lekarz Agnieszka Pietrzykowska

Agnieszka is a highly competent Doctor. Not only do I walk out of the Swissmedica looking younger every time , but I am also highly impressed with the competence and great atmosphere provided by the Doctor and her staff. This is my go to place whenever I am in Warsaw, hence I praise and recommend it with a 5 Star + every time! The treatments I have received are complemented and I encourage everyone to make an appointment here! Love it!

Świetna Doktor, efekty naturalne, prawdziwy specjalista anti aging, rezultaty niesamowite!!!! Początkowo byłam sceptyczna bo na efekt woow trzeba moment poczekać ale warto!!!!!!!!! Dzień po dniu młodsza skóra, czysta, jędrna, a owal twarzy boski!! Nic nie wisi, wszystkona miejscu chociaż już dawno nie było!!! POLECAM !! FENOMENALNIE NATURALNIE KWINTESENCJA MŁODOŚCI

Lekarz z powołania, wiedza, umiejętności z Medycyny antiaging, osoba godna najwyższego polecenia. Od 2 lat uczęszczam systematycznie na zabiegi na twarz i wyglądam pięknie i młodo, w porównaniu do innych Pań, które wyglądają karykaturalnie po korzystaniu z zabiegów Medycyny Estetycznej. Ocena 100%

Ocena 100%

Polecam. Godna zaufania i powierzenia w jej ręce własnej twarzy i nie tylko. Jestem jej klientką od 8 lat i nie zawiodłam się. Nie jest zwolenniczką sztucznego pompowania twarzy ze zmianą rysów a dla mnie to wielka zaleta.

Pani Doktor jest bez wątpienia mistrzem w swoim fachu. Nie tylko doskonale wie, co robi, ale także potrafi świetnie doradzić. Co bardzo ważne - efekty pracy Pani Doktor wyglądają super naturalnie, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem.

Rozsądne podejście, ostrożne, dzięki temu nie ma efektu straszenia ludzi swoim wyglądem. Przeciwnie, wszyscy podziwiają, jak wyglądam i nie mogą się nadziwić. Nie wiedzą co a zwłaszcza czy robiłam, bo efekt jest naturalny, tzn. zjawiskowy.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejscie do pacjenta. Jestem klientka od 9 lat-zawsze w "ciemno" mogę oddac sie w sprawne ręce pani doktor. Lekarz z powołania,z pasją - kobieta o wielkiej empatii.

Pani doktor jest bardzo kompetentna. Od ponad roku przychodzę do niej na zabiegi i mam pełne zaufanie. Pani Agnieszka dostosowuje zabiegi do mojego wieku tak abym nie wyglądała sztucznie. Polecam serdecznie!

Rewelacyjna! Jestem pacjentką od paru lat, efektu olśniewające. Warto zaufać Pani doktor i oddać się w Jej profesjonalne ręce. Naturalna buzia, bez efektu maski a wszystko naprawione, odmłodzone, zregenerowane! BARDZO polecam!!!

Rewelacyjna!

Gorąco polecam . Jest super bo pełen profesjonalizm i super ekspertyza. Polecam i zachęcam bo na prawdę warto ...

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236