mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 23 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje ustawień systemowych oraz coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 20 letniej córki.

Jestem 28 letnim pacjentem onkologicznym, walczę z nieoperacyjnym guzem mózgu glejakiem III stopnia. Z Panią Olą współpracuje od kilku miesięcy na poziomie diety oraz psychoterapii. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz szybkich efektów współpracy. Bardzo szybko został zatrzymany spadek wagi. Przy nowotworach z tego co mi wiadomo bardzo ciężko jest przybrać na wadze, a z Panią Aleksandrą się to sukcesywnie udaje. Psychologicznie Pani Ola mnie bardzo uspokoiła, wytłumaczyła wiele spraw, odpowiada na każde moje pytanie, zagwostkę. Z całego serca polecam Panią Aleksandrę!

Z całego serca polecam Panią Aleksandrę!

Moje efekty w PROGRAMIE ODCHUDZANIE + ZDROWIE to waga niższa o - 47 kg !!! Po ciąży bardzo przytyłam. Mój organizm był w naprawdę kiepskim stanie. Badania wykazały insulinooporność, nietolerancję glutenu, niedoczynność i stan zapalny tarczycy. Wcześniej próbowałam na własną rękę tylu diet i nic ... Z Panią Aleksandrą Swierkosz (Banaszkiewicz) zrealizowałam 6 miesięczny PROGRAM ŻYWIENIOWO - MOTYWACYJNY + pakiet wizyt kontrolnych w okresie stabilizacji. W tym czasie odzyskałam pełne zdrowie. Wszystkie wyniki moich badań są w normie. Mam piękną sylwetkę ( wreszcie zero problemów z kupowaniem ubrań ). Odzyskałam zagubioną w kilogramach kobiecość i niesamowitą pewność siebie. A odniesione efekty utrzymuję kolejny rok :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i gorąco polecam !

Od dzieciństwa byłam otyła i myślałam, że nic się nie da zrobić w moim przypadku. Liczne diety spowodowały problemy fizyczne i psychiczne. Pani Aleksandra bardzo mi pomogła w mianie nawyków żywieniowych i sposobu myślenia. Po kilku miesiącach pracy mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się na lepsze i bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ją. Jej szeroka i wszechstronna wiedza, a także profesjonalizm to dla mnie najważniejsze rzeczy, których należy szukać u specjalistów. Poleciłam panią Swierkosz znajomym i wielu jest bardzo zadowolonych.

Do Pani Aleksandry trafiłam po długiej i bezskutecznej walce z Hashimoto oraz alergią. Nikt nie potrafił wytłumaczyć tak dużego osłabienia oraz wysypki praktycznie na całym ciele. W końcu dieta oraz diagnostyka przyniosły efekty. Nietolerancje pokarmowe, m.i.n candida oraz słaba praca tarczycy i wątroby były przyczyną objawów. Obecnie tylko po pół roku zmiany żywieniowej czuję się w końcu doskonale! Nie był to aż tak długi okres, a znacząco poprawił jakość mojego życia. Po tylu bataliach i nietrafionych diagnozach straciłam nadzieję na to, że ktoś mi pomoże. Jednak Pani Aleksandra diametralnie odmieniła moje życie, za co będę jej wdzięczna do końca moich dni.

Od kilku lat cierpię na atopowe zapalenie skóry. U Pani Oli szukałam zarówno wsparcia psychologicznego jak i porad co do właściwiej diety i dalszego odpowiedniego leczenia. Dostałam to wszystko plus wielką uprzejmość i pozytywną energię. Czuję się dużo bardziej pewna siebie i swoich celów, uczę się lepiej radzić sobie ze stresem. Do tego stan mojej skóry jest znacznie lepszy i nie mam potrzeby używania kortyzonu czy innych silnych maści i leków. Zdecydowanie polecam skontaktować się z Panią Olą.

