lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

W 2021 roku doszło do wypadku, w którym uszkodziłem sobie oko. Przez rok leczyłem się w NFZ spotykając się z niekompetencją i swoistym brakiem „uzdolnienia” w zawodzie. Każdy lekarz mówił co innego, diagnoza z dzisiejszego punktu widzenia była nieprawdziwa I co najgorsze: tak na prawdę nie wiedziałem dlaczego gorzej widzę. Panu Lek. Awad zajęło 15 minut badania oka tą samą aparaturą co w NFZ, żeby zaobserwować rzeczy, których nigdy nie zaobserwowano i nie połączono z faktem jakości mojego wzroku. Przy kolejnej wizycie, lekarz Awad zrobił mi kompleks badań, które wykluczyły ...

I co najgorsze: tak na prawdę nie wiedziałem dlaczego gorzej widzę.

Przy kolejnej wizycie, lekarz Awad zrobił mi kompleks badań, które wykluczyły dodatkowe powikłania. Co najważniejsze, powiedział mi jak widzę i dlaczego tak widzę. Dostałem odpowiedź na pytania, na które lekarze w NFZ gdybali, albo rozkładali ręce. Owy okulista jest spostrzegawczy i przezorny, każda zmiana w oku jest weryfikowana. Wiem, ze od teraz mój wzrok jest w dobrych rękach i nie zamierzam tego zmieniać.

Cudowny lekarz z ogromną wiedzą, za każdym razem wszystko spokojnie wytłumaczy. Polecam serdecznie!!

Bardzo polecam Pana Doktora, profesjonalizm, rzetelność, życzliwość i empatia. Miałam duży kłopot z okiem. Szybko podjął decyzję, zalecił leczenie i wybawił z kłopotu. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.

Profesjonalista z dużym zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Wizyta profilaktyczna - przeprowadzone badania w trakcie wizyty - z omówieniem wyników i wskazaniem zaleceń. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam :)

Bardzo dobry lekarz. Postawił prawidłową diagnozę i uwolnił mnie od koszmaru opuchniętych powiek górnych i dolnych i ciągłego stosowania sterydów zalecanych przez poprzednich okulistów. Dziękuję za pomoc i polecam tego lekarza. Bożena

Do Pana doktora trafiłam z zapaleniem tęczówki oka. Lekarz natychmiast dokonał trafnej diagnozy i dobrał odpowiednie leki. W czasie wizyt kontrolnych szczegółowo sprawdzał stan oczu i modyfikował sposób dalszego leczenia. Każda z wizyt była miła i spokojną. Lekarz zawsze dysponował takim czasem jaki był potrzebny dla pacjenta. Szczegółowo odpowiadał na wiele nurtujących mnie pytań. Dzięki jego radom udało mi się ustalić przyczynę zapalenia oka. Szczerze polecam. Lekarz przemiły, kompetentny, troskliwy. Oby więcej takich.

Большое спасибо врачу Анасу Аваду за профессионализм, очень вежливое обращение с пациентами и отзывчивость. Замечательный доктор! Рекомендую Врача, как первоклассного специалиста!

Polecam Pana doktora. Lekarz rzeczowy, konkretny i co najważniejsze kompetentny. Szybko postawiona diagnoza uratowała mi wzrok.

Pan Doktor jest jednym z najlepszych lekarzy, u jakim miałam możliwość być. Warto podkreślić ogromny profesjonalizm, jak również ogromną wiedzę, którą posiada Pan Doktor. W dodatku Pan Doktor jest bardzo życzliwy, cierpliwy, rzetelny, zawsze chętny do pomocy. Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora mam chęć na dalszą profilaktykę. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora. Dziękuję Panie Doktorze.

Z całego serca polecam Doktora Awada.Bardzo pomógł mi z moim problemem oraz wszystko wytłumaczył cierpliwie i kompetentnie.Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Nie zamieniłabym Pana Awada na nikogo innego :)