lekarz Andrzej Wincewicz

Ginekolog, Endokrynolog

Andrzej Wincewicz, jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie.

Przez 23 lata pracował w ...

Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły mu zdobyć głębokie doświadczenie t...

Zdecydowanie nie polecam dlatego, że byłam naciagana przez kilka lat, wymiślił mi policystyczne jajniki a co zatym idzie mnóstwo badań i mnóstwo pieniedzy. Wmawiał mi że będę miała problemy z zajściem w ciąże i muszę długo się leczyć.Naciągacz wielki. To samo stwierdził u moich koleżanek - u każdej z nich i to samo wmawiał im co mi.Panie doktorze, czas zmienić taktykę.Nie naciągać na kasę.Długo bym musiała pisać o różnych ekscesach z Panem doktorem lecz jednym słowem powiem - omijać doktorka z daleka.

Pan Doktor jest specyficzny i nie kazdy znajdzie z nim wspolny jezyk, jednak dla mnie to jeden z najwspanialszych lekarzy, ktory prowadzi mnie od 5 lat. Pan Doktor ma indywidualne podejscie do pacjenta, ogromne doswiadczenie z zagranicy, swietne referencje. Precyzyjnie i bez pospiechu (poswieca nawet ponad godzine na wizyte), z pomoca materialow dydaktycznych tlumaczy procesy zachodzace w cyklu i schorzenia, nieprzyjemne badania wykonuje delikatnie i bezbolesnie, z poszanowaniem godnosci kobiety (nie ma sie wrazenia anonimowego wjazdu i zjazdu z tasmy produkcyjnej jak to bywa u niektorych lekarzy). Doktor skrzetnie zapisuje ...

Doktor skrzetnie zapisuje wszystkie istotne z punktu widzenia ginekologii informacje nt. pacjenta i cierpliwie go wysluchuje, w odpowiedzi odnaszac sie do kazdego z poruszonych watkow. Jest bardzo dobrym specjalista. Zdecydowanie polecam.

Badnie USG- nikt tak jeszcze dokładnie nie wykonał mi badania , tłumacząc wszystko w trakcie i pokazując na ekranie. Polecam

Polecam

jestem zadowolona !!!byłam u dużo gorszych lekarzy .

jestem zadowolona !!!byłam u dużo gorszych lekarzy .

Niestety zostałam nie mile zaskoczona, lekarz kompletna pomyłka naciągacz jakich mało, porozklejane zdjęcia dzieci to chyba taka farsa lekarz bez powołania, nie pójdę do niego nigdy więcej ani też nie polecam, z reszta gdyby był dobry maił by pełno pacjentek a do niego można przyjść z ulicy i cię przyjmie, to też chyba o czymś świadczy!!!

Bylam u tego lekarza, doswiadczylam nie milej sytuacji, poniewaz zle zdignozowal moja dolegliwosc naciagnalna badania i tyle, nie pomogl wogole duz gada, malo robi, nie polecam!!!!

Pan Doktor to prawdziwy specjalista, którego polecam każdej. Jestem jego pancjentką od 15 lat i w pełni mu ufam. Niestety muszę stweirdzić, że istnieje jeden minus związany z wizytami u Pana Doktora - JEDNA Z PAŃ PIĘLĘGNIAREK zapisujących na wizyt odzywa się i zachowuje FATALNIE, zrażajac większość pacjentek, które chcą zapisać się na pierwszą wizytę. Jej arogancja i brak profesjonlaizmu są dla mnie całkowicie nie do pojecia... gabinet jest prywatny - wizyty dość kosztowne a TA PANI ZACHOWUJE SIĘ JAK NA IZBIE PRZYJĘĆ W NAJGORSZYM PAŃSTWOWYM SZPITALU - KOSZMAR !!!

SUPER LEKARZ, GORĄCO POLECAM!PACJENTCE POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE TRZEBA. BARDZO DOKŁADNIE I W PROSTY SPOSÓB TŁUMACZY WSZYSTKO W RAZIE WĄTPLIWOŚCI WYJAŚNI NIE ZROZUMIAŁOŚCI.

Generalnie oceniam negatywnie, bo pan doktor lubi leczyć policystyczne jajniki i diagnozuje je na pierwszy rzut oka, a wszystko co później podporzadkowane jest tej pierwszej diagnozie "na oko". Dziewczyny, u których ta diagnoza jest trafna, na pewno mogą mu wiele zawdzięczać. Te, u których diagnoza się nie potwierdza, przeżywają koszmar upokorzeń, gdy pan doktor snuje pseudonaukowe wizje, z mnóstwem fachowego angielskiego słownictwa i niezbyt cenzuralnych stwierdzeń, dotyczących np. małżeńskiego pożycia pacjentki, co ma w sumie zatuszować fakt, że on po prostu nie wie, co jest u niej nie tak. Chcę być sprawiedliwa, więc nie kwestionuję kwalifikacji i umiejętności, dowodem których są dyplomy i zdjęcia niemowlaków w jego galerii. Ale dla osób, które tak jak ja, nie zmieściły się w "panadoktorowych" policystycznych schematach, wspomnienia tych wizyt sprowadzają się do wyrzucanej latami w błoto kasy (koszt wizyty to jedno, ale za badania hormonów zapłaciłam na jednej z ostatnich wizyt dodatkowo ponad 4 stówy...) i upokarzających rozmów, np. radosnego "świntuszenia" o niewierności, która czasem pomaga na bezpłodność...

Nigdy więcej, koszmar który przeżyłam podczas wizyty.... Niekompetentny, nieuczciwy i wyjatkowy dziwak..

Nigdy więcej, koszmar który przeżyłam podczas wizyty....
Niekompetentny, nieuczciwy i wyjatkowy dziwak..