mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 23 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje ustawień systemowych oraz coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 20 letniej córki.

Pani Aleksandra Banaszkiewicz to szeroka wiedza, odpowiednie podejście do pacjenta (odpowiednie dla mnie), a przede wszystkim skuteczność w działaniu. Z powodu małej ilości czasu ( praca, rodzina) od kilku miesięcy realizuję program E - dieta. Najbardziej chwalę sobie bezproblemowy kontakt e-mail, Skype, telefon czy Facebook. Usługi Pani Oli szczególnie polecam dla tych, którzy oczekują zmiany na równi zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Do Pani doktor Banaszkiewicz zgłosiliśmy się początkiem pażdziernika z wagą 195kg po miesiącu waga spadła o 22kg .Dzięki pracy z Panią doktor po dwóch tygodniach mąż odstawił tabletki na nadciśnienie i odwodnienie.Pani doktor dokładnie podaje jadłospis oraz przepisy tak aby łatwiej było przygotowywać posiłki.W razie problemów zawsze można zadzwonić,więc tak naprawdę po wizycie nie jesteśmy pozostawieni samym sobie.Przygotowanie posiłków jest bardzo proste, a zarazem bardzo smaczne.Uważam iż warto podjąć walkę z samym sobą bo stawką jest nasze zdrowie,a z Panią doktor jest o wiele łatwiej i skuteczniej.Wizyty u Pani doktor mobilizują do dalszej pracy nad swoim zdrowiem.Polecam wszystkim puszystym (którzy próbowali ''wszystkiego'' i nic nie pomogło) rozpocząć leczenie u Pani doktor Aleksandry Banaszkiewicz.

Pani Ola zmotywowała mnie i dała mi wiarę w osiągnięcie mojej wymarzonej wagi i sylwetki. Jadłospisy nie są nudne, przepisy smaczne, a samopoczucie jest z dnia na dzień lepsze. P. Ola wykryła u mnie również problemy tarczycowe, czego inny lekarz (pomimo moich wielokrotnych pytań) nie zauważył. Dieta jest dla mnie straszną walką, gdyż jestem ogromnym łasuchem. Parę razy sobie odpuszczałam, ale P. Ola zaraz stawia mnie do pionu i motywuje. Ostatnio tak mnie zmotywowała, że spaliłam 3 kg tłuszczu w tydzień ! Bardzo polecam P. Olę :)

Do Pani Aleksandry Banaszkiewicz zagłosiłam się z przewlekłymi problemami zdrowia. Za wysoki cholesterol i trójglicerydy. Ciśnienie skakało a ja co raz mniej znosiłam branie tylu tabletek. Kończę 4 miesiąc diety i mogę powiedzieć, że cel został osiągnięty. Bardzo polecam!

Witam, Mam 40 lat i jestem na diecie dopiero 2 tydzień i już widać efekty z czego jestem bardzo zadowolona i zmotywowana do dalszej pracy nad sobą. Dieta przygotowana przez panią dietetyk jest bardzo smaczna i łatwa do przygotowania. Szczerze polecam panią Aleksandrę Banaszkiewicz jest przemiłą osobą, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

Witam,
Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

Efektywne odchudzanie bez obawy o konsekwencje zdrowotne, a przy tym naprawdę życzliwa atmosfera. Schudnąć wiele nie chciałam, ale czułam, że muszę zmienić nawyki żywieniowe, bo dla mnie i mojej rodziny to może się źle skończyć. Dlatego zdecydowałam się na wizytę u Pani Aleksandry. Efekty widać, bo nawet teściowa mnie pochwaliła, a poziom energii i dobrego samopoczucia wzrósł niesamowicie. Polecam, tylko trzeba chcieć, nikt nas nie zmusi do zmian, ale Pani Ola pomoże je przejść;)

Witam. Jestem Edyta. Pracuję za granicą. Zgłosiłam się do Pani Oli z problemem dużej ilości kg. Bardzo się z nimi źle czułam,ale Pani Ola pomogła mi je zrzucić i poczuć się świetnie. E-Dieta była prosta,pyszna,tania.Polecam Panią Aleksandrę Banaszkiewicz bo jest ciepłą i znającą się na Rzeczy Dietetyczką.

Do Pani Aleksandry trafiłam z polecenia koleżanki.Na diecie jestem od 18-go października,do tej pory zrzuciłam 8kg.Pomimo że jestem chora na niedoczynność tarczycy waga spada.Próbowałam wiele diet ale dopiero wizyta u Pani Oli utwierdziła mnie w przekonaniu że mogę zdrowo i skutecznie schudnąć.Szczerze polecam!!!

To mój pierwszy kontakt z dietetykiem, ale trafiłam w dziesiątkę. Schudłam ok. 21 kg. Bardzo bałam się, że nie dam rady, bo będę chodziła głodna, ale nic bardziej mylnego. Dieta Pani Oli wcale nie jest bardzo restrykcyjna. Wystarczy stosować się do kilku podstawowych zasad i przede wszystkim zmienić złe nawyki żywieniowe. Szczerze polecam! Pani Aleksandra jest kompetentna, miła i SKUTECZNA :)

Wiek 16lat,waga na starcie 90kg,obecnie 84kg.Nauczyłam się prawidłowo odżywiać,nie ciągnie mnie już do słodyczy.Bardzo ważne jest dla mnie wsparcie psychologiczne Pani Oli.Jest to świetny dietetyk i psychoterapeuta.Bardzo się stara żeby każdemu pomóc.Polecam