lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo...

Miałam przyjemność być leczona przez P. Aleksandrę Jaworską. To była moja najlepsza wizyta... nic nie bolało...przeprowadzono ze mną rzetelny wywiad moich dolegliwości jamy ustnej. Firma się rozwija bo powstał nowy gabinet na Ursynowie :) Polecam serdecznie

Jak dla mnie jest jedna z najlepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić. Zainteresowanie pacjentem oraz jego wygodą podczas nawet najdrobniejszych zabiegów sprawia, że człowiek nie wychodzi obolały, ale wie, że zrobiono wszystko co dla niego najlepsze. Miłe usposobienie również pomaga tym, którzy mają lekko traumatyczne przeżycia związane z tym nieodłącznym elementem naszego życia :D Także mogę z całą odpowiedzialnością polecić Panią Jaworską jak i cały Dental Design

wszystko okej. polecam szczegolnie osobom ktore chca leczyc zeby kanalowo, szybko, w mikroskopie wiec dokladnie, bol znikomy

Wspaniała Pani Doktor. Przeprowadziła u mnie leczenie kanałowe, w zasadzie bezbolesne i ze wspaniałym efektem. Metoda leczenia w mikroskopie jest genialna!!!!!!!!!!!!!! A Doktor Jaworska jak najbardziej zasłużyła na 2 miejsce w rankingu na najlepszego dentystę, też oddałam głos! Pozdrawiam!

II miejsce w rankingu na Dentystę Roku. Zaryzykowałem i się nie zawiodłem. Świetny lekarz, jak najbardziej zasłużone miejsce!

Świetny lekarz! Doktor Jaworska jest bardzo kompetentna i miła. Sprzęt na miejscu, obsługa też miła. Leczenie kanałowe pierwszy raz mnie nie bolało!

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie u Pani doktor. Fachowe podejście i widać, że jest to bardzo doświadczony stomatolog. Do tego nie wiem czy wiecie, ale zdobyła drugie miejsce w rankingu na dentyste roku 2014. Ja ze swojej strony bardzo polecam.

Dr Jaworska jest profesjonalistką w swoim fachu. Cieszę się,że po tylu wycieczkach po gabinetach stomatologicznych udało mi się trafić na kogoś tak wspaniałego jak Pani Ola.

Świetna opieka, właśnie zakończyłam leczyć się u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, leczenie kanałowe nie bolało. Teraz też jest okej, polecam.

potwierdzam, dr jaworska to bardzo dobry stomatolog, leczyłam się w jej klinice i jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam!