lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

Lekarz godny polecenia, spokojny, ciepły, a przede wszystkim rzetelny i kompetentny. Rewelacyjnie dba o pacjenta. Uśmiech Pana Doktora uspokoi każdego nerwusa :)

Leczę u doktora zmiany degeneracyjne siatkówki. Jestem pod wrażeniem kompetencji, precyzji, kultury osobistej i empatii. Bardzo dokładny, wnikliwy. To bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Na pewno z przyjemnością polecę doktora swoim znajomym potrzebującym opieki okulistycznej.

Pan doktor kwalifikował mnie do zabiegu zaćmy i kontrolował jego efekty. Kompetentny i rzetelny specjalista. Słucha pacjenta i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Kompleksowo wykonuje badania i profesjonalnie prowadzi leczenie. Dobro pacjenta jest jego priorytetem. Godny polecenia lekarz z doświadczeniem i wiedzą.

Jestem pod wrażeniem kompetencji doktora, jego dokładności i kompleksowego podejścia do badań i pacjenta. Byłem przekonany o właściwej diagnozie i decyzji co do dalszego leczenia. Polecam.

Świetny okulista, dokładny i sumienny. Jestem po dwóch zabiegach laserem. Wiem, że jestem pod dobrą opieką specjalisty. Bardzo polecam!

Jestem już pacjentem Pana Anasa Awada od kilku lat. Doktor Anas pomaga mi leczyć jaskrę. Poinformował mnie o najnowszych metodach leczenia, tj. MLT oraz badaniach kontrolnych OCT. Doktor pomaga mi utrzymać obniżone ciśnienie oczu i zaleca stosowanie odpowiednich kropli i suplementów diety. Pan doktor jest miły, podczas wizyt słucha mnie z uwagą i dokładnie bada. Pan doktor polecił mi również dalszy kierunek badań i specjalistów. Pozytywnie oceniam doświadczenie, wiedzę, profesjonalizm, stosunek do pacjenta Pana doktora.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.Fachowość,szybka diagnoza,wspaniałe podejście do pacjenta ,mogłabym jeszcze długo wymieniać zalety doktora.Jednym słowem polecam doktora Anas Awad jako świetnego lekarza okulistę.

Doktor Anas Awad to miły, uprzejmy i wyrozumiały fachowiec. Olbrzymia wiedza Pana Doktora sprawiła że po dokładnym zbadaniu oczu bardzo wcześnie zdiagnozował u mnie jaskrę i profesjonalnie zajął się jej leczeniem. Szczerze polecam Pana Doktora wszystkim, gdyż ma olbrzymią wiedzę medyczną i bezstresowe podejście do każdego pacjenta.

Bardzo polecam lekarza Anas Awad, jako jedyny od razu zauważył, że pogorszenie wzroku jest spowodowane zaćmą, która wymagała operacji. Wytłumaczył jak wszystko będzie przebiegało. Polecam wszystkim tego Pana :)

Polecam wszystkim tego Pana :)

U dr. Awada leczyłam zapalenie brzegów powiek. Wizyty u innych okulistów nie były zadowalające ze względu na nieskuteczne leczenie, dlatego szukałam specjalisty, który fachowo zajmie się moim problemem. Dr Awad wyjaśnił mi dokładnie, skąd biorą się moje dolegliwości, przepisał odpowiednie leki i cierpliwie odpowiadał na zadane pytania. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze a badanie było bezbolesne. Leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty, dlatego polecam tego lekarza. Widać, że dr Awad posiada dużą wiedzę a do tego jest życzliwy dla pacjenta. Najważniejsze dla mnie jest to, że dr Awad nie zbagatelizował mojego problemu, tylko wykazał się empatią i pomógł dobierając skuteczną terapię.