lekarz Andrzej Wincewicz

Ginekolog, Endokrynolog

Andrzej Wincewicz, jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie.

Przez 23 lata pracował w ...

Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły mu zdobyć głębokie doświadczenie t...

dra Wincewicza polecił mi kolega, którego żona po poronieniu miała ogromne problemy zdrowotne. Dr Wincewicz w przeciwieństwie do "szpitalnych" ginekologów w zupełnie nowatorski sposób bardzo jej pomógł. Dlatego szukając dobrego ginekologa, jako młoda kobieta, jeszcze nie matka a już po chorobie onkologicznej trafiłam do dra Wincewicza, który stał się moim stałym lekarzem już od blisko czterech lat. Po raku życie wywróciło mi się do góry nogami, a każdy niepokojący symptom wzbudzał mój strach i niepokój. Dr Wincewicz rozumiejąc to, uzbrojony w wiedzę, cierpliwość i ogromne doświadczenie pomógł mi już wielokrotnie. Nie zważając na porę dnia czy nocy, był ze mną i nadal jest w stałym kontakcie. Mogę powiedzieć, że jest to człowiek, który na prawdę dzierży moje zdrowie w swoich rękach. Zawdzięczam mu zdrowie i nadzieję na przyszłość i dlatego polecam każdej dziewczynie i kobiecie, która chce zadbać o siebie i szuka doświadczonego ginekologa. I dziękuję Bogu za takich fachowców. Oby było ich więcej.

Po doświadczeniach z ginekologami w Warszawie miałam co do opinii na róznych portalach niezbyt dobre zdanie, gdy jednak poszłam do dr Wincewicza mile się rozczarowałam. Doktor Wincewicz to uroczy starszy Pan, elegancki, szarmancki i co najważniejsze z ogromnym doświadczeniem. Nie tylko znalazł przyczynę mojej choroby ale jako JEDYNY lekarz zasugerował zrobienie badań metodą genetyczną (bada się genom różnych chorób, jest to drogie ale 100 % skutevzne). Mi szkodziła bakteria, która zresztą mogła w przyszlości wpłynąć na przykład na wczesne poronienie i inne przykre następstwa. Dlatego polecam doktora Wincewicza, dzięki niemu jestem zdrowa i ogromnie zadowolona!

Prowadził z wielkim sukcesem moją ciążę, teraz pomaga mi z tarczycą. Świetny specjalista! Mam pełne zaufanie do Doktora Wincewicza. Polecam w 100%

Mam zespół policystycznych jajników i do doktora Wincewicza trafiłam z polecenia i to właściwie pierwszy lekarz, który zlecił mi włąsciwe badania i wysłuchał historii mojej choroby. Barzdo na plus z czasem wizyt, nie czuję się jak na dworcu jak u innych ginekologów, których obchodzi tylko aby skasować i powiedzieć do widzenia. Trochę za dużo mówi o swojej praktyce w Anglii i jest gadatliwy ale przynajmniej mówi z sensem. Sam gabinet na Hożej trochę z innej epoki, grafika przedstawiająca doktora chyba działa na jego ego ale nic to, ważne, ze czuję się po badaniach i zaaplikowanych lekach (hormonach) zdecydowanie lepiej dlatego polecam doktora, zwłaszcza dziewczynom z pcos, bo doktor ma specjalizację endokrynologiczną i rzezcywiscie się na tym zna.

Jeśli miałabym polecać lekarza ginekologa to na pewno byłby to doktor Andrzej Wincewicz. Jestem jego pacjentką od kilku miesięcy i jestem z doktora zadowolona. Badania są przeprowadzane w fachowy sposób, doktor dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i jego skutki. Jest często dostępny pod telefonem i nie złości się jak ktoś dzwoni (jak ja, gdy zapominam dawkowania leku). Poza tym to bardzo miły człowiek.

Polecam! Polecam! Polecam! Doktor Wincewicz to po pierwsze 1) Świetny ginekolog 2) Swietny endokrynolog 3) Baaaaardzo przyjemny, przyjazny lekarza z powolaniem, zupełnie inne podejście niż wiekszość konowałów z którymi miałam do czynienia. Byłam juz u niego 3 razy z dosyć poważnym schorzeniem - doktor wykonał zabiegi delikatnie, fachowo i co najważniejsze bezbolesnie. Jeśli zastanawiacie się nad lekarzem z ubezpieczenia to POLECAM doktora Wincewicza. Jesli coś się dzieje to mozna wpaść na Hożą do gabinetu - wizyta to 120 zl czyli średnia warszawska. zupełnie mnie zaskoczyło jak po pobraniu krwi doktor ...

