do usunięcia czyli zwiększenie przepustowości nosa by można nim było swobodnie, w pełni, normalnie oddychać, na jakieś 20-30% się tylko poprawiło, zamiast 100% oczekiwanych efektów. Do tego lekarka pretensje miała, że się nie faszerowałem przepisanymi antybiotykami i nie wykupiłem wszystkiego w ich aptece (na czym kasę robią oczywiście). Mówiła bym się jej więcej na oczy nie pokazywał skoro nie faszerowałem się antybiotykiem. Tylko, że skoro go nie brałem i nic mi nie było to znaczy, że w ogóle był nie potrzebny, a wiadomo antybiotyki szkodzą. Ogólnie więc słabiutko

MOZNA BY NAPISAC BARDZO DUZO NA TEMAT PANI DOKTOR , ALE TU JEST ZA MALO MIEJSCA ZEBY TO WSZYSTKO OPISAC. WYSTARCZY POWIEDZIEC POTRZEBUJESZ DOBREGO I KOMPETENTNEGO LARYNGOLOGA UMOW SIE NA WIZYTE .JA DZIEKI PANI ZYJE I JESTEM W 100% SPRAWNY. POZDRAWIAQM JERZY RATAJCZYK

POZDRAWIAQM
JERZY RATAJCZYK

Byłam u Pani doktor kilkakrotnie. Zdecydowanie ważam , że 5 gwiazdek to mało. Polecam wszystkim którzy potrzebują kompetentnego lekarza.

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi się spotkałam. Zaangażowana, konkretna, profesjonalna i jednocześnie przemiła osoba. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Byłem pacjentem na SORZE w szpitalu na Kamieńskiego.Pani doktor badała mnie rzez 5 minut, kolejne 40 to sporzadzenie notatki z wizyty.Zgłosiłem się z ogromnym bólem i opuchlizną gardła, szyi, ucha. Skóra pokryta naciekiem zapalnym na podłożu rumieniowym, powiększone i bolesne wezły chłonne.Pani doktor wypuściła mnie bez jakiegokolwiek leku oraz nie uzyskałem żadnej pomocy. Stwierdziła iż nie jest to schorzenie nadajace sie do wizyty laryngologicznej i potrzebuje konsultacji dermatologa. Zostałem odesłany do domu z bólem głowy, ucha i połową twarzy. Pani doktor zasugerowała ze jezeli nie pasuje mi jej diagnoza to ...

Zostałem odesłany do domu z bólem głowy, ucha i połową twarzy. Pani doktor zasugerowała ze jezeli nie pasuje mi jej diagnoza to zawsze moge skorzystac z usług innego punktu medycznego.
W związku z tym iż mój stan zdrowia sie pogorszył zdecydowałem sie na zgłoszenie sprawy do Izby lekarskiej oraz złożyłem skarge do dyrekcji szpitala. Przestrzegam wszystkich pacjentów chcących skorzystać z usług w/w lekarza. Szanujmy swój czas i swoje zdrowie.

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala Specj. zostałem przyjęty (ok.godz.22.30) przez Panią Doktor. Oto moje wrażenia : -nadzwyczaj ujmująca Pani -wysokiej klasy profesjonalizm -perfekcyjna,trafna diagnoza -uzdrowicielski zabieg (zastrzyk). Dalszy ciąg terapii to 1,5 doby na Oddziale Laryng. Szpitala. Dziękuję bardzo Pani Doktor,dziękuję wspaniałemu personelowi Odziału za opiekę. Serdecznie pozdrawiam PS: Przepraszam za spóźnione dzięki.

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony
przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie
szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala
Specj. zostałem przyjęty (ok.godz.22.30)
przez Panią Doktor.
-uzdrowicielski zabieg (zastrzyk).
Dalszy ciąg terapii to 1,5 doby na Oddziale
Laryng. Szpitala.
Dziękuję bardzo Pani Doktor,dziękuję
wspaniałemu personelowi Odziału za opiekę.
Serdecznie pozdrawiam

PS: Przepraszam za spóźnione dzięki.

Zgadzam się z opiniami. Pani doktor jest super, miła, sympatyczna, kompetentna, z ogromną wiedzą i niesamowitym podejściem do pacjenta. Jest bardzo zaangażowana, aż tęsknię za oddziałem troszeczkę :)

Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą. To mój lekarz nr 1 :) !!!!!!

Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą. To mój lekarz nr 1 :) !!!!!!

Jeden z najlepszych laryngologów we Wrocławiu z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy tym przemiła osoba. Odsyłam do niej wszystkich znajomych i rodzinę.