dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Neurolog dziecięcy

Lekarz godny polecenia. Miła dla dzieci, wszystko wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, powtarzała jeśli nie zrozumiałam. Troskliwa, kompetentna, zaangażowana.

Pani Barbara jest bardzo kompetentna, miła. Sprawnie i precyzyjnie identyfikuje problem oraz stawia diagnozę. Polecam!

Pani doktor była punktualna, przeprowadziła wywiad, przedstawiła diagnoze i propozycje leczenia, nie naciąga na dodatkowe koszty, gabinet w Medixie bardzo nowoczesny i w dobrym miejscu. Polecam

Bardzo konkretne i bardzo profesjonalne podejście Pani Doktor. Choć to pierwsza nasz awizyta u Pani Roznatowskiej-Przystawy to jestem bardzo mile zaskoczona przebiegiem badania i wywiadu. Pani doktor cierpliwie a przede wszystkim zrozumiale dla rodzica wszystko tłumaczy. Pozdrawiam

Wizyta u pani doktor bardzo owocna, pani doktor kompetentna, rozmowa prowadzona w sympatycznej atmosferze, otrzymałam dużo ważnych sugestii i informacji. Polecam wizyty u Pani Doktor.

Bardzo miła osoba zwłaszcza w stosunku do dzieci.Nie wiem jak ona to robi ,ale tylko w jej gabinecie moje dzieci spokojnie współpracują. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

Jesteśmy bardzo zadowolone. Pani doktor jest swietnym lekarzem polecamy każdemu- Pacjentka Pani Doktor.

super neurolog dziecięcy jestem bardzo zadowolona polecam tego fachowca - bez zastrzeżeń!! polecam panią doktor

MASAKRA NIE POLECAM. PANI musi sporo nadrobić- trzeba się dokształcać ... Jest wiele sposobów wspierania leczenia epilepsji - pani nie ma zielonego pojęcia na ten temat- mało tego kpi sobie z tego... Moja córka wyszła z padaczki jak tylko zmieniłam neurologa który wspiera leczenie minerałami ( neurolog z Czech potem kontynuowałam we Wrocławiu u Ujmy-Czapskiej ) Dzisiaj moja córka nie bierze leków i od 2 lat jest ok.

MASAKRA NIE POLECAM.
PANI musi sporo nadrobić- trzeba się dokształcać ...
Dzisiaj moja córka nie bierze leków i od 2 lat jest ok.

Lekarz godny polecenia, wszystko wytłumaczyła, zbadała moją dwuletnią córcię chociaż inny specjalista nie poradził sobie ze zbadaniem małej. Po przeczytaniu tutaj komentarzy udałam się do Medixu do pani dr i w 100% polecam ją :) I jeszcze dodam, że dr Anna to bardzo miła pani, super podejście do dzieci :)