dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Jestem już miesiąc po zakończeniu leczenia(4 miesiące) Aknenormin i NIC!!NIE MA NAWET 1 stanu zapalnego/krostki...wcześniej wyglądałam jak karykatura samej siebie i byłam faszerowana naprawdę różnymi lekami na trądzik(tanimi, drogimi) i wszystko było OK do momentu zakończenia terapii-problem wracał a dermatolodzy nie mieli pomysłu na dalsze leczenie. W końcu trafiłam do dr. Alexandra Karpisiewicza i ten bardzo pozytywny ‘magik’ pomógł mi w końcu!!.To naprawdę bardzo dobry dermatolog który jasno określa plan leczenia, potencjalne skutki uboczne itd...jeśli ktokolwiek z was waha się czy brać AKNENORMIN to powiem z całą stanowczością NIE MA NA CO CZEKAĆ...owszem skutki uboczne mogą odstraszać ale w moim przypadku były to tylko suche usta..jeśli chodzi o cenę to wydaje mi się że większość ludzi z problemem trądziku i tak wydała do tej pory sporo na leki/kremy/płyny itd. także nie powinien to być argument. Powodzenia w walce i nie bójcie się zaryzykować żeby w końcu pozbyć się raz na zawsze problemu!!Pozdrawiam!!

Pan dr Aleksander Karpisiewicz – doktor o niezawodnej skuteczności leczenia – charyzmatyczna osobowość. Od kilku lat walczyłam na przeróżne sposoby z trądzikiem /postać dorosła/. Kilka razy w roku połykałam przez miesiące antybiotyki; stosowałam maści wszelkiego rodzaju – zalecane przez dermatologów, ale i wyszperane „cudowne-naturalne” kremy i specyfiki w sklepach internetowych. Mnóstwo wydanych pieniędzy; niby systematyczne kuracje, a zero efektów; noo, chwilowe.. Cierpliwość jednak ma swoje granice. Trafiłam do pana dr Karpisiewicza, który już na pierwszej wizycie zaprezentował Aknenormin; kompetentnie wyjaśnił, w jaki sposób wygląda leczenie. Początkowo czas osiągnięcia celu – ...

Trafiłam do pana dr Karpisiewicza, który już na pierwszej wizycie zaprezentował Aknenormin; kompetentnie wyjaśnił, w jaki sposób wygląda leczenie. Początkowo czas osiągnięcia celu – pozbycie się raz na zawsze problemu z trądzikiem wydał mi się długi /w moim przypadku cztery miesiące; wiem, że bywa dłużej/, bo chciałam od razu, już.. Jak na życzenie efekty pojawiły się szybko
i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Miesiąc temu skończyłam zażywać Aknenormin – patrząc w lustro sama czasami nie dowierzam – jest tak dobrze..jestem wyleczona; jestem zadowolona; uśmiecham się.. Uśmiecham się także do pana doktora i serdecznie, gorąco dziękuję.
PS. Leczyłam się u kilku dermatologów; żaden z nich nawet nie wspomniał, że jest lek, który może definitywnie zakończyć problem trądzikowy.

Proszę Państwa jestem 35-letnim facetem, przyszedłem do Pana Doktora w wyniku choroby, która była nastepstwem innego schorzenia. Pan doktor Karpisiewicz wraz z uroczą i madrą córką kompleksowo i w super profesjonalny sposób rozpoznał moje schorzenie, wytłumaczył wszystko, co się z nim wiąże, polecił w najlepszy znany sobie sposób innych lekarzy, którzy pośrednio mają mnie leczyć i zapisał idealnie trafione lekarstwa wraz z podaniem apteki, ich cen i faktu, że w podanej aptece wszystkie lekarstwa, które zapisał są dostępne. Teraz moja opinia. W życiu nie spotkałem tak kompetentnego lekarza, mądrego człowieka, ...

Teraz moja opinia. W życiu nie spotkałem tak kompetentnego lekarza, mądrego człowieka, który jest lekarzem z powołania, chcącym naprawdę pomóc pacjentowi i co więcej jest bardzo bardzo skuteczny. Skuteczność zapisanych przez niego lekarstw już nastepnego dnia pozwoliła mi odczuc ogromna ulgę. Powiem krótko super facet, najlepszy lekarz, mądry, dobry i uczciwy człowiek i do tego ma piękną i mądrą równie dobrą córkę. Polecam wszystkim, a Panu Doktorowi ogromnie dziękuję, nigdy nie zapomnę jego porady. Pozdrawiam Wszystkich

Chciałbym polecić dr med. Aleksandra Karpisiewicza. Miałem na twarzy ropowiczy trądzik. Skierował mnie doktor na badania na gronkowca złocistego, badania bakteriologiczne i antybiogram do zakładu mikrobiologii leczniczej uniwersytetu medycznego na ul. Wieniawskiego 3. Wyleczył mnie AKNENORMINEM. Serdecznie polecam!!!! Doktor Aleksander Karpisiewicz przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach: Poniedziałek: 10.00-19.00, Wtorek: 10.00-18.00, Środa:14.00-19.00, Czwartek: 10.00-15.00, Piątek: 10.00-15.00 na ulicy Św. Marcin 43 w Poznaniu. Telefon kontaktowy 061 853 75 37.

