lekarz Andrzej Wincewicz

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Andrzej Wincewicz, jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie.

Przez 23 lata pracował w ...

Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły mu zdobyć głębokie doświadczenie t...

Totalny brak profesjonalizmu. Byla to moja pierwsza konsultacja u tego lekarza- po wyrywkowym wywiadzie uslyszalam, ze pracuje on na czas i ze moja wizyta juz sie konczy. Obcesowy- to powtarzane w kolko 'rozumiemy sie?!', zainteresowanie stanem cywilnym jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie, opowiesci o chlopaku, ktory rzucil dziewczyne z tym samym schorzeniem co ja bo nie chcial sobie sprawiac klopotu, dyskredytowanie kompentencji innych lekarzy, etc- moglabym wymieniac dlugo. Lekarz nawet nie wykonal badania ginekologicznego (!), sama wymoglam zrobienie usg ("no dobrze, zrobie, ale tak szybko tylko"), na ktorym lekarz nie potrafil znalezc jajnikow! (a zapewniam- mam oba)- bezwartosciowe badanie, za ktore musialam zaplacic 100 zł + 150 zł za sama pseudokonsultacje- oczywiscie bez paragonu czy rachunku. Nasluchalam sie za to od niego samego jakim to jest doswiadczonym lekarzem... Pierwszy i ostatni raz, zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Odradzam leczenie u dr Wincewicza. Doktor raczej nie chce sluchac pacjentki i niechetnie odpowiada na stawiane, dodatkowe pytania. Daje do zrozumienia, ze po tym, co ma do powiedzenia nalezy sie zbierac i kierowac do wyjscia. Czuje sie zmeczony kiedy pacjentka jeszcze o cos pyta. Odnosze wrazenie, ze lekarz majacy wysokie mniemanie o sobie. Jest stanowczo za drogi. Ponadto nie kazdy krok oraz posuniecie w leczeniu bylo potrzebne - o tym wiem dopiero teraz.

Witam, zdecydowanie odradzam doktora. Nie oceniam jego kompetencji ponieważ moja wizyta trwała 5 minut więc nie byłabym obietywna. Lekarz mierzy wartość człowieka grubścią portfela, uwielbia się przechwalać i kocha bogatych ludzi. Nie polubiłam lekarza jako człowieka .

Witam,
Nie polubiłam lekarza jako człowieka .

U Pana Doktora leczę się już kilkanaście lat. Od początku postawił dobrą diagnozę (PCO), nigdy nie "naciągał" na nie potrzebne badania, dokładnie przewidział, jakie w związku z moja dolegliwością będę miała problemy jeżeli chodzi o zajście w ciążę. Wspaniale poprowadził mnie przez cały czas leczenia związanego z zajściem w upragnioną ciążę, a następnie przez całą ciążę. Wszystko wyjaśniał, uspokajał, otoczył mnie i moje dziecko świetną opieką. Polecam Pana Doktora z całego serca!!!

Pan doktor prowadził moje obie ciąże. Niektórzy zarzucają mu, że prosi o wyrażenie swojej opinii na forach (najlepiej pozytywnych), prosi również o przyniesienie zdjęcia Dzidziusia po porodzie. No to co? Czy to coś złego? Nie sądzę. Jest to bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Chodziłam do niego jak do wujka w odwiedziny. Odpowiada na wszystkie pytania. Tak! Jeśli pytanie jest… (pierworódki to takie panikary i martwią się bezsensownymi rzeczami) mało poważne to je bagatelizuje. Trzeba mu zaufać. Od 30 lat robi usg i kiedy zadzwoniłam do niego przerażona, że inny lekarz robiący usg powiedział, że zarodek jest martwy bo w 6 tygodni powinno być widać bijące serduszko. Telefonicznie mnie uspokoił, że to bzdura, że wszystko jest dobrze. Ten martwy zarodek waży teraz 4,5 kg. i ma na imię Pawełek. No właśnie zawsze można do niego zadzwonić a on oddzwania kiedy może i wspiera, wspiera, wspiera i uspokaja i koi nerwy i jest naprawdę przecudownym doktorem. Potrafi też nakrzyczeć. Ja ciągle słyszałam, że mam nie jeść tyle węglowodanów i słusznie słyszałam bo dziecko urodziło się 4,300. Mi ot nie przeszkadzało. Ale rozumiem, że nie spodoba się to rozpieszczonym niuniom, które same nie wiedzą czego chcą. Niech idą do państwowego lekarza, który będzie miał 3 pacjentki umówione na jedną godzinę to będą miały porównanie. Tak! Pan doktor ma swoje dziwactwa: lubi się chwalić. No to co? Ma czym to się chwali! Zdarza mu się, że na kolejnej wizycie tłumaczy coś co wyjaśniał na poprzedniej (poprzednich ) wizycie. Mi to nie przeszkadzało. Podsumowując: kompetentny lekarz mający swoje urocze dziwactwa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana