lekarz Andrzej Książek

Przesympatyczny człowiek, pełen humoru. Bardzo dobry specjalista. Gdy pojawiłam się w szpitalu z bólami porodowymi pan Andrzej zaraz przyjechał. Po porodzie odwiedzał mnie codziennie na oddziale. Polecam wszystkim kobietom tego lekarza.

Przesympatyczny człowiek, pełen humoru. Bardzo dobry specjalista.

polecam kazdej kobiecie takiego lekarza ginekologa ,przesympatyczny,kompetentny,super.

Witam Panie chciałabym się dowiedzieć w jakich dniach i godzinach lekarz przyjmuje prywatnie dziekuje za odp.

Bardzo fajny lekarz polecam wszystkim prowadził moją ciąże po porodzie przez trzy dni połogu był u mnie 7 razy bardzo POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

WSPANIAŁY LEKARZ ZAWSZE MA CZAS NA ZADAWANE PYTANIA OD PACJENTEK GDY ZACZEŁY SIĘ MOJE PROBLEMY CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY JEDNAK NIKT NIE UMIAŁ MI POMÓC TYLKO PAN DOKTOR DOBRAŁ ODPOWIEDNIE LEKI DZIĘKUJE DOKTORZE

prowadził moją ciąże zawsze uśmiechnięty i mimo dużych kolejek pacjentek zawsze uprzejmy...uśmiechnięty doradził czasem wspierał

Świetny lekarz. Szybko stwierdzil chorobe i idealnie dobral leki. Mily i rzeczowy.

Świetny lekarz. Szybko stwierdzil chorobe i idealnie dobral leki.
Mily i rzeczowy.

Bardzo dobry lekarz. Interesuje się pacjentką na oddziale. Jest niezwykle serdeczny. Duże poczucie humoru. Poznaje ludzi na ulicy, uśmiechnięty , sympatyczny. Najważniejsze jednak jest to, że to bardzo dobry, kompetentny lekarz. POLECAM

cieszę się ze istnieją jeszcze tacy publiczni lekarze,jestem pacjentką od paru lat.

przemily lekarz godny polecenia na pierwsza wizyte. i jedynie to. nie zna sie na wielu rzeczach zapisuje stale te same leki ktore lecza na dwa tygodnie jedyny pozytyw to to ze jest mily.poza tym zero dobrego slowa