Witam, mam 49 lat do wizyty skłoniły mnie słabe wyniki (cholesterol, cukier, trójglicerydy itd). W momencie rozpoczęcia kuracji ważyłem 105kg, jestem jeszcze w trakcie diety, ale już po dwóch miesiącach osiągnąłem ustalony poziom 90kg i prawie wszystkie wyniki wróciły do normy (został tylko cholesterol nieznacznie ponad kreską, ale to ponoć zgodnie z planem i wszystko wróci do normy po trzecim miesiącu kuracji). Tak więc w dwa miesiące schudłem 15kg !!! tracąc TYLKO tłuszcz i ani kilograma tkanki mięśniowej. Mimo tak dużej redukcji ani przez jeden dzień nie czułem się głodny ani znudzony dietą. Dzięki urozmaiconemu menu oraz wskazówkom cały czas dieta ani nie jest uciążliwa ani nie mam problemów z motywacją. Przy okazji w pakiecie jest sporo ciekawych propozycji różnego rodzaju detoksów, które urozmaicają dietę i przy okazji odtruwają skutecznie organizm. Podczas całego okresu kuracji czuję 100% komfort profesjonalnej opieki i chociaż osobiście nie potrzebuję wsparcia ani motywacji to jestem pewien że takie też bym otrzymał gdyby zaszła taka potrzeba.

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Pani Aleksandry. Była to praca na emocjach, które wcześniej powodowały, że ciągle zamartwiałem się o pracę, związek i pomimo wielu sukcesów na różnych polach nie było u mnie zbyt wiele radości w życiu. Po 6 miesiącach pracy z Panią Olą odczuwam wielką satysfakcję z mojego życia. To powoduje, że P Aleksandrę oceniam celująco i bardzo polecam jej usługi.

Witam, pod opieką pani Oli jestem od 2 miesięcy. Mam 54 lata, waga startowa 125,8 kg. Podczas stosowania zaleconej przez Panią Olę diety nie tylko schudłam 14 kg (w ciągu 2 miesięcy!), ale zupełnie inaczej się czuję. Dietę kontynuuję dalej i dalej chudnę. Przestały mnie boleć stawy skokowe i kolanowe. Czuję się zdecydowanie mocniejsza, zdrowsza, lżejsza. Nie mam problemu z wchodzeniem po schodach, ze schylaniem się z oddychaniem. Przedtem był to duży problem. Na skutek diety ustąpiła dna moczanowa. Super sprawą jest umiejętność łączenia przez Panią Olę indywidualnej diety ze wsparciem psychologicznym pacjenta. Wszystkim GORĄCO POLECAM dietetyka w osobie Pani Aleksandry Banaszkiewicz. Profesjonalizm i kompetencje z najwyższej półki - o czym świadczą osiągane przeze mnie efekty w odchudzaniu. Dieta urozmaicona, smaczna. Przez cały okres stosowania diety nie czułam sie ani razu głodna. Pani Olu ogromne dzięki!!!! i dużo sympatii !!!. Wszystkim, którzy zastanawiaja się kiedy rozpocząć odchudzanie mówię: TERAZ!. Na prawdę warto! Warto dać szansę swojemu zdrowiu !

Witam. Mam na imię Tomasz i mam 35 lat . Do wizyty u pani Aleksandry zmusiły mnie złe wyniki badania krwi tj. wysoki cholesterol plus podwyższone próby wątrobowe oraz nadwaga ( ważyłem 95 kg. ). Po trzech miesiącach kuracji nadwaga zniknęła całkowicie ( ważę 75 kg. ) cholesterolu brak a wątroba po badaniach jest całkowicie zregenerowana , dodatkowo doszło dużo lepsze samopoczucie i brak odczuwalności zmęczenia ( co kiedyś miało miejsce bardzo często ). Polecam kurację p. Aleksandry ze względu na dużą elastyczność w przygotowanym menu oraz za bezcenne porady i duże wsparcie psychologiczne. Pani Ola podchodzi do każdego przypadku indywidualnie co pozwala na stworzenie takiego menu której jest nie tylko bardzo pożywne ale i smaczne

Bardzo kompetentna Pani psycholog i dietetyk w jednym. Dzięki unikalnemu podejściu, wiedzy i zaangażowaniu Pani Aleksandry Swierkosz pozbyłam się wielu problemów zdrowotnych. Na minusie mam kilkadziesiąt kilogramów. Na plusie - zdrowie, lekkość i wewnętrzny spokój. Gorąco polecam!