3,2
2,7
2,9
3,1
2,8

Najbardziej co mi się nie spodobało to to, że Pani doktor kompletnie nie poświęcani czasu swoim pacjentom. Nastepny...nastepny...nastepny...czekalam na wizytę ok 2 miesiące, a nic na niej nie załatwiłam. Jeśli ide do lekarza, nie mówiąc już o tym , że czekam na wizytę nie krotko to chce wiedziec wszystko o tym co mi dolega i jak mozna cos wyleczyc. Niestety nie polecam.

Naprawdę polecam Panią Doktor, po pierwsze nie usuwa zębów "jak leci" tylko doradza co można z tym zrobić (choć np inny stomatolog stwierdził żeby usuwać), nie jest pazerna na pieniądze i jeżeli uważa że coś jest zbędne to o tym powie. Usuwała mi dwie ósemki i za każdym razem (mimo moich obaw i lęku) było szybko i sprawnie. Naprawdę gorąco polecam zarówno do usuwania jak i leczenia :)

Stanowczo odradzam. Dobrze że jest jeszcze inny chirurg stomatolog w Tarnowie(a mianowicie M.Morawski),od którego ta pani powinna sie bardzo dużo nauczyć.

Stanowczo odradzam.

pani doktor zachowywała się jakby pierwszy raz w życiu miała do czynienia z podcięciem węzidełaka językowego i bez znieczulenia przystąpiła do podcięcia nikomu nie polecam takiego fachowca

NIE POLECAM TEJ PANI. Odwala robote, nie przykłada się, pie... wszystko, nie robi dokładnie w pośpiechu... To nie porozumienie. Żałuje że do niej poszłam zniszczyła mi zęba, nie wyczyściła i źle nałożyła nową plombe przez tą Panią musiałam usunać górną szóstke. Poza tym ma brudno w gabinecie. A trzeba zwracać na to szczególną uwage.

NIE POLECAM TEJ PANI.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT