lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

Wspaniały, uprzejmy, konktetny lekarz. Wizyta przeprowadzona w bardzo profesjonalny i dokładny sposób. Szybka fachowa diagnoza. Gorąco polecam Pana doktora!

Pomimo tego iż jestem już po 70-tce, na badaniu u okulisty (wyłączając optometrystów) nie byłem jakieś 20 lat. Wzrok się pogarszał to zmieniały się moje okulary. Do Pana Doktora Awada trafiłem ponad dwa miesiące temu przerażony doznanym wylewem do ciała szklistego prawego oka. Pan Doktor okazał się miłym, wyrozumiałym i rewelacyjnym fachowcem. Po kilku wizytach, badaniu dna oka i USG gałek ocznych, po aplikowaniu przepisanych medykamentów i wykonaniu zaleceń, symptomy niemal ustąpiły a ja na skutek otoczenia fachową medyczną opieką czuję się znacznie lepiej. W trakcie każdej wizyty przechodziłem skrupulatne badanie oczu, krótki wywiad, opisanie zmian, objawów a także dowiadywałem się jaki jest ogólny stan moich organów zmysłu wzroku oraz co powinienem uczynić, aby moje oczy służyły mi jak najdłużej. Pan Doktor Awad dał się poznać jako bardzo rzeczowy, skupiony na swej pracy i małomówny człowiek. Emanuje od niego spokój, koncentracja i pacjent ma poczucie jego ogromnej wiedzy i doświadczenia, które prowadzą do bezbłędnej diagnozy jak i sposobów leczenia dolegliwości. Pomimo młodego wieku, jego rzetelność i skupienie na wykonywanych czynnościach pozwalają zapomnieć pacjentowi, że jako lekarz określonej specjalności musi przecież wykonywać te same powtarzalne czynności nawet kilkanaście razy każdego dnia. Ta rzetelność i oddanie wybranej przez siebie pracy samorzutnie staje się dla pacjenta gwarancją sukcesu prowadzonego przezeń leczenia.
Jestem głęboko wdzięczny Panu Doktorowi za otoczenie mnie taką fachową opieką i przywrócenie wiary, ze są jeszcze ludzie, którzy swą pracę lub wybrany zawód traktują jak misję.
Jeśli masz poważne kłopoty ze wzrokiem gorąco polecam wizytę u Doktora Anasa Awada!

Jestem po zabiegu usunięcia zaćmy oraz po wszczepieniu soczewek korygujących. Pan doktor Anas Awad to lekarz konkretny z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz wielkim sercem i empatią. Bardzo polecam.

Jestem po zabiegu usunięcia zaćmy oraz po wszczepieniu soczewek korygujących.
Bardzo polecam.

Trafiłem do Pana doktora Anasa Awada pierwszy raz w czerwcu tego roku z problemem dużej krótkowzroczności i zaćmą na prawe oko gdzie miałem przeprowadzony zabieg i drugi raz w październiku na lewe oko, Pan Doktor po dokładnym badaniu mojego wzroku, wybrał mi właściwą soczewkę o odpowiedniej mocy i parametrach, i przekonał mnie do tego wyboru mimo moich innych wyobrażeń. Jestem bardzo wdzięczny za trud i opiekę nad moją osobą. W obecnej chwili nie muszę nosić okularów na stałe tylko mam okulary do czytania.

Pan Doktor Awad wykazał się pełnym profesjonalizmem i wyrozumiałością w moją stronę. Jego fachowe rady pozwoliły w bardzo krótkim czasie znacznie poprawić mój wzrok, pozbyłem się dyskomfortu i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Anasa Awad jako godnego i kompetentnego specjalistę w zakresie okulistyki.

Świetny i do tego bardzo sympatyczny lekarz. Przyszłam do niego przestraszona z zapaleniem rogówki. Dobrze dobrał leki, wytłumaczył co trzeba, uspokoił. Z moją, w sumie nieuzasadnioną, lekarzofobią nie wiedziałam, czego się spodziewać i tak miło się zaskoczyłam. Jeśli macie Państwo jakiś problem z oczami i potrzebujecie fachowej pomocy i do tego sympatycznego podejścia, polecam doktora Awada. :)

Jestem pacjentem lek. Awada od 5 lat. Mam 63 lat i leczę u niego zaćmę oraz jaskrę. Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy człowiek z poczuciem humoru. Podchodzi do kazdego pacjenta z zaangazowaniem. Znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Polecam.

Do Pana Doktora trafiłam przeszło rok temu z podejrzeniem jaskry. Wcześniej leczyłam się u innych okulistów, ale to dr Awad zwrócił uwagę na wysokie ciśnienie w gałkach ocznych. Zalecił dalsze szczegółowe badania i podjął leczenie z zastosowaniem najnowszych technik w leczeniu chorób oczu. Proces leczenia omówił bardzo szczegółowo ze spokojem, zrozumiale i z szacunkiem do pacjenta. Nie miałam żadnych obaw, aby zdecydować się na zaproponowane leczenie, które przebiegło pomyślnie. Dzięki temu mogę bezstresowo funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora, stosuję się do wszystkich zaleceń podawanych na wizytach kontrolnych, mam pełne zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam dr Awad innym.

Trafiłam do Pana doktora Anasa Awada z problemem dużej krótkowzroczności i zaćmą na prawe oko, przy czym w lewym oku mam sztuczną soczewkę o małej mocy (miałam wykonaną operację zaćmy na lewe oko 21 lat temu!). Pan Doktor po dokładnym badaniu mojego wzroku, wybrał mi właściwą soczewkę o odpowiedniej mocy i parametrach, jednocześnie uwzględniającą soczewkę oka lewego i przekonał mnie do tego wyboru mimo moich innych wyobrażeń. Ponadto wyjaśnił mi co dalej należy robić, jakby wystąpił dyskomfort z różnicy mocy soczewek. Jestem już po zabiegu zaćmy oka prawego i jestem zadowolona. Nie czuję dyskomfortu. Nie potrzebuję już okularów do dali ani do bliży. Ponadto, co jest ważne, że oprócz zdrowego rozsądku wyróżnia Jego spokój, opanowanie i uprzejmość co sprawia, że pacjent szybko czuje, że może Mu zaufać! A to jest ważne! Polecam! :)

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Byłem dla niego dodatkowym pacjentem ponieważ okulista, do którego byłem zapisany, nie przyszedł do pracy. Pan doktor dokładnie zbadał mi oczy łącznie z zakraplaniem i badaniem dna oka. Ponadto stwierdził, że potrzebne jest USG gałek ocznych. Gdy dowiedział się, że muszę wracać do rodziny będącej na wakacyjnym wyjeździe, zaproponował badanie USG tego samego dnia i je wykonał mimo, że przedłużyło to jego czas pracy. Jestem mu naprawdę bardzo wdzięczny. Polecam doktora Anasa Awada wszystkim poszukującym dobrej opieki okulistycznej.