Poniedziałek: 10.00-19.00,
Wtorek: 10.00-18.00, Środa:14.00-19.00,
Czwartek: 10.00-15.00,
Piątek: 10.00-15.00
na ulicy Św. Marcin 43 w Poznaniu. Telefon kontaktowy 061 853 75 37.

Przerażona wypadajacymi włosami i okropnym swędzeniem skóry głowy, wybrałam się z Gorzowa do Poznania, do dr A.Karpisiewicza - adres znalazłam w internecie. Zostałam przyjęta bez rejestracji, a pierwsza wizyta trwala 2 godziny.Diagnozę - atopowe zapalenie skóry, poprzedził b. szczegółowy wywiad dot. przebytych chorób, operacji, przyjmowanych leków i t. d. i bardzo dokładne badanie skóry głowy i włosów. Profesjonalne i ciepłe podejscie Pana Doktora, pomimo gnebiącej mnie depresji, dało mi nadzieję na wyleczenie. I rzeczywiście po 6 tygodniach -3 wizyty, dolegliwosci ustapiły. Cale leczenie oparte było na dobraniu leków nie kolidujących z przyjmowanymi.Uwierzyłam że są jeszcze lekarze którym bardziej niż na mamonie, zależy na fizycznym i psychicznym zdrowiu pacjenta. Warto było pokonać 3 x te 280 km. Dziękuję Panie Doktorze.

Opowiem dokładnie o wizycie u Dr Karpisiewicza. Otwieram drzwi do poradni. Doktor jeszcze nie widząc mnie, tylko słychać, wita mnie serdecznie i zaprasza do siebie. Pyta o powód wizyty, ja pokazuję co się dzieje z moją skórą, on prosi, żebym się rozebrał do Pasa i ogląda mnie pod lampą. Pyta mnie w trakcie czy byłem ostatnio przeziębiony po czym wyłącza lampę i zaprasza do siebie, przedstawia diagnozę i wymienia lekarstwa od których może mi coś być.To ja na to, że tych lekarstw nie brałem, po czym wypisuje receptę nie zmieniając diagnozy i jasno oznajmia "Moje honorarium wynosi 100zł". Otwieram szeroko oczy i mówię sobie, skoro już jasne ile zapłacę to zadam pytania do swojej przypadłości.Widoczne już jest niezadowolenie i zniesmaczenie zajmowanym przeze mnie czasem (oprócz mnie w poczekalni nie było nikogo).Zadaję pytanie: "Czy mogę zapłacić kartą?" doktor na to "NIE",zabiera recepty,które mi wypisał, wstaje otwiera drzwi i stojąc w nich CZEKA, aż wyjdę!!!
Karygodne!!!! Ważna kasa a nie pacjent?!! 100zł za 3-4minuty?!?
To jak się poczułem...Bezcenne

Diagnosed my illness with no problem after British doctor failed at a diagnosis and prescribed a cream which had no effect. Nice to know what is wrong with me now and research treatments if necessary.

Mam 30 lat, ostatnio zauważyłam, że coraz częściej zaczęły mi wypadać włosy. Na szczęście znajoma poleciła mi doktora Karpisiewicza w Poznaniu na ul. Św. Marcin 43. Doktor zrobił mi badanie mikroskopowe włosów, zbadał skórę głowy owłosionej w lampie WOODA. Postawił diagnoze, zapisał leki i wyleczył. Włosy w końcu przestały mi wypadać i w miejscach łysin widzę nowe pojawiające się włoski. Doktor przyjmuje w godzinach dogodnych dla każdego rano, jak i popołudniu: w poniedziałek 10 – 19, we wtorek 10 – 18, w środę 14 – 19, w czwartek i piątek 10 – 15.

Miałem problem z wypadaniem włosów. Mieszkam w dani i odwiedziłem tu wielu lekarzy. Żaden nie potrafił mi pomoc . W końcu trafiłem do Pana Karpisiewicza. Włosy zaczęły odrastać po krótkim czasie.

Włosy zaczęły odrastać po krótkim czasie.

Mimo, ze poczekalnia nie robi najlepszego wrażenia (zimno), to w samym gabinecie jest już bardzo przytulnie. Lekarz jest miłym, konkretnym człowiekiem, bez tzw. "zadufki". Wykupienie przepisanych leków nie powoduje pustek w portfelu, zapisywane są wiec preparaty niedrogie, lecz skuteczne, lecz także nie z epoki króla Ćwieczka (wcześniej chodziłem do dermatolog, która uznawała głownie leki przygotowywane w aptece - w porządku, ale ten zapach powodował często ze trzeba było brać wolne z pracy). Owszem, doktor poleca konkretna aptekę, ale nie raz się z tym spotkałem, ze lekarze współpracują z pobliskimi aptekami, by te wiedziały co zamawiać. Dzięki temu nie muszę biegać od apteki do apteki, bo akurat jednego preparatu przepisanego na jednej recepcie brak. Diagnoza postawiona szybko, wyjaśnienia rzeczowe, nieczęsto spotykam lekarza skłonnego do jakiejkolwiek dyskusji. Koszt pierwszej wizyty nie jest może najtańszy w mieście, ale to cena która warto zapłacić, za dobrego lekarza i naprawdę sympatyczną atmosferę.