lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lekarz jak cała nasza służba zdrowia .Tylko kasa się liczy a pacjentów ma głęboko w d....Arogancki cwaniaczek z Poznania

Lekarz zarozumiały, niezbyt dużo czasu poświęca pacjentowi, wizyta trwała 2 minuty, zapłaciłam dużo kasy. Ale jeden wielki plus wizyty: Pan doktor w pare sekund postawił trafną diagnozę, problemy z nadgarstkiem miałam od wielu miesięcy, inni lekarzy przepisywali różne leki, stawiali różne diagnozy. Pan doktor jednym zastrzykiem załatwił sprawę, ból zniknął w oka mgnieniu. Ocena lekarza: podejście do pacjenta - ocena niedostateczna, kompetencje i pomoc: bardzo dobry.

Zarozumiały, wizyta u niego trwa ok 2 min.Liczy sie tylko kasa.

Zarozumiały, wizyta u niego trwa ok 2 min.Liczy sie tylko kasa.

Pan dokor Czaja jest dla mnie absolutnym mistrzem, przywrócił mi sprawność i chęc do życia. Kazdemu, kto potrzebuje znakomitego operatora polecam

Niestety, miałam złe doświadczenia z dr. Czają. Wyłudzanie pieniędzy poprzez niepotrzebne wizyty. Leczył moją rękę na różne sposoby i umawiał się na kolejne wizyty, choć wiedział, że to schorzenie reumatyczne i powinien mi powiedzieć, że to nie jego działka. Miał wgląd do moich badań. Pokazałam mu wynik którego nie umiałam ocenić. Póżniej dowiedziałam się, że wynik wskazywał wyraźnie na RZS. Nie chciał mi powiedzieć co mi dolega jednoznacznie, tylko same ogólniki typu "ja pani stawów nie wymienię". Przez niego opóźniłam leczenie reumatyzmu.

BEZNADZIEJA LICZY SIĘ TYLKO KASA. NIC MI POWIEDZIAŁ CO JUŻ WIEDZIAŁEM,

BEZNADZIEJA LICZY SIĘ TYLKO KASA. NIC MI POWIEDZIAŁ CO JUŻ WIEDZIAŁEM,

sprawia wrażenie zarozumiałego człowieka

sprawia wrażenie zarozumiałego człowieka

Ja jak najbardziej mogę polecić tego lekarza ; ) trafiłam do niego z ... trzaskająym biodrem : ) odradził mi bieganie, ale bioderko zoperował i teraz nie boli :) wreszczie nie wydaje krocie na tabletki przeciwbólowe a sportu uprawiam coniemiara : ) polecam !!

Zwykły Gbur. Jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. cytuję(Ja nie jestem księdzem żeby panią wysłuchiwać)tak zwraca się lekarz do pacjenta który przychodzi po pomoc.Na pewno zna się na tym co robi ale podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Zajął się moim nadgarstkiem bardzo szybko, od razu informując, że na NFZ szans nie ma, ale prywatnie to za 5 dni już mogę mieć zabieg. Wizyty kontrolne po zabiegu co 5 dni, za 2 min. rozmowę 150 zł. Co gorsza zabieg się nie powiódł, Pan doktor nie chce poprawić tego co zepsuł, a konsultacje u innych lekarzy potwierdzają, że wykonał go nie fachowo i było to naciąganie mnie jedynie na koszty. Zgadzam się z opinią, że jest dość arogancki i nie traktuje pacjenta poważnie.