Lekarze Anestezjolog

lekarz Ewa Obremska-Zaleska

Anestezjolog, Ginekolog

Powstańców Śląskich 10
87-100 Toruń

Jestem mamą trójki dzieciaczków (2011,2013,2015) i wszystkie ciąże prowadziła Pani Doktor. Dodam, że jestem osobą otyłą i przybierałam ponad 30 kg w każdej ciąży (ważyłam ok. 120 kg) a dzieci ok 5 kg i 62cm i wszystkie porody miałam fizjologiczne. Nigdy mimo to nie usłyszałam przykrej uwagi - wręcz przeciwnie. Nie jestem z Torunia lecz dojeżdżałam. Pani Doktor zawsze jest uchwytna w najmniej groźnych i bardziej poważnych sytuacjach - dostosowuje ...

lekarz Małgorzata Rzechuła

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo przyjaźnie i profesjonalnie. Kontakt z Panią doktor był ciągły ,nawet kiedy nie byłam umówiona , mogłam liczyć na pomoc i telefon ze strony P doktor . Borykam się z bólami głowy od 20 lat, bóle głowy migrenowe , napięciowe, zwykle itd chyba wszystkiego rodzaju, dlatego polecam Panią doktor w 100% ponieważ ,z pomocą Pani doktor ból ustał.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jadwiga Pachelska-Wacławczyk

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Wiejska 3c
42-690 Nowa Wieś Tworoska

Polecam panią Jadwigę. Przyjmuje w Świętochłowicach ul. Korfantego. Przyszłam z 4 ciąża najbardziej zagrożona gdzie na początku moja ciąża była prowadzona przez innego ginekologa i zmiana była najbardziej na plus. O co zapytałam miałam odpowiedź, na pierwszej wizycie skierowania na krew itp. Skierowanie na usg i ustalony odrazu termin na cc. Bardzo polecam. Bardzo miła i uprzejma pani.
Opinia dodana przez: Daria

dr Henryk Aszkiełowicz

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Tego lekarza bardziej interesują pielęgniarki na nocnych dyżurach niż dobro pacjentów. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Tomasz Siegel

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Cudowny lekarz, takich ludzi potrzebujemy!!! Widać że jest fachowcem i zna się na swojej robocie, a do tego jest bardzo miły i uczynny. Swój chłop.

Janusz Truskolaski

Ortopeda, Anestezjolog

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
18-200 Wysokie Mazowieckie

Dwa lata temu Pan Doktor operował mi cieśń nadgarstka u prawej ręki, naprawdę czuję się cudownie. Szczerze polecam Pana Doktora i w zupełności zgadzam się z opinią powyżej.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Artur Luty

Anestezjolog, Pediatra

Lublin

W doktorze Lutym przede wszystkim cenię to że leczy dziecko a nie je truje. Nie przepisuje na odczepnego antybiotyku tylko najpierw stara się pomóc w inny sposób. Widać że posiada sporą wiedzę medyczną. Przychodzimy do niego z synem od 10 lat i nie było jeszcze sytuacji żebym się zawiodła.
Opinia dodana przez: Hanna

lek. med. Robert Walkiewicz

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

W październiku 2012 roku Pan dr Robert Walkiewicz podjął się znieczulenia mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiat) lat, w trakcie udanej operacji na prostacie techniką PVP, przeprowadzonej przez Pana dra Sławomira Mrozickiego. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją u Pana dra Roberta Walkiewicza. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Nie byłoby tej operacji gdyby Pan dr Robert ...

dr n. med. Szymczyk Andrzej

Anestezjolog, Endokrynolog

Aleja Wyzwolenia 12/1
Wałbrzych

Pan Doktor bardzo rzeczowy,badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu .Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam

lekarz Aleksandra Bokajło

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Pieszycka 34/1
50-537 Wrocław

Właśnie zakończyłam 9 mies terapię u dr A. Bokajło. Po pierwsze jednak, Pani doktor przyjmuje we Wrocławiu na ul. Pieszyckiej 34/1, więc podany tu adres jest błędny!! Co do terapii, moim problemem były napady lęku, które nasiliły się przez pandemię - zamknięcie, praca zdalna, itp. Do tego miałam silne bóle brzucha, które pojawiały się nagle. Diagnozowałam się u wielu lekarzy (również gastroskopia) i nic nie wykryli. Dzięki u P. Bokajło ...

