lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jestem już długoletnią pacjentką dr Czai. Wyleczył mi nadgarstki, rozcięgno podeszwowe stopy, obecnie leczy kolano. Lekarz godny polecenia, grzeczny, uprzejmy, kompetentny, nie spieszy się podczas wizyty, dużo tłumaczy pacjentowi, nie traktuje jak przedmiot. Młodzi lekarze powinni się uczyć takiego podejścia do pacjenta. Leczenie moje na razie polega na podawaniu zastrzyków dostawowo. Wiadomo , nie jest to miłe, ale ważna jest wysoka umiejętność lekarza w tym zakresie i to, że wreszcie zastrzyk pomaga i nie muszę brać leków p. bólowych. Polecam bardzo gorąco umiejętności Pana Doktora !

Polecam bardzo gorąco umiejętności Pana Doktora !

Składam najserdeczniejsze podziękowania, szczególnie za ostatni zabieg operacyjny, który pozwolił na odzyskanie zrostu kości, a przecież nikt już takiej szansy nie dawał i nic dziwnego ponieważ ta walka trwała aż 8 lat.

Przez ponad rok czasu żyłam z bólem prawej ręki. Podczas operacji żylaków na nodze, pielęgniarka próbowała mi ściągnąć na siłę obrączkę i pierścionek z prawej ręki.Przed zabiegiem dostałam 2 kroplówki płynu, aby mi się żyły wypełniły. Ręce miałam uwiązane pasami. Przy zrywaniu biżuterii pozrywała mi ścięgna. Przeszłam różne zabiegi rehabilitacyjne i nic. Chodziłam do różnych specjalistów, od neurologa, reumatologa, chirurga ogólnego do ortopedy, który mnie wreszcie skierował do dr. Czaja. Jestem już miesiąc po zabiegu, i nie muszę już żyć z permanentnym bólem całej prawej ręki, od palców po bark. Dziękuję Panie DOKTORZE!.

bardzo mocno polecam tego lekarza jestem mu wdzieczny za zabieg który musiał miec wykonany mój syn Panie doktorze Dziekuje

na poczatku wydal sie troche mrukliwy, ale co najwazniejsze - po zastrzyku i serii cwiczen czulam sie jak nowonarodzona :) polecam

Odwiedziłam czterech ortopedów,zrobiłam wszystkie potrzebne badania w tym rezonans,kazdy z nich rozkładał ręce-mówiąc niestety ja pani nie pomogę(przez półroku ból ręki,nie mogłam już nic ją robić-trzymałam w jednej pozycji a i tak bolało.Pana doktora mi polecono-podczas pierwszej wizyty-diagnoza,zastrzyk ,po tygodniu kolejny.wszystko minęło,mogę ruszać ręką,odwodzić nią w wszystkie strony.Jakby nie było żadnego urazu.okazało się ,że miałam zespół ciasnoty podbarkowej.Gorąco polecam!!!!

Gdyby nie ten lekarz jak byłem mały to najprawdopodobniej nie miałbym teraz 3 palców polecam!!!

mam do operacji obie dłonie tzw. cieśni, czy mogę liczyć na dobrze przeprowadzoną operację przez tego doktora-b.proszę

Rewelacyjny lekarz i człowiek. Operował osobiście moją 3 letnią córeczkę i po wadzie ani śladu. Miły i sympatyczny i z super podejściem do dzieci. POLECAM !!!!

Podczas meczu zerwałem więzadło barkowe. Tego doktora polecił mi znajomy ordynator mówiąc, że jest najlepszy do tego typu urazów. Poczatkowo dowiedziałem się, że na zabie na NFZ będę czekać 2 lata z opcją jakichś tam komisji przyspieszających. Na szczęście udało mi się wyprosić znajomego o interwencję i dwa dni później mnie przyjęli. Warunki w szpitalu na 28 czerwca są wszystkim znane. Doktor wyjaśnił mi wszystko przejrzyście, przedstawił swojego pomocnika doktora Astapova i kilka dni później miałem założony popręg i kotwicę. Operacja przebiegła pomyślnie, wszystko jak najbardziej ok. Problem pojawił się dwa miesiące później, gdy wyjęto mi druty. Doktor wyciał "brzydka" bliznę i zostawił szew kosmetyczny. Rana się rozlazła i czułem jak puszcza zrośnięta skóra. Dziś w 3 lata po operacji mam potężnego bliznowca i obojczyk pod, który można wsadzić palec. Biegły lekarz PZU uznał operację jako wymagającą poprawy. Doktor Czaja oczywiście tłumaczył mi, że tak mogło się stać i wszystko jest perfekcyjnie. Niestety nie jest. Odradzam barki u tego doktora.