mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 23 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje ustawień systemowych oraz coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 20 letniej córki.

Pełen profesjonalizm w podejściu do odchudzania i zdrowego stylu życia, stosując się do zaleceń można szybko i bezboleśnie przejść przez etap gubienia kilogramów, a potem utrzymywania wagi, Pani Ola cierpliwie wszystko wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, w każdej chwili można się poradzić, z pełnym zaufaniem mogę polecić wszystkim tym, którzy toczą walkę z kilogramami - z takim sprzymierzeńcem na pewno wyjdą z niej zwycięsko, a także tym, którzy szukają sposobu na zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia.

Szczerze polecam Centrum Ventis i panią magister Aleksandrę Banaszkiewicz-Filipiak. Moim zdaniem to bardzo dobry dietetyk, ale też człowiek. Mam chorobę nowotworową. Otrzymywałam chemioterapię. Miałam duże problemy z jedzeniem, wymiotowalam, byłam osłabiona. Pani magister udzieliła mi dużo bardzo cennych rad jak się odżywiać podczas tej chemioterapii. Jadłospis który dostałam był prosty i nie sprawił mi dodatkowych kłopotów. Jestem bardzo zadowolona.

Byłem parcjentem Pani Olu w zeszłym miesiącu.Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony.Nie wiem skąd niektórzy biorą te wyssane z palca informacje ale,za wizytę zapłaciłem 100 zł + pakiet na który się zdecydowałem. liczyłem się z kosztami od samego poczatku ale w porównaniu z innymi placówkami ,a zwiedziłem ich trochę,to spotkanie nie należało do drogich wręcz odwrotnie.Wizyta jest pzryjemnością.Gdyby wszyscy lekarze w tym kraju podchodzili tak do pacjentów jak Pani Ola to służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej.Wizyta super wszystko omówione ,sprawdzone nikt do niczego mnie nie zmuszał, uzyskałem odpowiedz nia wszystki ...

liczyłem się z kosztami od samego poczatku ale w porównaniu z innymi placówkami ,a zwiedziłem ich trochę,to spotkanie nie należało do drogich wręcz odwrotnie.Wizyta jest pzryjemnością.Gdyby wszyscy lekarze w tym kraju podchodzili tak do pacjentów jak Pani Ola to służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej.Wizyta super wszystko omówione ,sprawdzone nikt do niczego mnie nie zmuszał, uzyskałem odpowiedz nia wszystki pytania , a naj bardziej zadoolił mnie końcowy pomiar na analizatorze .

Pani Ola bardzo mnie zaskoczyla. Nie jest typowym lekarzem, ktory popatrzy, wypisze recepte i podziekuje. Analiza problemu jest gleboka, spedza naprawde duzo czasu z pacjentem ( z czego niestety moga wynikac pewne opoznienia godziny przyjecia dla innych ) ale jezeli samemu zostanie sie tak fajnie i kompleksowo potraktowanym to automatycznie zyskuje sie wiecej tolerancji i przestaje to przeszkadzac. Goraco polecam.

Przemiła, kompetentna, bardzo zaangażowana. Schudłam 25 kilo, mój mąż prawie 40. Dietę połączyliśmy z ruchem i całkowitą zmianą naszego życia. Było warto.

Jak to się dzieje, że wszystkie negatywne opinie o Pani Banaszkiewicz od razu znikają ze wszystkich portali, a pozytywne od razu się pokazują? Ja sama osobiście byłam jej pacjentką, niestety czytając fora i inne opinie. Na początku byłam zadowolona, ale później albo opóźnienia albo przekładanie wizyt. NIEDOPUSZCZALNE jak dla mnie skoro trzeba płacić. Ogólnie nie polecam, współpraca niczym mnie nie zaskoczyła, drogo i niestety rezultatów brak.

Profesjonalnie, milo, zachecajaco ale: watpliwosci budzi glinka, ktora praktycznie jest do kupienia tylko u nich (koniecznosc czy umowa podpisana z dystrybutorem?), jadlospisy robia czasem wrazenie wieokrotnie powielanych i tylko w drobnym stopniu dostosowanych do pacjenta. Poza tym i tak schudniecie :)

Byłam pacjentką Pani mgr Aleksandry Banaszkiewicz-Filipiak, podobnie jak większość moich znajomych i rodziny. Każdy z nas dostał inną dietę, dopasowaną do swoich potrzeb i problemów medycznych. Większość moich problemów zdrowotnych ustało, ale trzeba było na to trochę czasu, wytrwałości i własnego zaangażowania. Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Zdecydowanie polecam! Oby wszyscy dietetycy medyczni podchodzili do pacjenta z takim zrozumieniem ...

Co tu dużo mówić ja jestem zadowolony wprawdzie dieta wymagała troszeczkę własnej pracy ale nic nie przychodzi w życiu łatwo. Trochę chęci i fachowej pomocy i sukces gwarantowany.