lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo...

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Doktor Jaworska to najlepszy stomatolog w całym regionie. Miałam okazje leczyć kanałowo zęba w jej gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z efektów leczenia, jak i atmosfery jaka panuje w gabinecie. Gorąco polecam.

Bardzo dobry i solidny stomatolog. Pani Doktor Jaworska jako jedyna podjęła się trudnego leczenia kanałowego mojego zęba. Darzę ją ogromnym zaufaniem, bo wiem jak profesjonalne są jej usługi. Jest bardzo życzliwa i uprzejma. Widać, że pracuje w tym zawodzie długo, ma odpowiednie kwalifikacje i podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.

Z całego serca polecam Panią doktor, profesjonalizm, delikatność, ostrożność. Oddać się w ręce takiego dentysty to sama przyjemność ;-)!!!

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny oraz kompetentny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i pacjenta. Zdecydowanie wszystko na plus.

Najlepszy protetyk w całej Warszawie. Polecam całą klinikę Dental-Design na Ursynowie. Naprawdę wysoki poziom zarówno Pani Jaworskiej jako lekarza jak i standardy kliniki b.wysokie.

wszystko bardzo dobrze, leczenie przebiegło bezproblemowo, polecam.!!!!!!!!!!!!!!!!!! dr jaworska to dobry lekarz. !!!

Najlepszy protetyk z jakim w ciągu swojego całego życia miałam do czynienia! Polecam baaardzo serdecznie!!!!!

Wystawiam bardzo dużego pozytywa, bo się po prostu należy. Miła i kompetentna pani stomatolog. Polecam każdemu.