mgr Aleksandra Swierkosz (Banaszkiewicz)

Dietetyk, Psychodietetyk, Psychoterapeuta

Liczba opinii: 59
Średnia ocen:4,8/5
Opinie:59
Zaufanie do kompetencji
4,9
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,9
Poświęcony czas
4,7
Kompleksowość podejścia
4,8
Uprzejmość
4,9
Godny polecenia
4,8
Dodaj opinię

O mnie

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo ...

Aleksandra Maria Swierkosz ( dawniej Banaszkiewicz ) - Dietetyk Medyczny, Psychoterapeuta, Psychodietetyk, LifeCoach. SPECJALIZACJE: ONKOLOGIA, ENDOKRYNOLOGIA, OTYŁOŚĆ. Właścicielka www.pokochajsiebie.de Zawodowo aktywna i zaangażowana w pracę z ludźmi chorymi od 23 lat. Prowadzi gabinet online dla pacjentów polskojęzycznych z całego świata. Swoim pacjentom oferuje indywidualnie dobrane programy żywieniowo - terapeutyczne a także sesje ustawień systemowych oraz coachingowe w obszarze zdrowia i relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania. Szeroki zakres wiedzy specjalistycznej pozwala jej na dokładne i skuteczne dobranie sposobów naturalnego leczenia. Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i poza jej granicami. Prywatnie żona i mama 20 letniej córki.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Niemożliwe okazało się możliwe, dzięki Pani Oli osiągnęłam swój zamierzony cel. Waga 67 kg była jeszcze niedawno jedynie moim skrytym marzeniem a po pół roku pracy z Panią Olą jestem przeszczęśliwą, szczupłą osobą i w dalszym ciągu motywowaną do zgubienia ostatnich ( dla mnie trudnych) 2 kg. Same plusy: utrata kilogramów, polepszenie zdrowia i samopoczucia.

Niemożliwe okazało się możliwe, dzięki Pani Oli osiągnęłam swój zamierzony cel. Waga 67 kg była jeszcze niedawno jedynie moim skrytym marzeniem a po pół roku pracy z Panią Olą jestem przeszczęśliwą, szczupłą osobą i w dalszym ciągu motywowaną do zgubienia ostatnich ( dla mnie trudnych) 2 kg.
Same plusy: utrata kilogramów, polepszenie zdrowia i samopoczucia.

3,3/5
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
3,0

Odchudzam się od trzech miesięcy i schudłam 13 kg. Mam 36 lat, jestem po trzech ciążach. Po ostatniej ciąży nie mogłam na siebie patrzeć, wszystkie ubrania za ciasne i obcisłe, przy tym ciągle czułam się zmęczona i wyczerpana. Wreszcie postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić. Skorzystałam z usług Pani Aleksandry Banaszkiewicz. Dieta jest urozmaicona, nie czuję się głodna, mam wrażenie, że ciągle jem. Przygotowywanie posiłków jest czasochłonne, ale warto poświęcić czas. Najważniejsze jest planowanie i niedopuszczanie do napadu głodu. Obecnie wysypiam się wyśmienicie. Wiele punktów z diety przekłada się ...

Odchudzam się od trzech miesięcy i schudłam 13 kg. Mam 36 lat, jestem po trzech ciążach. Po ostatniej ciąży nie mogłam na siebie patrzeć, wszystkie ubrania za ciasne i obcisłe, przy tym ciągle czułam się zmęczona i wyczerpana. Wreszcie postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić. Skorzystałam z usług Pani Aleksandry Banaszkiewicz.
Dieta jest urozmaicona, nie czuję się głodna, mam wrażenie, że ciągle jem. Przygotowywanie posiłków jest czasochłonne, ale warto poświęcić czas. Najważniejsze jest planowanie i niedopuszczanie do napadu głodu. Obecnie wysypiam się wyśmienicie. Wiele punktów z diety przekłada się również na zdrowsze żywienie mojej rodziny.
Pani Aleksandra jest miłą osobą, po każdorazowej wizycie kontrolnej wychodziłam napełniona energią do dalszego działania. Niestety, często opracowania diety przychodziły do mnie z opóźnieniem drogą mailową. Pani Aleksandra również przesuwała terminy wizyt.
Uważam iż warto podjąć walkę o to aby lepiej i zdrowiej żyć, z dietą od Pani Aleksandry z pewnością będzie to łatwiejsze, opracowana dieta jest łatwa i smaczna.

WięcejMniej
2,7/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
1,0

Wizyty, zgodnie z informacją już na samym początku muszą być 3 ( kazda po 120-150zl). pierwsza - ankieta, druga - analiza danych, trzecia - sprawdzenie efektów, Pierwsze spotkanie ankieta- wyglądało na poważne podejście do sprawy skierowanie na badania mocz, krew, USG itp standardowa jej karteczka... koszt ok 250zl ( propozycja żeby zrobić u jej rodziców w przychodni Diagnoza - lampka się zapaliła że coś już jest nie tak - taka sugestia nie wzbudziło zaufania) Drugie spotkanie - to przychodzi się z wynikami omawiamy je, i proponuje ETAP I oczyszczanie organizmu ...

Wizyty, zgodnie z informacją już na samym początku muszą być 3 ( kazda po 120-150zl).
pierwsza - ankieta, druga - analiza danych, trzecia - sprawdzenie efektów,

Pierwsze spotkanie ankieta- wyglądało na poważne podejście do sprawy skierowanie na badania mocz, krew, USG itp standardowa jej karteczka... koszt ok 250zl ( propozycja żeby zrobić u jej rodziców w przychodni Diagnoza - lampka się zapaliła że coś już jest nie tak - taka sugestia nie wzbudziło zaufania)

Drugie spotkanie - to przychodzi się z wynikami omawiamy je, i proponuje ETAP I oczyszczanie organizmu z toksym...
oliwę z aloesem, syrop z cytryn i czosnku ( wywaliłem na ta miksture 40zl i była tragiczna nie można było wziąć tego do ust a wybredny nie jestem ) i masę innych dziwadeł ..

ETAP II - to nic innego jak dieta nie łączeniowa tzw Montignaca.. to samo pisze on w swoich książkach tylko ze dla niej nie jak dla niego przyczyną jest insulina wyrzucana przez trzustkę do układu trawiennego tylko grzyby Candidas i one są główna przyczyną naszych chorób...

Zamówiłem sobie za 150 zl jadłospis. Pomimo tego z w ankiecie napisałem ze nie jadam czosnku, cebuli, rzodkiewki, tuńczyka, szczypiorku papryki...bo źle na mnie działają ( problemy z żołądkiem - odbicia) to 60% potraw z jadłospisu to nic innego
jak w/w przeze mnie warzywa których nie jadam. Na informację, że dała mi jakieś standardowy jadłospis nie dostosowany do mojej osoby oraz trybu życia to powiedziała mi że za miast tego co nie jadam mogę jeść inne warzyw z zielonej listy... ale kochani za to zapłaciłem - po co ta ankieta, indywidualny jadłospis, żeby mieć konkretne potrawy a nie półzamienniki.
Nie polecam.. może innym pomoże ..dla mnie to tylko ściąganie kasy z osób które mają problem z wagą ..

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Na wizytę u pani Aleksandry Banaszkiewicz namówiła mnie dziewczyna - i jestem zadowolony. Udało mi się znacznie ograniczyć moje początkowe 150kg i to bez większych wyrzeczeń. :) Zalecanie przez nią posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu nawet dla takiego dyletanta jak ja. ;) Założyłem sobie, że przed czterdziestką zejdę do setki - zostało mi jeszcze parę miesięcy i już teraz widzę, że się uda. :) Mieszkam za granicą (Szwajcaria) ale pani Banaszkiewicz jest bez problemu dostępna przez Skype, telefon i e-mail. Dieta ('e-dieta' ;) ) jest elastyczna i umożliwia ...

Na wizytę u pani Aleksandry Banaszkiewicz namówiła mnie dziewczyna - i jestem zadowolony. Udało mi się znacznie ograniczyć moje początkowe 150kg i to bez większych wyrzeczeń. :) Zalecanie przez nią posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu nawet dla takiego dyletanta jak ja. ;) Założyłem sobie, że przed czterdziestką zejdę do setki - zostało mi jeszcze parę miesięcy i już teraz widzę, że się uda. :) Mieszkam za granicą (Szwajcaria) ale pani Banaszkiewicz jest bez problemu dostępna przez Skype, telefon i e-mail. Dieta ('e-dieta' ;) ) jest elastyczna i umożliwia łatwe dostosowanie jej do aktualnych zasobów lodówki. :) Pozatem pani bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bo świetnie wytropiła i przepracowała ze mną psychologiczne podłoże mojej otyłości którego sam nie byłe świadom. :) Polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam, mam 20 lat i otyła byłam już od dziecka. Postanowiłam coś z tym zrobić. Znalazłam w internecie panią Aleksandrę Banaszkiewicz i ... tak zaczęła się moja zmiana na lepsze :). Startowałam z wagi 100,5 kg. Dodatkowym utrudnieniem w walce z otyłością są moje choroby tj.: przerost nadnerczy, choroba Hashimoto, glikemia czy nadciśnienie tętnicze. Po zrealizowanym 3 miesięcznym programie żywieniowo motywacyjnym ważę zdecydowanie mniej, czuję się świetnie i co ważniejsze dalej chudnę. Przede mną 4 miesiąc i już nie mogę się doczekać :) Pani Ola jest bardzo miła, sympatyczna i ...

Witam, mam 20 lat i otyła byłam już od dziecka. Postanowiłam coś z tym zrobić. Znalazłam w internecie panią Aleksandrę Banaszkiewicz i ... tak zaczęła się moja zmiana na lepsze :). Startowałam z wagi 100,5 kg. Dodatkowym utrudnieniem w walce z otyłością są moje choroby tj.: przerost nadnerczy, choroba Hashimoto, glikemia czy nadciśnienie tętnicze. Po zrealizowanym 3 miesięcznym programie żywieniowo motywacyjnym ważę zdecydowanie mniej, czuję się świetnie i co ważniejsze dalej chudnę. Przede mną 4 miesiąc i już nie mogę się doczekać :) Pani Ola jest bardzo miła, sympatyczna i co równie ważne - profesjonalna! Szczerze polecam, zachęcam każdego do zaczęcia już dziś i zmiany swojego życia na lepsze... ;)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z Panią Oli zaczęłam dietę prawie miesiąc temu. Efekty mnie zaskoczyły, 6 kilogramów mniej, ładniejsza cera. Czuję się dobrze i nie jestem opuchnięte. Dieta jest lekka i łatwa. Polecam Panią Oli w 100 procentach, każdemu ze znajomych i rodzinie mówię o mojej diecie i o kobiecie która zmienia moje życie na lepsze. Zawsze jest do dyspozycji pod telefonem lub emaile jeśli coś jest dla mnie nie zrozumiałe. Skończyłam 42 lata i po kilku nieudanych próbach odchudzania, w końcu trafiłam na kogoś kompetentnego. Jeszcze przede mną kolejne kilogramy do zgubienia, ale ...

Z Panią Oli zaczęłam dietę prawie miesiąc temu. Efekty mnie zaskoczyły, 6 kilogramów mniej, ładniejsza cera. Czuję się dobrze i nie jestem opuchnięte. Dieta jest lekka i łatwa. Polecam Panią Oli w 100 procentach, każdemu ze znajomych i rodzinie mówię o mojej diecie i o kobiecie która zmienia moje życie na lepsze. Zawsze jest do dyspozycji pod telefonem lub emaile jeśli coś jest dla mnie nie zrozumiałe. Skończyłam 42 lata i po kilku nieudanych próbach odchudzania, w końcu trafiłam na kogoś kompetentnego. Jeszcze przede mną kolejne kilogramy do zgubienia, ale wiem,ze tym razem mi się uda, bo jest ze mną Pani Ola.

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Moja córka w wieku gimnazjalnym zbytnio straciła na wadze i w efekcie utraciła miesiączkę. Udałam się do Pani Oli w celu zdrowego przybrania na masie. Dzięki zbilansowanej i odpowiednio do potrzeb córki dobranej diecie, po kilku miesiącach wyznaczony cel został osiągnięty. Poziom tłuszczu uległ zwiększeniu do zalecanej normy, a wraz z nim także inne parametry (masa mięśniowa, nawodnienie itp.). Wraz ze zdrowymi kilogramami pojawiła się miesiączka. Dzięki Pani Oli, córka przestała przejmować się zliczaniem każdej kalorii oraz pogłębiła swoją wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia. Jako że zdrowo przybrać na masie jest ...


Moja córka w wieku gimnazjalnym zbytnio straciła na wadze i w efekcie utraciła miesiączkę. Udałam się do Pani Oli w celu zdrowego przybrania na masie. Dzięki zbilansowanej i odpowiednio do potrzeb córki dobranej diecie, po kilku miesiącach wyznaczony cel został osiągnięty. Poziom tłuszczu uległ zwiększeniu do zalecanej normy, a wraz z nim także inne parametry (masa mięśniowa, nawodnienie itp.). Wraz ze zdrowymi kilogramami pojawiła się miesiączka. Dzięki Pani Oli, córka przestała przejmować się zliczaniem każdej kalorii oraz pogłębiła swoją wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia.
Jako że zdrowo przybrać na masie jest trudniej niż schudnąć, uważam, że Pani Ola wykonała kawał dobrej roboty, za co bardzo dziękujemy.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pani Oli trafiłam niecałe 3 miesiące temu, chcąc coś zmienić w sobie...miałam nadwagę ...ale nie wierzyłam w nadzwyczajne efekty, gdyż mam 46 lat i ciągle byłam na jakiejś diecie a ostatnio nic już nie pomagało....Ale , ze trzeba próbować a nie tylko użalać się nad "losem złym" poszłam i.....udało się :) . W ciągu tego czasu straciłam 9 kg niepotrzebnego balastu :). I działo się to bez jakiegoś niemiłosiernego wysiłku, dieta ustalona przez Panią Olę była przystępna, nie odczuwałam ataków głodu ani napadów senności czy zmęczenia. Dzięki sugestiom Pani ...

Do Pani Oli trafiłam niecałe 3 miesiące temu, chcąc coś zmienić w sobie...miałam nadwagę ...ale nie wierzyłam w nadzwyczajne efekty, gdyż mam 46 lat i ciągle byłam na jakiejś diecie a ostatnio nic już nie pomagało....Ale , ze trzeba próbować a nie tylko użalać się nad "losem złym" poszłam i.....udało się :) . W ciągu tego czasu straciłam 9 kg niepotrzebnego balastu :). I działo się to bez jakiegoś niemiłosiernego wysiłku, dieta ustalona przez Panią Olę była przystępna, nie odczuwałam ataków głodu ani napadów senności czy zmęczenia. Dzięki sugestiom Pani Oli zmieniłam nawyki żywieniowe, dwa posiłki zamieniłam na 5 ,mam wrażenie ,ze i stres obecnie przyjmuję zupełnie inaczej, spokojniej jakoś :) no i znacznie wzrosła samoocena :)
Miła atmosfera na wizytach kontrolnych, cenne porady , które motywują do działania. Gorąco polecam Panią Aleksandrę - to naprawdę działa!!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Mam 38 lat trafiłam do pani Oli prawie trzy miesiące temu.Z powodu tarczycy bardzo tylam.Dzieki diecie udało mi sie schudnąć 9kg.Az o 15lat cofnelam swój czas starzenia sie organizmu.Polepszylam swoje wyniki i co najwazniejsze moja tarczyca pracuje prawidłowo.Nie zdawałam sobie sprawy ze sposób odrzywiania ma aż tak duży wpływ na nasze zdrowie.Czuje sie bardzo dobrze,nareszcie nie czuje ciągłego zmęczenia.Polecam panią Olę wszystkim,jest bardzo bardzo uprzejma,służy zawsze pomocą.Wystarczy trochę silnej woli,stosowanie sie do zaleceń i efekt gotowy.Jezeli ktoś ma problem z nadwaga to polecam w 100%Pania Olę.

Mam 38 lat trafiłam do pani Oli prawie trzy miesiące temu.Z powodu tarczycy bardzo tylam.Dzieki diecie udało mi sie schudnąć 9kg.Az o 15lat cofnelam swój czas starzenia sie organizmu.Polepszylam swoje wyniki i co najwazniejsze moja tarczyca pracuje prawidłowo.Nie zdawałam sobie sprawy ze sposób odrzywiania ma aż tak duży wpływ na nasze zdrowie.Czuje sie bardzo dobrze,nareszcie nie czuje ciągłego zmęczenia.Polecam panią Olę wszystkim,jest bardzo bardzo uprzejma,służy zawsze pomocą.Wystarczy trochę silnej woli,stosowanie sie do zaleceń i efekt gotowy.Jezeli ktoś ma problem z nadwaga to polecam w 100%Pania Olę.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Mam 30 lat. Mój stan zdrowia był niezły, jednak nie czułam się zbyt dobrze, byłam ociężała i chciałam zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Pani Oli osiągnęłam swój cel, czuję się dużo lepiej i mam więcej energii, a także nauczyłam się wielu nowych zasad zdrowego odżywiania. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, a dotychczas błądził, a przerobił już wszystkie diety świata :D

Mam 30 lat. Mój stan zdrowia był niezły, jednak nie czułam się zbyt dobrze, byłam ociężała i chciałam zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Pani Oli osiągnęłam swój cel, czuję się dużo lepiej i mam więcej energii, a także nauczyłam się wielu nowych zasad zdrowego odżywiania. Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu, a dotychczas błądził, a przerobił już wszystkie diety świata :D

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat