Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Przez problemy z tarczycą nie dość, że pogorszyło się moje zdrowie to strasznie przytyłam. Dzięki kilku wizytom w Medixie u dr Anny Bohdanowicz-Pawlak mam lepsze samopoczucie, waga zaczęła spadać a to wszystko dzięki kompetencji i wiedzy dr i dobrze dobranym lekom

Trafiłem na świetną panią doktor która bardzo mi pomogła wielkie dzięki za pomoc pani doktor Anno - Tomasz wrocławianin

Trafiłam do Pani doktor mocno wystraszona objawami (złe samopoczucie, osłabienie, mdłości), ale teraz wiem, że trafiłam pod dobrą opiekę. Pani doktor wie co robi i uspokaja mnie, a to ważne, żeby skupić się na moim leczeniu. Polecam ją z całego serca!

Wspaniała, ciepła osoba.. Pani doktor zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze bardzo kompetentna. Prawdziwy lekarz z powołania.

Świetna endokrynolog. Lekarz z powołania z odpowiednim podejściem do pacjentów. Bardzo sumienna i dokładna. Gorąco polecam :)))))))))))

Znakomita pani doktor z ogromną wiedzą i umiejętnościami, do tego bardzo życzliwa dla pacjenta. Polecam Panią dr Annę.

Byłam u pani dr kilka razy i zawsze jest bardzo miła :) z leczenia jestem bardzo zadowolona. polecam

z czystym sumieniem wystawiam pozytywną opinię. wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Otrzymałam wszelkie wyjaśnienia, co do mojego problemu. Polecam :)

Pani dr jest przemiłym człowiekiem mającym doskonałe podejście do pacjenta. Spokojna i rzeczowa, a zarazem ciepła osoba dająca poczucie bezpieczeństwa. Absolutnie polecam.

Cieszę się z wizyty u Pani doktor Bohdanowicz-Pawlak a wdzięczność zmotywowała mnie do wpisu na tej stronie, dziękuję za konsultacje, badanie i diagnozę, polecam !!!