lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

Leczę się u Doktora od roku. Dzięki zabiegowi udało się uratować wzrok. Po każdej kontrolnej wizycie jestem zadowolona.Jest bardzo dokładnym i kompetentnym lekarzem. Bardzo miły , kulturalny lekarz.Serdecznie polecam.

Jestem pacjentem Pana Doktora Awada już blisko 5 lat. Opiekując się mną dał się poznać jako profesjonalista najwyższej klasy wykazując się przy tym wyjątkową uprzejmością i cierpliwością w tłumaczeniu przyczyn mojej choroby oczu jak i przyjętego sposobu leczenia. Dzięki Panu Doktorowi mój wzrok uległ zdecydowanemu polepszeniu. Ważne jest również to, że podczas pobytu w Szpitalu Okulistycznym w Warszawie, gdzie Pan Doktor Awad się specjalizował, usłyszałem wiele ciepłych słów od byłych współpracowników o Jego kompetencjach i bardzo szerokiej wiedzy specjalistycznej.

Wspaniały specjalista. Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony z opieki okulistycznej Pana Doktora. Leczę się tylko u niego-jestem bardzo wdzięczny za jego merytoryczna pomoc...to lekarz z paska wykonywania swej profesji!!! Bardzo dziękuję i szczerze polecam jego doświadczenie i profesjonalizm!!!

Pierwszy raz ktoś tak dokładnie przebadał mój wzrok, wykrył nieprawidłowości i wyjaśnił co dalej. Pełen profesjonalizm, empatia i świetny kontakt. Gdybym nie trafiła teraz na niego mogłabym niedługo mieć poważne problemy ze wzrokiem.

Witam, pragnę podzielić się moją bardzo pozytywną opinią o lek. Anas Awad. Moja historia z Panem Doktorem zaczęła się kiedy mój mąż miał ogromne problemy z oczami i żaden okulista nie był w stanie mu pomóc. Kiedy Pan Doktor pomógł mojemu mężowi, poleciłam Pana Doktora koledze, który od 2 lat chodził z córką po okulistach i nikt również nie był w stanie pomóc. Profesjonalne podejście i wiedza Pana Doktora spowodowały, że oczy są zdrowe. Pomyślałam, że skoro Pan Doktor jest takim znakomitym specjalistą to i ja się wybiorę na badanie ...

Witam,
pragnę podzielić się moją bardzo pozytywną opinią o lek. Anas Awad. Moja historia z Panem Doktorem zaczęła się kiedy mój mąż miał ogromne problemy z oczami i żaden okulista nie był w stanie mu pomóc. Kiedy Pan Doktor pomógł mojemu mężowi, poleciłam Pana Doktora koledze, który od 2 lat chodził z córką po okulistach i nikt również nie był w stanie pomóc. Profesjonalne podejście i wiedza Pana Doktora spowodowały, że oczy są zdrowe. Pomyślałam, że skoro Pan Doktor jest takim znakomitym specjalistą to i ja się wybiorę na badanie wzroku. Miałam dużą nadwzroczność i niedowidzące oko od urodzenia, co powodowało w życiu codziennym trudności. Nie miałam już nadziei, że będzie lepiej, raczej modliłam się aby nie było gorzej.Spotkała mnie wielka radość... Pan Doktor po dokładnych badaniach zaproponował mi operację wszczepienia soczewek. I to była najlepsza decyzja. Dzisiaj widzę i nie martwię się że stracę wzrok. Dziękuję Panie Doktorze za serce, za mądrość, za opiekę, życzliwość. Jest Pan wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Niech Bóg Panu błogosławi.

Kulturalny z poczuciem humoru. Profesjonalnie wykonał nacięcie gradówki, wyczyścił oko, dobrał leki, wytłumaczył i uspokoił. Zabieg wykonał delikatnie i sprawnie(bez bolu!!!). Trafiłam przypadkiem z infekcją oka i na szczęście udało się natrafić na fachowca. Polecam, jakby ktoś potrzebował na cito jakiegoś drobnego zabiegu w okolicach oka to ten lekarz na pewno pomoże.

Trafilam do pana doktora Awada z wielomiesięczna gradówka, której nikt się nie podejmował zoperować. Na szczęście pan doktor podszedł kompleksowo - nie tylko mi ja usunał ale także wytłumaczył mi istotę choroby i jak zapobiegać tym zmianom w przyszłości. Jestem bardzo zadowolona, poniewaź po zabiegu nie pozostało śladu po tej duźej gradówce. W dodatku pan Doktor jest bardzo życzliwy, ma dobre poczucie humoru i piękny pozytywny uśmiech. Dziękuję Panie Doktorze jeszcze raz!

Byłem z starszą osobą na wizycie u Pana doktora podszedł z wielką empatią , jest bardzo miły życzliwy.

Pan Doktor dwa razy uratował wzrok mojemu tacie. Byliśmy u różnych lekarzy, którzy doprowadzili oczy taty do stanu krytycznego ( zapalenie rogówki) dopiero Doktor Anas Awad w profesjonalny sposób zaopiekował się tatą i wyleczył mu oczy. Mój tata miał już chwile zwątpienia, a teraz dzięki Doktorowi znów chce mu się żyć.

Moja ocena dotyczy dr. Awada. Od kilku lat wielu lekarzy przy okazji badań okulistycznych sugerowało, że powinnam dokładnie przebadać wzrok, z uwagi na występowanie nieswoistych zmian, jednak żaden z nich nie podjął się ich przeprowadzenia. Ich pomoc ograniczała się do wystawienia recepty na okulary. Niedawno trafiłam do dr. Awada i to była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. W czas postawiona diagnoza, przedstawiona otwarcie, wdrożone leczenie pomogło mi ocalić wzrok. Kilkumiesięczna zwłoka w rozpoczęciu leczenia mogła skończyć się dla mnie tragicznie. Niezwykły człowiek, okazujący życzliwość i szacunek do swoich pacjentów i stwarzający przyjemną atmosferę, co - trzeba przyznać - nie jest charakterystyczne dla środowiska lekarzy... Naprawdę szczerze i z czystym sumieniem polecam.