lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo...

Bardzo polecam dr Jaworska. Rzetelna, kompetentna pani doktor z dużą cierpliwością. Leczenie przestaje być traumą po wizycie w klinice Dental Design

Świetna Pani doktor. Przemiła, znająca się na rzeczy i do tego klinika jest bardzo dobrze wyposażona, zdjęcie pantomografem na miejscu, wielki plus!

Wystawiam Pani dr pozytywną opinię, bo jak najbardziej na nią zasługuje. Znająca się na rzeczy kobieta, do tego miła. Leczenie prawie, że bezbolesne. Polecam.

Pani Doktor Aleksandra Jaworska to naprawdę świetny lekarz. Od dziś chyba przestanę bać się fotela dentystycznego. Dawno nie spotkałem tak miłego, a zarazem profesjonalnego lekarza. Ogólnie sama klinika Dental-Design Jaworska zasługuje na wielki plus. Nie trzeba czekać godzinami w kolejkach, miła obsługa no i posiadają profesjonalny, najnowszej generacji sprzęt. Dla mnie super. Polecam.

Wystawiam Pani dr opinie pozytywną, bo jak najbardziej na nią zasłużyła. Dr Jaworska zaplanowała i przeprowadziła u mnie całkowite leczenie, od endodoncji do protetyki. Wszystko przebiegło bezproblemowo. A ja w końcu mam piękny uśmiech ;)

Wystawiam pozytywny komentarz, bo dr Jaworska jak najbardziej na niego zasługuje. Kompetentna i miła kobieta. Mimo, iż jestem dorosłym facetem, to zawsze odczuwałem lęk przed dentystą :D Po kilku wizytach u tej Pani już w ogóle nie boję się dentysty. A odbudowy implantologiczne wykonała u mnie perfekcyjnie. Polecam!!!

Pani Jaworska to doktor z prawdziwego zdarzenia! Miałam w jej klinice wstawiany implant, a następnie odbudowę protetyczną. Ząb wygląda jak nowy! :) W ogóle nie widać różnicy między nim, a pozostałymi. Pełen profesjonalizm. I genialna jakoś wykonania!

Pani Jaworska to prawdziwy fachowiec! W klinice Dental-Design miałam wstawiane implanty, a dr Jaworska robiła mi na nich odbudowy protetyczne. Nie bolało nic, a nic! A do tego moje zęby wyglądają całkowicie naturalnie. Nie da się odróżnić który ząb to implant, a który to mój. Jestem w 100% zadowolona!

Pani stomatolog godna polecenia. Leczyłam u niej kanałowo zęby i wszystko odbyło się bez żadnych zastrzeżeń :) Nawet odbyło się dość bezboleśnie :)

Pani Jaworska to super stomatolog. Wyleczyłam u niej wszystkie ząbki. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, a i klinka widać, że na poziomie.