Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Bardzo dbry lekarz, pomagający i wyrozumiały , jestem jej pacjentką już od kilku lat, i jestem bardzo zadowolona.

Źle jest chorować, ale miło jest leczyć się u Pani doktor Anny Bohdanowicz-Pawlak. To bardzo dobry endokrynolog.

Wspaniały, wyjątkowy lekarz. Jako wieloletnia pacjentka polecam panią doktor ANNĘ BOHDANOWICZ-PAWLAK bo ja jestem bardzo, bardzo zadowolona.

POLECAM KONSULTACJE U PANI ENDOKRYNOLOG. TO ŚWIETNY LEKARZ Z POWOŁANIA. WRAZIE WĄTPLIWOŚCI MOŻNA ZADZWONIĆ I DORADZIĆ SIĘ. MIŁA UPRZEJMA I KOMPETENTNA.

Najlepszy lekarz w mieście! Byłam już u 3 innych endokrynologów , ale Pani Anna wydała mi się najbardziej kompetentna i przede wszystkim rozwiązała mój problem. Dopiero ona zastosowała odpowiednią dla mnie terapię. Polecam wszystkim bardzo serdecznie! :)

Ze względu na moje problemy zdrowotne ilość endokrynologów z jakimi miałam styczność do tej pory była dość duża. Pani Doktor Bohdanowicz-Pawlak od razu mnie urzekła. Z rozwagą podejmuje wszystkie decyzje. Bada bardzo delikatnie. Słucha wszelkich sugestii . Jej troska nie kończy się wraz z końcem wizyty. Polecam

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, zna się na tym co robi. Wyprowadziła mnie z dużej niedoczynności, a schudłam 10kg, trzeba jedynie pilnować wizyt i stosować się do zaleceń.

Bardzo dobry lekarz. Ma się do niej zaufanie. Prowadzi mnie od kilku lat. Przyjeżdżam do niej na konsultacje z końca Wrocławia. Ponadto ma doskonałą pamięć i pamięta pacjenta od razu. Ja polecam bardzo. Barbara B.

powiem krotko, porządna , konkretna ,na każde pytanie otrzymałam odpowiedz, jak dla mnie świetny endokrynolog , polecam z czystym sumieniem, bo ja jestem zadowolona.

Jestem w trakcie leczenia u Pani doktor Anny. Pani dr najpierw zleciła mi badania żeby poznać przyczynę moich dolegliwości. Czuje, że w końcu trafiłam w odpowiednie miejsce. A przy okazji bardzo dobrze się tam czuje, bo Pani Doktor to przesympatyczna endokrynolog.