lek. dent. Aleksandra Jaworskalek. dent. Aleksandra Jaworska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Aleksandra Jaworska jest właścicielem i kierownikiem medycznym kliniki Dental-Design, która stanowi ważne miejsce na medycznej mapie okolic Warszawy. Każdy zatrudniony przez nas specjalista, każdy zakupiony sprzęt, każde rozwiązanie oraz udogodnienie, które wprowadzamy - wszystko to ma dla nas jeden nadrzędny cel: nasza klinika pragnie wyznaczać nowe standardy profesjonalnej opieki stomatologicznej.

O tym, że z troską dbamy o komfort i satysfakcję naszych pacjentów, przekonają się Państwo...

Świetny stomatolog Rewelacyjna klinika

Świetny stomatolog
Rewelacyjna klinika

Ja również leczyłam się u Pani doktor i jestem jej niezmiernie wdzięczna. Pani Jaworska to mój hm... 10 albo 11 stomatolog. Miałam problemy z zębem, inni lekarze chcieli go wyrwać, ja się nie zgodziłam - i dobrze. Gdy poszłam do kliniki tej Pani przyjęto mnie od razu. I co ważne, Pani Jaworska podjęła się leczenia i WYLECZYŁA mój ząb. Także gorąco polecam udawać się do Pani Jaworskiej. Genialny stomatolog!

Poszłam do kliniki oczywiście z negatywnym nastawieniem, bo wiadomo - nic przyjemnego mnie tam czekać nie mogło. Jednak muszę powiedzieć, że było o niebo lepiej niż przypuszczałam. Pani Doktor Jaworska to naprawdę świetny stomatolog. Pomijam już jej bardzo dobre umiejętności, bo to rzecz oczywista. Jednak najbardziej zaskoczyło mniej jej podejście do pacjenta. Przemiła kobieta, no i nie wiem jak to się dzieje, ale w jej rękach jakoś mniej boli :)

Każdemu, kto musi się wybrać do stomatologa zdecydowanie polecam Panią Doktor Aleksandrę Jaworską. Profesjonalne podejście do pacjenta - wytłumaczyła mi co i jak. Chyba dzięki temu, że wiedziałam co po kolei Pani doktor będzie mi robiła, mniej się stresowałam. A to jest ważne. Poza tym jak widzi się kogoś tak sympatycznego i uśmiechniętego to stres trochę odpuszcza. Także z czystym sumieniem polecam.

Szczerze polecam Panią Aleksandrę Jaworską i całą klinikę Dental-Design. Pani Jaworska jako szefowa kliniki zajmuje się całościowym planowaniem leczenia pacjentów. Sama specjalizuje się w leczeniu kanałowym w mikroskopie. Jest w tym najlepsza w województwie mazowieckim! Przechodzi liczne kursy doskonalące. Sama też uczy lekarzy wykonywania poprawnego leczenia kanałowego w mikroskopie. Dlatego też zdecydowałam się do niej udać, leczenie kanałowe trwało jakiś czas, ale dziś mam już zdrowe ząbki! :)

Właśnie zakończyłam leczenie u Pani Doktor Jaworskiej i jestem bardzo zadowolona z jej usług, dlatego też chciałabym ja wszystkim polecić. Naprawdę kobieta zna się na rzeczy, dawno nie spotkałam tak profesjonalnego stomatologa. Ogólnie cała klinika, w której leczy ta Pani jest godna polecenia. Mają najnowszy sprzęt, specjalnie przystosowane gabinety - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Także naprawdę serdecznie polecam.

Ja również przyłączam się do wcześniejszych opinii. Pani dr Aleksandra Jaworska to najlepszy stomatolog, jakiego spotkałam (a do czynienia niestety miałam z wieloma). Początkowo leczyłam się w różnych klinikach - w Warszawie, nie będę wymieniała ich nazw. W każdym razie lekarz z pierwszej kliniki stwierdził, że z moim zębem już nic nie da się zrobić, że trzeba go po prostu wyrwać. Poszłam do kolejnej - to samo. Na szczęście w porę udałam się do Dental-Design - do Pani Jaworskiej, ona powiedziała, że wyleczy ten ząb. I faktycznie to zrobiła! Dziś nie mam z nim żadnych problemów. Widać nie każdy lekarz zna się na swoim fachu. Natomiast Pani Aleksandra jest prawdziwym fachowcem. Dla mnie wielki pozytyw.

Z czystym sumieniem polecam każdemu Panią dr Jaworską. Miałam problemy z jedynką, chodziłam od stomatologa do stomatologa, jednak ci twierdzili, że zęba leczyć nie będą, bo nie warto i to bezcelowe. Jestem osobą młodą, także wygląd zewnętrzny jest dla mnie bardzo ważny. Na całe szczęście trafiłam do kliniki Dental-Design, Pani Jaworska w przeciwieństwie do innych lekarzy pojęła się leczenia. I co? Okazało się, że ząb spokojnie można wyleczyć. Każdemu z podobnym problemem polecą tą Panią.

Pani Jaworska to naprawdę stomatolog godny polecenia. Leczyłem się u niej przez pół roku i dziś mam piękne i zdrowe ząbki :) No i w dodatku kobieta przesympatyczna. Chciałbym również pochwalić samą klinikę - Dental-Design Jaworska. Dla mnie pierwsza klasa, długo naszukałem się odpowiedniej, ze względu na sprzęt. Tutaj w zasadzie posiadają wszystko. Klinika genialnie wyposażona. No i co ważne prowadzą leczenie w mikroskopie, dzięki czemu leczenie kanałowe jest dużo skuteczniejsze. Rzadko która klinika posiada takie sprzęty.