lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo...

Świetna p. Stomatolog. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Polecam

Dr.Jaworska jest profesjonalistką w swoim fachu.Cieszę się,że po tylu wycieczkach po gabinetach stomatologicznych udało mi się trafić na kogoś tak wspaniałego jak Pani Ola.

Genialne podejście do dzieci, łatwo nawiązuje kontakt i w niesamowity sposób zamienia zabieg stomatologiczny w zabawę. Profesjonalna i konkretna dla dorosłych, otrzymałem wyczerpujące informacje o sposobie i technice leczenia mojego uzębienia, przeszedłem bezproblemowo dwa leczenia kanałowe. Moja rodzina jest pod opieką Pani Doktor od ponad trzech lat.

Bardzo elegancka i przyjemna w odbiorze klinika. Witają nas łamiące stres i strach przed wizytą rybi. Co do samej wizyty to nie czułam się jak "przedmiot", wszystko zostało mi wytłumaczone i wyjaśnione, a uzupełnieniem było "oglądanie zabiegu" na ekranie. Bardzo polecam zarówno klinikę jak i samą Pania Jaworską.

Bardzo polecam zarówno klinikę jak i samą Pania Jaworską.

Witam.Wizyta dziecka 6 latki.Pani doktor miała fajne podejście i 2 ząbki zrobione bez płaczu .Można być z dzieckiem w gabinecie co pomaga. Sam gabinet elegancki wyposazony w najnowszy sprzęt nawet kamerę do oglądania zębów I rentgen.Polecam dla dorosłych jak i dla dzieci.

Klinika bardzo ładna. Pani doktor bardzo kompetentna. Uratowała mi zęba, którego inni lekarze spisywali na straty. Nawet na stronie widać, że pani doktor skończyła wiele kursów i stale się doszkala. Bardzo polecam.

Bardzo dobry sprzęt i kompetentna Pani doktor.Zdjęcie kamienia trwało godzinkę i było bezbolesne(żel).Do kanałowego w klinice jest mikroskop.Długie godziny pracy chyba do 20.Naprawde warto skorzystać .

Bardzo dobry stomatolog, niesamowite podejscie do pacjenta.Leczenie odbywa się pod mikroskopem. Klinika polożona w zacisznym miejscu, dobry dojazd, nie ma problemu z zaparkowaniem. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Bardzo polecam. Pierwszy raz lekarz stomatolog poświęciła mi tyle czasu na wyjaśnienie co i dlaczego robi.