Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Byłam u p. dr po raz pierwszy, z tzw. polecenia..., wyszłam "przebadana od stóp do głów", spokojniejsza, z wrażeniem, że człowiek jednak coś dla lekarza znaczy. Bardzo ważne były również: brak pośpiechu i możliwość uzyskania wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie oraz każdą wątpliwość. Osobowość i podejście p. dr sprawia, że wystraszony pacjent odczuwa ulgę, poczucie bezpieczeństwa oraz oddanie swojego zdrowia we właściwe ręce, dziękuję

Trafiłam na konsultacje do Pani dr z córką, u której wystąpiły zaburzenia w dojrzewaniu płciowym. Pani doktor była dla nas bardzo cierpliwa, wydała się bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szybko postawiła diagnozę. Potrafiła wytłumaczyć w czym leży problem i z czego wynika dolegliwość. Ma czas dla pacjenta i poczucie humoru. Polecamy !!!

Wspaniały lekarz. Uśmiechnięta, pogodna osoba. Obejrzy, wysłucha, doradzi i najważniejsze wyleczy. polecam.

Mogę zdecydowanie potwierdzić wszystko to co napisali moi poprzednicy.Świetna lekarka,energiczna,pogodna i bardzo pomocna i do tego konkretna w działaniu. Świetna przychodnia Medix

Bardzo miła, uprzejma Pani doktor, która dokładnie wyjaśnia metodę leczenia. Nie odsyła pacjenta "z kwitkiem". Uważam, że Medix to przychodnia, gdzie każdy otrzyma odpowiednią pomoc i wsparcie. Zdecydowanie warto się tam udać, gdyż człowiek na pewno nie zostanie sam ze swoimi zmartwieniami i problemami. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.

Poznałam i oceniam pozytywnie. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Wykazała duże zainteresowanie moim problemem. Pomogła, wytłumaczyła i nie zlekceważyła problemu, jak to niektórzy robią. Długo szukałam aż znalazłam - w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix.