Lekarze Alergolog

dr Lila Anna Pisarek

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Nie polecam. Brak szanowania czasu pacjenta dr spóźnia się zawsze minimum godzinę. Zleca vadania i z wynikami wystarczy między pacjentami. I dzis tak zrobiłam między pacjentami po czym tekst będą problemy na jesieni proszę umówić się na wizytę to powiem więcej. Dramat. Kasa kasa kasa
Opinia dodana przez: Marzena

Joanna Herbowska

Almedica
Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K

dr n. med. Ewa Sikorska

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Polecam! Pani doktor bardzo miła, ciepła, kompetentna. Nie robi sztucznych kolejek, ze skierowaniem przyjmuje w ciągu kilku dni. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Pozdrawiam

lekarz Danuta Bojko

Pulmonolog, Alergolog

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor o duzej wiedzy b.dobre podejscie do pacjenta,cierpliwa no i zastosowala skuteczne leczenie ktore daje efekty.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Pani doktor Barbara Borzęcka to kompetentna osoba, cierpliwa, wszystko tłumacząca. Leczy moje dziecko od 12 lat. Diagnozę postawiła właściwą, leki dobrze dobrała. Obecnie syn oznak alergii prawie nie ma. Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Renata Komar

Pulmonolog, Alergolog

Bohaterów Westerplatte 4 lok. 115
Giżycko

Pani komar jest świetnym specjalistą sam jestem tego najlepszym przykładem poniekąd dzięki niej żyję naprawdę gorąco polecam zdecydowanie jeden z nielicznych kompetentnych lekarzy w naszym województwie

dr n. med. Małgorzata Lacheta

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

bardzo kompetentna i uprzejma. Słucha pacjenta i rzeczywiście pomaga. Zawsze punktualna!!! Serdecznie polecam chociaż duża ilość zadowolonych pacjentów to dłuższe oczekiwanie na wizytę.

lekarz Maria Jolanta Menduś

Centrum Medyczne Multimed
Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Lekarz poświęcający dużo czasu pacjentowi, przeprowadza dokładny wywiad. Polecam serdecznie rzeczowe podejście
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Janina Szafron-Michalik

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Kilińskiego 3a
43-200 Pszczyna

nie zgadzam sie z opinia przedmowcow jakoby Pani doktor inaczej traktowala pacjentow przyjmowanych na kase chorych a inaczej prywatnie. bylam na obu rodzajach wizyt i raz nawet ta prywatna trwala znacznie krocej niz na kase chorych. stwierdzam wiec ze czas wizyty jest taki jak wymaga sytuacja. w opiniach pojwail sie tez zarzut ze Pani doktor przyjmuje pacjentow prywatnych w trakcie godzin pracy w ramach funduszu ale dlaczgo nikt nie wspominial ...

Wojciech Kurowski

Medcare
Gdańsk

Bardzo nie polecam. Cała wizyta odbyła się w nieprofesjonalny sposób, ciągłe drwiny, wyśmiewanie objawów, chamski ton, ciągłe przerywanie. Lekarz uznał, że gdy nie wyszła alergia na pyłki to jedzeniowej również mieć nie będę i skierowanie na kolejne badania zostały wystawione "aby nie było, że pani sobie będzie wymyślać". Odradzam.
Opinia dodana przez: Julia
Pan Doktor bardzo mi pomógł w diagnozie. Dolegliwości trwające kilka lat ... mam nadzieje ze niebawem się skończą. Ogromny plus za dostępność dla pacjenta. Z wyrazami szacunku Joanna Wolska
Opinia dodana przez: Joanna Wolska

lekarz Ewa Szczepańska-Pankiewicz

Rynek 19
Żory

Efekty leczenia są super - córka normalnie jeździ na obozy sportowe, chociaż wcześniej nie mogła, bo leki zapisywane przez innych lekarzy nie pomagały. Fakt, że pani dr. bywa czasem chłodna, ale chyba nie o to chodzi, żeby lekarz był straszliwie miły, ale dobry. Nie mam jej profesjonalizmowi nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że leczenie drogo wychodzi, bo wizyta 90 zł plus leki, ale dziecko funkcjonuje przez to normalnie.

