lekarz Anas Awad

Okulista

Moja ocena dotyczy dr. Awada. Od kilku lat wielu lekarzy przy okazji badań okulistycznych sugerowało, że powinnam dokładnie przebadać wzrok, z uwagi na występowanie nieswoistych zmian, jednak żaden z nich nie podjął się ich przeprowadzenia. Ich pomoc ograniczała się do wystawienia recepty na okulary. Niedawno trafiłam do dr. Awada i to była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. W czas postawiona diagnoza, przedstawiona otwarcie, wdrożone leczenie pomogło mi ocalić wzrok. Kilkumiesięczna zwłoka w rozpoczęciu leczenia mogła skończyć się dla mnie tragicznie. Niezwykły człowiek, okazujący życzliwość i szacunek do swoich pacjentów i stwarzający przyjemną atmosferę, co - trzeba przyznać - nie jest charakterystyczne dla środowiska lekarzy... Naprawdę szczerze i z czystym sumieniem polecam.

Zdecydowanie nie można lepiej trafić jeśli mowa o okuliście - profesjonalizm, ogromna wiedza i kompetencje. Dodatkowo, co w mojej ocenie jest szalenie ważne, Pan Doktor jest niezwykle sympatyczny i empatyczny. Jego spokój, opanowanie i serdeczny uśmiech sprawia, że pacjent może poczuć się komfortowo. Z pełnym zaufaniem jestem w stanie powierzyć doktorowi zdrowie moich oczu. Polecam! :)

Pan Doktor dwa razy uratował wzrok mojemu tacie. Byliśmy u różnych lekarzy, którzy doprowadzili oczy taty do stanu krytycznego ( zapalenie rogówki) dopiero Doktor Anas Awad w profesjonalny sposób zaopiekował się tatą i wyleczył mu oczy. Mój tata miał już chwile zwątpienia, a teraz dzięki Doktorowi znów chce mu się żyć.

Byłem z starszą osobą na wizycie u Pana doktora podszedł z wielką empatią , jest bardzo miły życzliwy.

Bardzo sympatyczny, kompetentny, a przede wszystkim doświadczony lekarz. Cechuje go ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, a także trafna diagnoza. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam!

Polecam!

Uważny, kompetentny, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczyl , poświęcił dużo czasu dla mnie .Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego lekarzy. Polecam .

Niesamowicie mily,spokojny I kulturalny doktor posiadajacy duuuzo wiedze I praktyki. I w dodatku taki przystojny :)) polecam jak inni nie daja rady :)

Bardzo spokojny i opanowany człowiek. Kompleksowo podszedł do leczenia problemu, zlecił konsultację u innego specjalisty. Szczegółowo opisał sposób postępowania, leczenia, możliwe powikłania. Poświęcił dużo czasu na ocenę problemu, pomimo tego, że był to ostry dyżur i oczekiwało wielu pacjentów. Do doktora trafiłem ze złamaniem ściany oczodołu.

Polecam! Miło, szybko, rzeczowo! Badanie przebiegło bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne.. Serdecznie polecam, z pewnością powrócę.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami - to bardzo dobry lekarz! Byłam już u wielu specjalistów, ale dopiero ten lekarz mi pomógł.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami - to bardzo dobry lekarz!
Byłam już u wielu specjalistów, ale dopiero ten lekarz mi pomógł.