Polecam! Polecam! Polecam! Doktor Wincewicz to po pierwsze
1) Świetny ginekolog
2) Swietny endokrynolog

Byłam juz u niego 3 razy z dosyć poważnym schorzeniem - doktor wykonał zabiegi delikatnie, fachowo i co najważniejsze bezbolesnie. Jeśli zastanawiacie się nad lekarzem z ubezpieczenia to POLECAM doktora Wincewicza. Jesli coś się dzieje to mozna wpaść na Hożą do gabinetu - wizyta to 120 zl czyli średnia warszawska. zupełnie mnie zaskoczyło jak po pobraniu krwi doktor po 3 dniach zadzwonił i stwierdził, że wyniki już są do odbioru i z tego co juz przejrzał, to wszystko jest w porządku. pozdrawiam Edyta.

Doktora Wincewicza poleciła mi koleżanka i trzeba przyznać, ze to był dobry wybór, żadko chodzę do ginekologa ale ostatnio staramy sie o dziecko, więc musiałam zwrócić uwagę na moje zdrowie. Dr wincewicz to naprawdę przyjemny lekarz, ma trochę irytującą manierę, że trzeba wszystko wytlumaczyć, większośc rzeczy już wiedzialam, ale dla osób niezorientowanych bedzie to na pewno przydatne. Same badanie bylo przeprowadzone w zadowalający sposób, dostałam tez skierowania na badania, ktore chciałam, sam doktor powiedział, ze nie spodziewał się pacjentki tak wyedukowanej;) W każdym razie jeśli szukacie ginekologa abonamentowego to zd3ecydowanie polecam - doktor Wincewicz to taki angielski gentelmen (sporo też mówił o praktyce za granicą)

Miałam problemy endokrynologiczne, oprócz tego bardzo bolesny okres, doktor Wincewicz właściwie zdiagnozował chorobę, po kuracji czuję się lepiej, moje koleżanki, którym polecałam doktora Wincewicza też są zadowolone.Z przyjemnością mogę wystawić rekomendację.

Znam doktora Wincewicza od wielu lat. Poleciła mi go moja siostra, ktorej pomógł i dzieki niemu jest szczęśliwą matką dwojga dzieci. Podobne objawy (niestety jest to rodzinne ) jak siostra ja też miałam więc diagnoza i leczenie było łatwiejsze.Moje problemy pojawiły sie gdy odstawiłam leki hormonalne gdy starałam się zajść w ciazę. Mieszkam i pracuję w Londynie i mój lekarz rodzinny (G.P.) skierował mnie do szpitala dzielnicowego do kliniki niepłodności. Ordynator (mialam szczescie dostac sie do niego), który mnie tam przyjął zauważył, że mam obcy akcent i zapytał wprost skąd pochodzę. Gdy odpowiedziałam, ze z Polski, to stwierdził, ze kiedy był młodszym asystentem to pracował z polskim lekarzem Andrejem Winkewitzem, od którego wiele się nauczył i że w ogóle ceni Polaków. Kiedy mu powiedziałam, że chyba ten sam ginekolog leczył mnie w Polsce opadła mu szczęka ze zdziwienia. Porozmawialismy o doktorze i po kilku minutach, gdy się upewnilismy, ze chodzi o tą samą osobę angielski lekarz powiedział, ze praktycznie zawodu uczył się od doktora Wincewicza i właściwie te doświadczenia spowodowały, ze wybrał ginekologię i położnictwo. Mówił, ze doktor to fachowiec światowej klasy i marnuje się w Polsce ;) Podejście angielskiego lekarza było podobne jak u doktora Wincewicza- wypytał dokładnie, wytłumaczył w czym rzecz , wręczył ulotki i materiały dotyczące mojej dolegliwości. Uzgodnilismy plan badań i leczenia - dokładnie tak samo jak na wizytach u doktora Wincewicza. Ordynator poprosił o przekazanie
życzeń dla doktora, jak będe w Polsce. Bedac na Boze Narodzenie zawitałam do gabinetu na Hożej, ze by przekazać życzenia i pochwalić się usg, bo byłam w 4 miesiacu ;)Obiecałam doktorowi, ze przeslę zdjęcia do kolekcji w Internecie jak kruszynka przyjdzie już na świat.
ps. To, co wydaje się dziwne w zachowaniu i spsobie bycia dokotra Wincewicza jest w Wielkiej Brytanii całkowicie normalne - przecież on tam pracował ponad 20 lat - dodatkowo w jakich szpitalach i z jakimi specjalistami! Dla mnie bezwarunkowo numer 1 jesli chodzi o sprawy endokrynologiczno-ginekologiczne.

Lekarz kompetentny, przemily, naprawde znajacy sie na rzeczy, chodzilam wczesniej do lekarza ze szpitala na Karowej i porownujac go do doktora Wincewicza to brak skali. Oczywiscie na korzysc pana Wincewicza. Szalenie sympatyczny, dyspozycyjny mozna dzwonic do niego i prosic o rady jesli cos sie dzieje. Jestem w 5 miesiacu i wreszcie mam poczucie, ze znajduje sie z dobrych rekach, fachowo przeprowadza badania i usg, nabiezaco komentuje, naprawde duzo rzeczy na plus. Ania.