lek. dent. Aleksandra Cygon

Mimo młodego wieku, Pani Ola wzbudza zaufanie kompetentnym podejściem do pacjenta.

bardzo sie ciesze ze zdecydowałem sie na leczenie u dr Cygon. szkoda ze NFZ praktycznie nic nam nie refunduje i nieco sie wykosztowałem, ale efekt wart jest kazdej ceny. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi moj probel wykonała plan leczenia, dzieki czemu byłem poinformowany od samego poczatku. DZIEKUJE.

Do Pani dr Aleksandry Cygon trafiłam przypadkiem i za co jestem bardzo wdzieczna. Pani doktor rzeczywiscie jest bardzo dokładna, delikatna i rzetelnie informuje swoich pacjentow o faktycznym stanie. przedstawia kilka rozwiązan i tłumaczy na czym będzie polegał planowany zabieg. Jestem bardzo zadowolana oby każdy lekarz był taki.

Fachowa stomatolog, dokładnie i precyzyjnie wykonująca swoją pracę. Zawsze dokładnie tłumaczy zaistniały problem i dobiera optymalne środki leczenia. Uśmiechnięta, życzliwa, cierpliwa i kompetentna. Duży plus za delikatność, wizyty nie bolą, jeśli istnieje potrzeba zastosowania znieczulenia wkłucie jest praktycznie bezbolesne. Serdecznie polecam!