lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!! nie jest człowiekiem uprzejmym bbardzo arogandzki

po operacji nadgarstka jest ok szkoda tak drogo

po operacji nadgarstka jest ok szkoda tak drogo

Jest to straszne że nie można dostać się na nfz , a gdy idzie się prywatnie jest się gorzej potraktowany niż państwowo niekiedy.Pan doktor kazał mi zrobic prześwietlenie, nic nie poradził i nic nie wytłumaczył w związku z moim obecnym złym stanem zdrowia i bólem...gbur nastawiony na zysk..poweim tak nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem pacjenta cierpiącego..wizyta 5 minut ..100 zł i cześć...nie idzcie do niego!

Jeszcze nigdy nie spotkałam uśmiechniętego i serdecznego chirurga. Przesympatyczny fachowiec, zdiagnozował chorobę mojej 2 letniej córci i konkretnie wyjaśnił na czym polega problem i jak będzie leczona. POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA !!!!!

Wizyta prywatna,lekarz sympatyczny i kompetentny, diagnoza prawidłowa, niestety narazie nie zapobiegnę swoim cierpieniom, ponieważ nie mogę pozwolić sobie na zabieg, który u pana doktora w prywatnej klinice kosztuje 2000zł.

Rewelacja!Goraco polecam! Bardzo dobry specjalista. Jeśli bedzie potrzeba to jeszcze nie raz się do niego udam.

bardzo fajny lekarzi miły. Ma czas dla każdego pacjęta, cierpliwie tłumaczy problem, ma czas prywatnie i na oddziale i zawsze mówi dzieńdobry.

Bardzo dobry specjalista zdecydowanie godny polecenia podczas wizyt kontrolnych wyjaśniał na czym polega problem dzięki niemu nadal mam w miarę sprawną rękę pomimo widma amputacji które usłyszałem w moim regionie poprawił po innych tyle ile było możliwe.

Mam mieszane odczucia. Jego diagnoza była trafna, zalecone ćwiczenia w miarę skuteczne, natomiast "oszczędził" mi bardzo istotnych szczegółów na temat mojej zbyt późno wykrytej rzadko spotykanej wady rozwojowej, która ma niestety skutki dla całego organizmu, nie tylko dla tych części, którymi zajmuje się ortopedia. Czułam się traktowana protekcjonalnie, słysząc niektóre jego uwagi. Prawdopodobnie Dr Czaja to dobry i doświadczony lekarz, ale niekoniecznie sprawdzi się do nietypowych, rzadko spotykanych w Polsce przypadków.

Lekarz z opinii pacjentów ponoć dobry... Zupełnie inaczej to widzę po wizycie, na kasę chorych...To wszystko tłumaczy(?) Badanie pobieżne, w sumie tylko dla zachowania pozorów. Leki powielone od lekarza ogólnego...Czego innego oczekiwało się po wizycie u specjalisty, i podobno dobrego lekarza