lekarz Andrzej Wincewicz

Ginekolog, Endokrynolog

Andrzej Wincewicz, jest specjalistą położnikiem-ginekologiem o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie.

Przez 23 lata pracował w ...

Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły mu zdobyć głębokie doświadczenie t...

Uważam, że Pan Doktor Andrzej Wincewicz nie tylko świetny ginekolog ale także bardzo porządny człowiek. Zawsze wysłucha pacjenta, co prawda jest też strasznym gadułą, ale jak mówi o sprawach merytorycznych to lepiej żeby pacjent się chyba dowiedział więcej niż mniej ;) Kilku poprzednich lekarzy nie dawało mi szans na dziecko, Pan doktor dokładnie mnie zbadał, zalecił badania (kosztowne ale cóż...jak trzeba to mus), zalecił wizytę u dietetyczki (kłopoty z tarczycą), nakreslił plan działania. Po roku kuracji chciałam się poddać ale doktor postawił mnie pionu i co??? Po kolejnych dwóch miesiącach wreszcie upragnione kreseczki na teście. Teraz jestem w domu i pilnuję mojego brzdąca a zdrowie się na tyle unormowało, że myśle o kolejnym. Tylu lekarzy - ginekologów i endokrynologów postawiło na mnie krzyżyk, dopiero dzięki Panu Wincewiczowi się udało i dlatego jak najbardziej go polecam!!!

Świetny lekarz i znakomity specjalista endokrynolog. Tylko tyle i aż tyle. Dziękuję Panie Doktorze!

Skuteczny ginekolog, wyleczył moją przypadłość w dwa tygodnie, co sie nie udało dwóm innym lekarzom w pół roku. Należy się jak najbardziej bardzo dobra ocena!

Bylam u doktora Wincewicza na ul. Hożej w prywatnym gabinecie, mialam podejrzenie pcos i po dwóch latach leczenia i opieki doktora Wincewicza wreszcie się udało! Jestem ciąży i serdecznie mu za to dziękuję - dzieki jego olbrzymiej wiedzy, cierpliwości i poradom oraz podtrzymywaniu na duchu się moge się teraz cieszyć! POLECAM - to nie tylko świetny ginekolog ale także ciepły i życzliwy człowiek.

Pan Doktor mówi na mnie , że jestem "trudnym przypadkiem". Pewnie coś w tym jest , ale najważniejsze , że nie patrzy na mnie jak na intruza, bo musi poświęcić mi trochę więcej czasu , ale szczerze chce mi pomóc. Widać , że ma ogromną wiedzę popartą kilkuletnim doświadczeniem.W badaniach dopatrzył się tego co omijają szerokim łukiem inni lekarze.Jako pierwszy powiedział konkretnie gdzie tkwi przyczyna moich dolegliwości. I nie rozkłada rąk , tylko sprawdza wszystko dokładnie, rozmawia, tłumaczy, nie ignoruje żadnego pytania ze strony pacjentki ,a nawet chce by się czegoś od Niego nauczyć...Bardzo rzeczowy.Nie zapisuje zbędnych badań, nie faszeruje równie zbędnymi lekami , a co najważniejsze widać, że kocha to co robi...Przy tym wszystkim zabawny, uprzejmy, troskliwy ... taki trochę "tata":) Zachęcam wszystkie Panie , które mają problemy lub po prostu chcą mieć zaufanego lekarza ginekologa. Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pana Doktora M.

Doktor Wincewicz to specjalista pierwszej klasy. Byłam już u kilku ginekologów ale dopiero dr Wincewicz właściwie rozpoznał dolegliwość i zaaplikował właściwe leczenie i mój horror się skończył.

Trafiłam do doktora Wincewicza trochę przypadkiem, miałam problem ciążą i już zostałam na stałe - doktor Wincewicz to strzał w 10! Polecam wszystkim, zwłaszcza z problemami endokrynologicznymi. Doktor to nie tylko świetny lekarz i diagnosta ale też przeuroczy człowiek.

wspaniały, kompetentny lekarz. Polecam wszystkim Paniom!!!

wspaniały, kompetentny lekarz.
Polecam wszystkim
Paniom!!!

POLECAM! Szukałam ginekologa trochę na chybił trafił przez googla i trafiłam do doktora Wincewicza przypadkiem. I napiszę tak: jeśli szukacie kogoś z doświadczeniem, świetnym podejściem do pacjentki, kogoś, kto szanuje i dba o wasze zdrowie to doktor Wincewicz jest najlepszym wyborem.

Pan Doktor to bardzo dobry ginekolog - endokrynolog, przez lat borykałam się z zespołem pcos, doktor Wincewicz po kilku wizytach i przepisaniu odpowiedniej terapii sprawił, ze czuję się o niebo lepiej i na tyle poprawiły mi się wyniki, ze mogę pomyśleć o ciąży, tym bardziej, ze ślub już w czerwcu ;) Pozdrawiam doktora i polecam go. Warto znaleźć się pod opieką doktora Wincewicza!