lekarz Agnieszka Gerber sekula

Laryngolog

Byłam u Pani doktor kilkakrotnie. Zdecydowanie ważam , że 5 gwiazdek to mało. Polecam wszystkim którzy potrzebują kompetentnego lekarza.

Byłem pacjentem na SORZE w szpitalu na Kamieńskiego.Pani doktor badała mnie rzez 5 minut, kolejne 40 to sporzadzenie notatki z wizyty.Zgłosiłem się z ogromnym bólem i opuchlizną gardła, szyi, ucha. Skóra pokryta naciekiem zapalnym na podłożu rumieniowym, powiększone i bolesne wezły chłonne.Pani doktor wypuściła mnie bez jakiegokolwiek leku oraz nie uzyskałem żadnej pomocy. Stwierdziła iż nie jest to schorzenie nadajace sie do wizyty laryngologicznej i potrzebuje konsultacji dermatologa. Zostałem odesłany do domu z bólem głowy, ucha i połową twarzy. Pani doktor zasugerowała ze jezeli nie pasuje mi jej diagnoza to ...

Zostałem odesłany do domu z bólem głowy, ucha i połową twarzy. Pani doktor zasugerowała ze jezeli nie pasuje mi jej diagnoza to zawsze moge skorzystac z usług innego punktu medycznego.
W związku z tym iż mój stan zdrowia sie pogorszył zdecydowałem sie na zgłoszenie sprawy do Izby lekarskiej oraz złożyłem skarge do dyrekcji szpitala. Przestrzegam wszystkich pacjentów chcących skorzystać z usług w/w lekarza. Szanujmy swój czas i swoje zdrowie.

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala Specj. zostałem przyjęty (ok.godz.22.30) przez Panią Doktor. Oto moje wrażenia : -nadzwyczaj ujmująca Pani -wysokiej klasy profesjonalizm -perfekcyjna,trafna diagnoza -uzdrowicielski zabieg (zastrzyk). Dalszy ciąg terapii to 1,5 doby na Oddziale Laryng. Szpitala. Dziękuję bardzo Pani Doktor,dziękuję wspaniałemu personelowi Odziału za opiekę. Serdecznie pozdrawiam PS: Przepraszam za spóźnione dzięki.

Pod koniec sierpnia br. zostałem użądlony
przez osę w podniebienie (!). Miałem wielkie
szczęście,gdyż na pogotowiu Woj.Szpitala
Specj. zostałem przyjęty (ok.godz.22.30)
przez Panią Doktor.
-uzdrowicielski zabieg (zastrzyk).
Dalszy ciąg terapii to 1,5 doby na Oddziale
Laryng. Szpitala.
Dziękuję bardzo Pani Doktor,dziękuję
wspaniałemu personelowi Odziału za opiekę.
Serdecznie pozdrawiam

PS: Przepraszam za spóźnione dzięki.

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi się spotkałam. Zaangażowana, konkretna, profesjonalna i jednocześnie przemiła osoba. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Zgadzam się z opiniami. Pani doktor jest super, miła, sympatyczna, kompetentna, z ogromną wiedzą i niesamowitym podejściem do pacjenta. Jest bardzo zaangażowana, aż tęsknię za oddziałem troszeczkę :)

mam genetyczną chorobę układu oddechowego, wreszcie ktoś nie zbagatelizował jej skutków w zatokach. przeszłam operacje endoskopową wycinania polipów oraz prostowanie przegrody pod okiem Dr Gerber , bez powikłań. doskonała opieka, informacja!

Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą. To mój lekarz nr 1 :) !!!!!!

Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą. To mój lekarz nr 1 :) !!!!!!

Jeden z najlepszych laryngologów we Wrocławiu z dużą wiedzą i doświadczeniem a przy tym przemiła osoba. Odsyłam do niej wszystkich znajomych i rodzinę.

Super specjalista. Ciepła, serdeczna "złote rece" pacjent pod jej opieką czuje się bezpiecznie. Polecam zdecydowania.

Super lekarz! Polecam! Leżałam na Oddziale Laryngologii, p. Gerber jest osoba bardzo kompetentną, poświęca dużo czasu pacjentowi! Jest super! Jest bardzo dokładna ale przy tym delikatna, nie rozwala pół nosa czy ucha!