lekarz Krystyna Mścichowska-Chmura

NZOZ MEDSEVEN
Kurpińskiego 12/12a
85-092 Bydgoszcz

glupia stara baba!!!! nie idzcie do niej. dziś z synkiem bylam u pani doktor(zmieniłam lekarza w tej samej przychodni,myslalam ze na lepszego,pomylka!)na wstępie dostałam zjebki,ze powinnam isc do tamtej bo ona teraz musi mi więcej czasu poswiecic na dziecko-to od czego ona jest!!!potem zrobila suchy wywiad,obejrzala dziecko-od 2 miesięcy walczymy ze zmianami skórnymi istwierdzila,ze to sa bledy zywieniowe,najlepiej dziecko chyba na wodzie i chlebie trzymać i będzie ok. i na ...
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Anna Babik-Kaniak

Złotoryjska 82 lok. 1
59-220 Legnica

Super kompleksowa obsługa. Dawno lekarz tak dobrze mnie nie potraktował.. brawo . Pełna profesjonalna informacja.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Zofia Komusińska-Biedermann

Alergolog

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Całym sercem polecam Panią doktor Komusińską-Biedermann. Odczulałem się u niej 5 lat i dzięki temu funkcjonuje. Ma ona niebywałą wiedzę na temat alergii, zawsze służyła pomocą. Pomogła całej mojej rodzinie alergikow. Mogę powiedzieć, że jest najlepszym lekarzem z jakim miałem styczność w życiu. Zawsze stawia trafną diagnozę. Do tego bardzo miła i uprzejma. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor oraz Panią Stasię, która zawsze z uśmiechem przyjmuje w rejestracji i odbiera telefony. ...
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Zofia Gurdziel

Alergolog dziecięcy

Romera 57
Lublin

do Pani doktor chodzę od 5 lat najpierw ze starszą córką teraz z młodszą. dzięki leczeniu starszej u Pani doktor jej problemy zdrowotne praktycznie zniknęły. ważna jest systematyczność wizyt i sumienność w wykonywaniu zaleceń lekarza sam lekarz nie jest szamanem nie uleczy dziecka podczas wizyty. polecam Panią doktor w 100% przez te 5lat ani jeden raz nie zapisywała córce antybiotyku( w przeciwieństwie dolekarza ogólnego który zapisywał jej antybiotyki przez pół ...

lekarz Józef Leśniarek

Karłowicza
Bydgoszcz

Berzo dobry lekarz,uratowal mi zycie od pokrzywki,Teraz znowu zachorowalam ,mieszkam w Uk i chce do niego pojechac,mam nadzieje ,ze mi pomoze.

lekarz Bożena Viraghalmi

Żeromskiego 3 lok. 1
81-826 Sopot

Pani doktor jest dość chłodna w stosunku do pacjentów i stara się ich "załatwić" jak najszybciej. Nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w jej przychodni, do kogo skierować, w jaki sposób realizować daną usługę. Każe się dopytywać, bo ona nic nie wie i nie ma czasu. Często wprowadza w błąd. Koniec końców trzeba i tak wszystko organizować na własną rękę (np. prywatnie). Nie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Leszek Sojka

ulica Bujaka 1
30-611 Kraków

Własnie wróciliśmy od tego gościa - zastępuje dobrą panią alergolog w Mogilanach jednak tek facet to kompletna porażka - Pamiętajcie że jak będziecie szli do niego to najlepiej mieć gotową diagnozę podać mu ją na tacy i żeby on tylko potwierdził bo nie ma pojęcia o tym co ma w specjalizacji. Dzisiaj pojechalismy do niego bo dziecko nasze leczone było pod kątem astmy, miała również przepisane leki przeciwalergiczne robione testy ...

dr n. med. Magdalena Kościsz

Gabinet Specjalistyczny
Ul. Bolesława Prusa 25b
33-300 Nowy Sącz

Jestem mamą 4 letniego chłopca. Nie lubię zmieniać lekarzy, podobnie jak przywiązuję się do innych osób, z których usług czy wiedzy korzystam w życiu. Do wizyty namówiła mnie z wielkim zaangażowaniem i zachwytem kuzynka i…. miała rację. Doktor Magdalena jest rzetelnym lekarzem, opanowanym, takim jakiemu czułam od pierwszych minut mogę zaufać w czymś co dla mnie najważniejsze w życiu - zdrowie naszego dziecka. Badania zrobione, mamy diagnozę Pani doktor i ...
Opinia dodana przez: mama Ignasia