lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

3,7
3,7

Jestem już długoletnią pacjentką dr Czai. Wyleczył mi nadgarstki, rozcięgno podeszwowe stopy, obecnie leczy kolano. Lekarz godny polecenia, grzeczny, uprzejmy, kompetentny, nie spieszy się podczas wizyty, dużo tłumaczy pacjentowi, nie traktuje jak przedmiot. Młodzi lekarze powinni się uczyć takiego podejścia do pacjenta. Leczenie moje na razie polega na podawaniu zastrzyków dostawowo. Wiadomo , nie jest to miłe, ale ważna jest wysoka umiejętność lekarza w tym zakresie i to, że wreszcie zastrzyk pomaga i nie muszę brać leków p. bólowych. Polecam bardzo gorąco umiejętności Pana Doktora !

Polecam bardzo gorąco umiejętności Pana Doktora !

Czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać z jego odzywek. Niestety 100zł za niecałe 10 minut. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Rozpoznał moją dolegliwość i podjął się bardzo trudnej operacji. Sądzę że opłaca się dać te 100 zł i żyć ze zdrową ręką do końca życia.

Podczas meczu zerwałem więzadło barkowe. Tego doktora polecił mi znajomy ordynator mówiąc, że jest najlepszy do tego typu urazów. Poczatkowo dowiedziałem się, że na zabie na NFZ będę czekać 2 lata z opcją jakichś tam komisji przyspieszających. Na szczęście udało mi się wyprosić znajomego o interwencję i dwa dni później mnie przyjęli. Warunki w szpitalu na 28 czerwca są wszystkim znane. Doktor wyjaśnił mi wszystko przejrzyście, przedstawił swojego pomocnika doktora Astapova i kilka dni później miałem założony popręg i kotwicę. Operacja przebiegła pomyślnie, wszystko jak najbardziej ok. Problem pojawił się dwa miesiące później, gdy wyjęto mi druty. Doktor wyciał "brzydka" bliznę i zostawił szew kosmetyczny. Rana się rozlazła i czułem jak puszcza zrośnięta skóra. Dziś w 3 lata po operacji mam potężnego bliznowca i obojczyk pod, który można wsadzić palec. Biegły lekarz PZU uznał operację jako wymagającą poprawy. Doktor Czaja oczywiście tłumaczył mi, że tak mogło się stać i wszystko jest perfekcyjnie. Niestety nie jest. Odradzam barki u tego doktora.

W wypadku w Danii moja prawa dłoń uległa częściowemu zmiażdżeniu.Po operacji w duńskim szpitalu do kraju wróciłam bez 2 palców.Trzeci, doszyty palec, na skutek sztywności i bolesności, uniemożliwiał mi korzystanie z prawej dłoni. Doktor Czaja zabiegiem operacyjnym uruchomił sztywny palec i poprawił bolesne kikuty, zwiększając znacznie wydolność mojej dłoni. A wszystko to w atmosferze zwykłej, ludzkiej życzliwości. Dziękuję.

Dr.Czaja jest godny polecenia,ponieważ był lekarzem prowadzącym przy zabiegu mojej córeczki. Chodzę na Nfz i prywatnie i jestem zadowolona z wizyt.

Przez ponad rok czasu żyłam z bólem prawej ręki. Podczas operacji żylaków na nodze, pielęgniarka próbowała mi ściągnąć na siłę obrączkę i pierścionek z prawej ręki.Przed zabiegiem dostałam 2 kroplówki płynu, aby mi się żyły wypełniły. Ręce miałam uwiązane pasami. Przy zrywaniu biżuterii pozrywała mi ścięgna. Przeszłam różne zabiegi rehabilitacyjne i nic. Chodziłam do różnych specjalistów, od neurologa, reumatologa, chirurga ogólnego do ortopedy, który mnie wreszcie skierował do dr. Czaja. Jestem już miesiąc po zabiegu, i nie muszę już żyć z permanentnym bólem całej prawej ręki, od palców po bark. Dziękuję Panie DOKTORZE!.

jestem pacjentką lekarza od niedawna ale jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo miły człowiek, z poczuciem humoru, bardzo kompetentny.POZDRAWIAM

Patrząc na stan wiedzy lekarza,nie dziwię się że są do niego takie kolejki.Ilość czasu i uprzejmość nie powala,ale jeżeli zależy nam na prawdziwym specjalistycznym leczeniu to tylko i wyłącznie u tego lekarza.Jest świetnym specjalistą.Stwierdził co mi jest a potem wysłał na USG.Najdziwniejsze to,że wynik USG w 100 % pokrywał się z diagnozą wzrokową Pana Doktora.Naprawdę świetny specjalista.

Składam najserdeczniejsze podziękowania, szczególnie za ostatni zabieg operacyjny, który pozwolił na odzyskanie zrostu kości, a przecież nikt już takiej szansy nie dawał i nic dziwnego ponieważ ta walka trwała aż 8 lat.

niestety nie polecam !!! trafiłam do lekarza z urazem ręki-obietnice były tak zachęcające ,że zdecydowałam się na operację w jego prywatnej klinice za kilka tys. złotych...i klapa a pan doktor wycofał się ze wszystkich obietnic....