lek. dent. Aleksandra Cygon

Dokładność i solidność w pracy Pani dr Cygon jest rzeczą nadrzędna! Pierwszy raz trafiłem do takiego stomatologa któremu naprawdę zależy na pacjencie. Polecam.

U dr Cygon wyleczyłem wszystkie zęby. wizyty przebiegły w miłej, bezstresowej i BEZBÓLOWEJ atmosferze. Zęby wyglądają jak nowe. Powodzenia w dalszej karierze Robert W

Robert W

Do dr Cygon trafiłam z zębem dla, którego mój dotychczasowy stomatolog nie widział ratunku. Walka jaką stoczyliśmy razem o uratowanie mojej nieszczęsnej piątki to kilka długich ale bezbolesnych wizyt. Determinacja pani stomatolog była niesamowita. Ząb został wyleczony, odbudowany. wyglada lepiej niż kiedykolwiek.Od tamtego zdarzenia minęły 2 lata a wszystkie leczone zęby wyglądają rewelacyjnie!

Fachowa, dokładna i kompetentna. Leczy bezbolesnie. Dba o każdy detal. Bardzo dobre podejście do pacjentów. Stara się wspólnie podejmować i planować plan leczenia. Polecam.

Polecam! Najlepszy dentysta w Siemianowicach!! Delikatna i bardzo dokładna. Dba o estetykę. Pomoże rozwiązać każdy zębowy problem.

Wspaniały stomatolog. Godna zaufania. Chodzę do Niej z całą rodziną. Zawdzięczam jej nowy uśmiech. Pani doktor walczy o każdego zęba!!

Wspaniały stomatolog!!! Godna zaufania, delikatna. Dzięki niej przestałem się bać wizyty u dentysty.Polecam.

Bardzo dobry stomatolog. Fachowa, kompetentna, delikatna. Nawet bardzo zaniedbane zęby potrafi wyprowadzić na prostą. Bardzo dużo zawdzięczam pani dr Cygon.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta a co najważniejsze bardzo dobry stomatolog!!!!

Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką otrzymałem od p.drA.Cygon. rzetelnie i dokładnie opisuje wykonywany zabieg, plan leczenia i dalsze postępowanie. Moim zdaniem jest to stomatolog godny uwagi szczególnie, że obecnie ciężko o dobrego "fachowca " w tej dziedzinie medycyny! DZiekuje.

Jestem bardzo zadowolony z usługi jaką otrzymałem od p.drA.Cygon.