lekarz Paweł Dubik

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność Ordynatorowi i Personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala MSWiA w Katowicach i podziękować Ludziom, którzy w czasie mojego pobytu spowodowanego ciężkim przebiegiem COVID 19 otaczali mnie fachową pomocą połączoną z troską, życzliwością i wsparciem. Szczególne podziękowania kieruję do doktora Pawła Dubika za Jego profesjonalizm, zaangażowanie i głęboką wrażliwość na drugiego człowieka. Marek Doktorowicz
Opinia dodana przez: Marek Doktorowicz

lekarz Krzysztofa Jungowska

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Bardzo polecam. Jestem dzisiaj po wizycie robiłam USG każdy organ był mówiony w sposob zrozumiały a nawet pokazowy jak wygląda i działa organ. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Alicja Świt

Słowackiego 17 (Certus)
66-500 Strzelce Krajeńskie

Pani Doktor-co by było jakby Pani nie było ? - i juz słyszę jej śmiech.... Wspaniały fachowiec -konkretna i rzeczowa, tak jak lubię i cenię. Dobry człowiek przede wszystkim 🌸
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo uprzejmy lekarz, polecam. Nie polecam leserom udawania nie stworzonych i wymyślonych chorób.

dr n. med. Ryszard Gerber

Chirurg ogólny, Traumatolog

Stefana Batorego 18
Bytom

Całkowicie się nie zgadzam z osobami które wypowiadały sie i oceniały dr Gerbera przede mną, jest fantastycznym lekarzem, u którego spędza się czas prawie jak ze znajomym na piwie i właśnie to jest w nim najlepsze - że nie traktuje pacjenta z góry (jak to robi większość "wykwalifikowanego zespołu medycznego") tylko jak równego sobie. Mimo swojego młodego wieku zetknąłem się z dużą liczbą lekarzy, którzy wymyślali u mnie wszelakie choroby ...

lekarz Magdalena Bereszko-Smaczny

Sadowa 4
Myszków

jestem zadowolona z pani doktor, teraz jestem w trzeciej ciaży i też chodze do pani doktor do przychodni.numer telefonu daje, skierowania wypisuje bez problemu, miałam torbiela odrazu sobie z nim poradziła. a w 6 tyg jeszcze nie widac jak bije serce wiec to nie jej wina. pani doktor jest ok
Opinia dodana przez: anonimka

lekarz Tomasz Rykała

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLMED"
ulica Ks. Londzina 44
43-246 Strumień

Rok temu na Oddziale Intensywnej Terapii. Jestem przekonana, że dzięki właściwej diagnozie i szybkiej reakcji Pana doktora i całego zespołu uratowano mi życie. Współpraca z moim mężem ( bo ja byłam już bez kontaktu) w kwestii opisu całej sytuacji chorobowej przyniosła efekty. Dziękuję.
Opinia dodana przez: "Coreczka" Ela Skoczów

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Maria Jarema-Kofla

Anestezjolog, Pediatra

Przyszłości 2
67-100 Nowa Sól

To był drugi szpital w którym znalazło się moje dziecko. W Zielonej Górze na pediatrii było fatalnie pod każdym względem, myślałam ,że tu będzie tak samo,ale moje zaskoczenie było bardzo duże. Pani Maria od razu zleciła wszystkie niezbędne badania. Rozmowa z Nią była jak z przyjaciółką, która martwi się o kogoś bliskiego. Choć choroba mojego dziecka była ciężka w leczeniu, wszystko mi potrafiła wytłumaczyć.Cudowna kobieta- DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: monikareszel

dr n. med. Arkadiusz Banach

Leszczyńska
Poznań

miałam problemy z zajściem w ciąże,jeździłam od lekarza do lekarza i nic.Po 4 latach trafiłam do dr Banacha który w swojej klinice zoperował mnie i po pół roku zaszłam w ciąże i zostałam mamą. Świetny specjalista. Polecam...
Opinia dodana przez: Paula