lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

wspaniały specjalista i człowiek dzięki temu lekarzowi mam sprawną dłoń

wspaniały specjalista i człowiek dzięki temu lekarzowi mam sprawną dłoń

prywatnie może miły lekarz jak bierze kasę, ale na kasę chorych to był dla mnie bardzo chamski i nieprzyjemny nawet dokładnie mi nie powiedział nic o mojej chorobie bo musiał jeszcze z 30 pacjentów przyjąć i niemiał czasu żeby komukolwiek coś tłumaczyć dla niego liczył się tylko następny pacjent

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek :) Pacjent dla tego lekarza jest NAJWAŻNIEJSZY !!!!! Cieszę się że trafiłam ze swoimi rękoma właśnie do Niego, zoperował mi prawa rękę a teraz czekam na operacje lewej -oczywiście u Doktora Aleksandra Czai :))) Zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla drugiego człowieka. Polecam . Ela T. Zielona Góra

Polecam Pana Doktora w 120%. Duży spokój, fachowość, uśmiech. Mnie pomógł w schorzeniach nadgarstków , stóp i kolan. Podaje bardzo skuteczne zastrzyki (może trochę boli), ale naprawdę warto, po dwóch dniach jest duża poprawa!!! Objaśnia co będzie robił przy pacjencie, bo na ogół lekarze milczą przy zabiegu, jakby, pacjent był przedmiotem. Wyjątkowy lekarz (wiedza i duże doświadczenie).

Polecam! Nic dodać ,nic ująć:) Po pierwszej wizycie zostałam skierowana na zabieg...Czas oczekiwania na operację 5 tygodni...

Doktor w porządku, polecam. W Celsusie, jak nie w Polsce. Nawet w Irlandii tak nie ma..

bardzo polecam, rozpoznał moją chorobę i leczenie przynosi świetne efekty

bardzo polecam, rozpoznał moją chorobę i leczenie przynosi świetne efekty

Bardzo dobry specjalista. Jako jedyny z pięciu ortopedów, u których miałam przyjemność być rozpoznał chorobę u mojego syna.Jestem mu bardzo za to wdzięczna poniewaz wszyscy pozostali przewidywali najgorsze. Dr Czaja wyleczył chorobę i nie trzeba było operować. Wszyscy znajomi i rodzina wiedza, że w razie problemów ortopedycznych mają konsultować chorobę tylko z tym lekarzem.

100% profesjonalizmu.100% uprzejmości. 100%satysfakcji.w-wek

100% profesjonalizmu.100% uprzejmości. 100%satysfakcji.w-wek

miałem przeszczep z biodra do kości śródręcza, przed operacją nie mogłem wyprostować palca, po operacji dalej nie mogę go wyprostować mimo że lekarz obiecywał że będę mógł go wyprostować, żałuję że się podjełem operacji. Operował mnie lekarz Alkeksander Czaja, nie polecam