Pani Doktor przyjmuje teraz w Państwowej Przychodni na Ursynowie, przy ul. Kajakowej.

No ja tez czekam na jakiekolwiek informacje gdzie teraz będzie przyjmować Pani Alina. nawet jeśli będzie prywatnie wydam każde pieniądze... tylko napiszcie gdzie teraz ją można znaleźć.

Pomocy! Czy ktoś wie gdzie pani dr Krychowska teraz przyjmuje, bo w Magodencie już nie.

Wspaniały, kompetentny fachowiec. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie czy odpowiedzi na pytania. A przy tym sympatyczna i miła. Polecam.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, profesjonalizm na najwyższym stopniu - a jednocześnie niezwykle ciepła i serdeczna osoba. Pani dr prowadziła moją bliźniaczą ciążę. Od samego początku była bardzo zaangażowana, nigdy nie czułam się zbywana, traktowana z góry, zawsze poświęcała na wizytę tyle czasu, ile było potrzeba i mimo że w poczekalni kłębił się zawsze tłum pacjentek to znalazła chwilę,żeby dogłębnie wyjaśnić problem, porozmawiać czy podtrzymać na duchu. Dzięki niej urodziłam zdrowe dziewczynki SN i jestem jej bardzo wdzięczna, że mnie do tego przekonała. Już kilka godzin po porodzie mogłam brać udział w maratonie;) Zdecydowanie polecam - zresztą wystarczy chwilę poczekać przed gabinetem, żeby przekonać się, że nie jest to tylko moje zdanie. Pozdrawiam serdecznie:)

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w moim 46-letnim życiu. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim bez względu na wiek.

To jest najwspanialsza dr jaka kiedykolwiek spotkałam. dzięki niej zaszłam w ciążę. jest fenomenalna. sympatyczna, rzeczowa, nie zbywała mnie jak o coś pytałam. była cierpliwa. Tak naprawdę nie jestem w stanie opisać jakim jest cudownym człowiekiem. Polecam każdej pacjentce. z resztą nie znam osoby, która miała by o niej złe zdanie. Pani Alino jest Pani fantastycznym lekarzem.

Bardzo miła, uprzejma, kompetentna, godna zaufania, poświęca potrzebna ilość czasu nie patrząc że ma przeznaczone na pacjentkę 10 min.tyle ile trzeba tyle trwa wizyta, polecam do prowadzenia ciąży. SUPER!

Zdecydowanie polecam.Każdy problem dokładnie wyjaśniony. świetny kontakt.Pani doktor przyjmuje w nowoczesnym i kameralnym szpitalu Magodend, który ma podpisany kontrakt z NFZ.

Profesjonalistka, z powolaniem. bardzo sympatyczna i dokladna.

Profesjonalistka, z powolaniem. bardzo sympatyczna i dokladna.