lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

Bardzo sympatyczny, kompetentny, a przede wszystkim doświadczony lekarz. Cechuje go ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, a także trafna diagnoza. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam!

Polecam!

Uważny, kompetentny, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczyl , poświęcił dużo czasu dla mnie .Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego lekarzy. Polecam .

Zdecydowanie nie można lepiej trafić jeśli mowa o okuliście - profesjonalizm, ogromna wiedza i kompetencje. Dodatkowo, co w mojej ocenie jest szalenie ważne, Pan Doktor jest niezwykle sympatyczny i empatyczny. Jego spokój, opanowanie i serdeczny uśmiech sprawia, że pacjent może poczuć się komfortowo. Z pełnym zaufaniem jestem w stanie powierzyć doktorowi zdrowie moich oczu. Polecam! :)

Niesamowicie mily,spokojny I kulturalny doktor posiadajacy duuuzo wiedze I praktyki. I w dodatku taki przystojny :)) polecam jak inni nie daja rady :)

Bardzo spokojny i opanowany człowiek. Kompleksowo podszedł do leczenia problemu, zlecił konsultację u innego specjalisty. Szczegółowo opisał sposób postępowania, leczenia, możliwe powikłania. Poświęcił dużo czasu na ocenę problemu, pomimo tego, że był to ostry dyżur i oczekiwało wielu pacjentów. Do doktora trafiłem ze złamaniem ściany oczodołu.

Bardzo profesjonalny, miły i kulturalny lekarz. Pomógł mi przy zapaleniu rogówki, serdecznie polecam!

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami - to bardzo dobry lekarz! Byłam już u wielu specjalistów, ale dopiero ten lekarz mi pomógł.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami - to bardzo dobry lekarz!
Byłam już u wielu specjalistów, ale dopiero ten lekarz mi pomógł.

Polecam! Miło, szybko, rzeczowo! Badanie przebiegło bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne.. Serdecznie polecam, z pewnością powrócę.

Skrupulatny, wykorzystujący swoją wiedzę oraz zdobycze techniki w obszarze okulistyki jak zauwaźyłem dla dobra pacjenta.