Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

Pani doktor traktuje pacjentów taśmowo, wydaje się, że jeżeli na NFZ to wystarczy szybciutko zbyć.

mila rzeczowa wszystko spokojnie wytlumaczy niczego nie ukrywa i ma podejscie do dzieci polecam

Polecam z czystym sumieniem, lecze się już jakiś czas i swoje zdanie mam.

Polecam z czystym sumieniem, lecze się już jakiś czas i swoje zdanie mam.

Pani doktor sprawia wrażenie osoby raczej "zimnej" ale jest bardzo rzeczowa i w gruncie rzeczy miła! Nie jest "wylewna" ale dokładnie odpowiada na zadane pytania, tłumaczy po co i na co dane leki są, w jakich przypadkach stosować, kiedy odstawić leczenie itd. Sam fakt że na pierwszej wizycie dała swój nr tel świadczy o chęci pomocy i zainteresowaniu pacjentem (dzieckiem) Pomogła nam nie raz kiedy dziecko było w złym stanie. Potrafi uspokoić rodzica a jednocześnie daje wskazówki na co zwracać uwagę i w którym momencie zgłosić się na wcześniejszą kontrolę. ...

Pomogła nam nie raz kiedy dziecko było w złym stanie. Potrafi uspokoić rodzica a jednocześnie daje wskazówki na co zwracać uwagę i w którym momencie zgłosić się na wcześniejszą kontrolę. Polecam.

Witam. W zasadzie wszelkiego rodzaju informacje na temat Pani dr.A.Gwóźdź zawarłam w opinii, pragnę tylko dodać, że leczę u dr.córkę(choć ze względu na nieoczekiwaną zmianę charakteru choroby córci z wieeeelkim bólem musimy udać się do lekarza o zupełnie innej specjalizacjii,co znaczy, że przejmuje córkę inny lekarz, nad czym potwornie ubolewamy :( ) jak równiez siebie i z każdej wizyty wynosimy mnóstwo ciepła i dobrego serca, które pani dr.w nie wkłada. Cudowny człowiek.Naprawdę z jej podejsciem łatwiej przetrwać chorobę, zwłaszcza tych najmłodszych ludzi. Z pozdrowieniami uśmiechnięte pacjentki mama i córka.

Lekarz, który jako jedyny rozpoznał chorobę mojego syna, a było ich wielu i wszyscy otrzymywali te same informacje na temat objawów. Jej pierwsza diagnoza była od razu prawidłowa. Dziś syn systematycznie przyjmuje lekarstwa i jego choroba jest „opanowana”. Nie przepisuje drogich lekarstw. Miesięczna kwota jaką musimy wydać na lekarstwa dla syna wynosi ok. 50 zł. Jest miła w kontakcie, ale to i tak jest nieistotne, najważniejsze jest to, że jest fachowcem i podejmuje właściwe diagnozy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo kompetentna osoba, jako jedyny lekarz (a było ich kilku) rozpoznała chorobę dziecka i dopasowała odpowiednie leki . Lekarz godny polecenia:)

Pomogłam mi i mojemu dziecku, zdecydowanie polecam

Pomogłam mi i mojemu dziecku, zdecydowanie polecam

Jest miła , ale bardzo sie spieszy, zapisuje drogie leki, w rozmowie telefonicznej pyta sie czy wizyta prywatna czy na kase chorych, jak na kasę chorych to rozmowa jest oschła i krótka.