mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 23 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje ustawień systemowych oraz coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 20 letniej córki.

Szczerze polecam panią dietetyk,schudłam 8kg w 6 tygodni mimo że mam chorą tarczycę.Długa droga jeszcze przede mną ,ale wierzę że z pomocą Pani Oli mi się uda!

Jestem już prawie 4 tygodnie na e-diecie. Nie ma zadnego problemu w łączności przez telefon lub Skypa. Pełny profesjonalizm. Na początek baza - wyniki badań, informacje o przebytych chorobach i zażywanych lekach. Jadłospis układany precyzyjnie pod dana osobę. Monitoring postępów i w razie potrzeby modyfikacje. Zawsze podawana informacja nie tylko co robić ale również dlacze. Wsparcie nie tylko dietetyczne ale również psychologiczne. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Mam problemy z nadwagą w zasadzie od zawsze. Do Pani Banaszkiewicz trafiłam z polecenia koleżanki. Dojeżdżam z Krakowa i widzę po efektach, że warto. Chudnę, dobrze się czuję, lepiej wyglądam. Pierwszy raz wierzę, że jeszcze trochę i uzyskam wymarzoną wagę. Do tego uczę się tego, co w moim przypadku wydawało się niemożliwe - prawidłowego, zdrowego odżywiania. Super!

Po 25 latach otyłości, dzięki diecie Pani Oli, udało mi się pozbyć 20 kilogramów i odzyskać energię i radośc życia. Dziękuję i polecam! Ewa

Profesjonalnie i rzeczowo. W jej gabinecie czuję się swobodnie, pomimo moich problemów. Wszystko dokładnie wytłumaczone w języku "dla ludzi" z uśmiechem na twarzy. Czasem nie chce się wychodzić:) Zestawy posiłków są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem tego co kto lubi, modyfikowane na bieżąco, jeśli okazuje się coś problemem. Jestem BARDZO zadowolona:)

Wczoraj zakończyłam podwójny program pięciomiesięczny MAXI PLUS w Centrum Dietetycznym Ventis i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Zrzucałam 50 kilogramów w dodatku przy dużym obciążeniu chorobowym. Lekarze nie dawali mi zbyt wielu szans. Czekała mnie poważna operacja, której dzięki Pani dietetyk udało mi się uniknąć. Praca z Panią Aleksandrą Banaszkiewicz-Filipiak należała do przyjemności. Kilkanaście lat pracy w zawodzie, wieloletnia współpraca z lekarzami - to się naprawdę widzi i czuje. Pani Ola potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie. Bezbłędnie zdiagnozowała przyczyny złej pracy narządów co znacznie ułatwiło realizację mojej diety. Atuty? Zawsze uśmiechnięta, niczego nie narzuca, bardzo uważnie słucha, nie poleca suplementacji zastępczej, wie co mówi, nie odpuszcza. Nie było mi łatwo, bo nic nie ma w życiu za darmo. Potrzeba wysiłku, żeby widzieć efekty. Kilka rozmiarów mniej - to moja nagroda. Panią dietetyk mgr Aleksandrę Banaszkiewicz-Filipiak wszystkim zdecydowanie polecam.

Bardzo bałem się wizyty u dietetyka i zwlekałem z tym najdłużej jak to możliwe. W końcu musiałem pójść i ... trafiłem na Panią Olę. Moim zdaniem dietetyk z powołania. Miła atmosfera wizyt i duża skuteczność diety spowodowały, że telefon do Pani Oli dałem wszystkim kolegom. Polecam!

Wspaniała pani doktor, zna sią na tym co robi, dzięki niej schudłam 12 kg. w ciągu 2 miesięcy i czuję się wspaniale.

Aktualny adres przyjęć to ul. Daszyńskiego 187 w Gliwicach. www.aleksandrabanaszkiewicz.eu i tel 608-38-57-57. Adres e-mail.: abanaszkiewicz@onet.eu

Jestem osobą bardzo otyłą i od wielu lat walczę z otyłością. Pani Ola to pierwszy dietetyk który mnie wysłuchał ,pozwolił się wyżalić.Co do cen wizyt to wcale nie są drogie i uwierzcie mi wiem co mówię gdyż zwiedziłam wiele instytucji, koszt wizyty to 100 + pakiet na który się pacjent dobrowolnie decyduje,nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jadłospisy super wszystkie produkty można bez problemu kupić,przepisy bardzo smaczne.A spotkałam się z takimi których nie można było wziąć do ust.Polecam wszystkim.Najważniejszy to końcowy efekt.A mój był bardzo zadowalający.W końcu osiągnęłam to czego ...

Jestem osobą bardzo otyłą i od wielu lat walczę z otyłością.
Pani Ola to pierwszy dietetyk który mnie wysłuchał ,pozwolił się wyżalić.Co do cen wizyt to wcale nie są drogie i uwierzcie mi wiem co mówię gdyż zwiedziłam wiele instytucji, koszt wizyty to 100 + pakiet na który się pacjent dobrowolnie decyduje,nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jadłospisy super wszystkie produkty można bez problemu kupić,przepisy bardzo smaczne.A spotkałam się z takimi których nie można było wziąć do ust.Polecam wszystkim.Najważniejszy to końcowy efekt.A mój był bardzo zadowalający.W końcu osiągnęłam to czego szukałam przez wiele lat,szkoda że nie spotkałam Pani Oli wcześnie oszczędziłoby mi to wiele czasu i upokorzeń.Pani Banaszkiewicz to świetny specjalista.Życzę powodzenia wszystkim pacjentom Pani Oli słuchajcie porad uważnie a na pewno spełnicie swoje marzenie o idealnej wadze.Gwarantuje to:)